גאדג'טים ליין

גאדג'טים ליין - התוספות שהופכות מתנה טובה למתנה מעולה בחגים. 

החגים מגיעים וכולם מתרגשים, איזה מתנה יחלקו השנה, כולם מחכים ומצפים ולכן לא פלא שמשימת רכישת המתנות לחג עבור העובדים והמנהלים היא משימה לא קלה. צריך לבחור מוצרים שיקלעו לטעם של כולם, צריך לדאוג לשוש מהנהלת חשבונות, וכמובן לאמנון מנהל המכירות ואיך אפשר לשכוח את אורי אחראי המחסן. לכל אחד מהם טעמים שונים ותחביבים שונים, ולכן בחירת מתנות לחג היא עסק לא פשוט. גאדג'טים ליין הם סוגים שונים של מתנות מדליקות לחגים שאפשר להעניק במהלך הרמת כוסית לחג, מתנה אישית לכל עובד ואף כחלק מחבילת שי משמחת. 

גאדג'טים ליין הם פתרון שתמיד עובד . כל אחד בשולחן החג מגיש יין, אין מוצר פופולרי ממנו ובכל בית מקדשים אתו או סתם מרימים לחיים לכבוד החג. וכדי שחווית שתיית היין תהייה מושלמת אביזרי היין הם חובה, הם אותם אביזרים שעוזרים לנו להגיש את היין באופן האידאלי ולעזור לנו למצות את טעמי היין וחווית השתיה למקסימום. 

עבור חלק גדול מהאנשים שתיית יין היא לא רק שתיית יין היא תחביב, וכמו בכל תחביב היין עצמו הוא רק חלק מהעניין כולו, חובב יין תמיד ירצה אביזרים נוספים שיעזרו לו להגיש את היין בתנאים אידילים, וכמו כן גאדג'טים ליין אותם אביזרי יין ייחודיים שלא נראה בכל מקום והם משמשים ככלי עזר בהגשת היין וכאביזרים עיצוב מיוחדים שמטרתם להבליט את יחוד היין המוגש. 

מקום של כבוד במחלקת גאדג'טים ליין תופסים מוצרים לבקרת ושמירת טמפרטורת היין, טמפרטורת היין היא אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על טעמו של היין, לכל יין ולכל זן ענבים יש את הטמפרטורה המומלצת עבורו, זאת הטמפרטורה המדגישה בצורה הטובה ביותר את טעמי היין ובעצם מביאה את היין למיצוי הפוטנציאל שלו. הטמפרטורות המומלצות לסוגי היין השונים הם המלצות בלבד, וכמובן שלכל אחד יכולות להיות העדפות מעט שונות בהתאם ליין ספציפי. 

טמפרוטורה מומלצת להגשת יינות

יין אדום גוף כבד: 20-25 מעלות צלזיוס.
יין אדום קל : 16-20 מעלות צלזיוס.
יין לבן: 9-12 מעלות צלזיוס.
יין רוזה: 9-12 מעלות צלזיוס.
יין מבעבע: 5-7 מעלות צלזיוס. 

 גאדג'טים לשמירת טמפרטורה מתחלקים למספר מוצרים

  • מד טמפרטורות ליין - תפקידו לבדוק את טמפרטורת היין לפני ההגשה ולוודא שחום היין עומד בטווח המומלץ, ישנם מדי מעלות שמנטרים את טמפרטורת היין בצורה רציפה, כדי להבטיח שטמפרטורת היין לא תשתנה במהלך הארוחה, בעיקר ביינות המוגשים קרים כמו שמפניה.
  • מוצרים טרמיים לשמירת טמפרטורת היין, כמו שקיות העשויות מחומרים מבודדים שתפקידם לשמור שבקבוק היין לא יתחמם, לשימוש כאשר יוצאים מחוץ לבית.
  • גאג'טים לקרור יין - מוצרים שאוגרים קור במקפיא, לדוגמה מוט הצ'ילר, מוצר דמוי מוט האוגר קור במקפיא ובעת הצורך מוכנס לבקבוק יין ומוריד את הטמפרטורה שלו.

גאדג'טים המשמשים לעיצוב בקבוק היין בנוסף לתכונות הפרקטיות שלהם

  • מוצרים לקישוט וסימון כוסות היין, כמו מסמני כוסות vacu vin
  • משפכים למזיגת יין שמוסיפים למראה הבקבוק סטייל וגימור דקורטיבי
  • תחתיות בקבוקים המיצבים את הבקבוק ונותנים לו מראה מהודר

גאדג'טים ליין הם מתנה מעולה לחגים, הם קולעים לטעם של כולם, ותמיד יתקבלו בברכה כתוספת לשולחן החג.  גאדג'טים ליין ישמחו כל חובב יין ויהפכו לשיחה סביב שולחן החג.