מכונות אספרסו ניידת לרכב

לחץ של 16 בר להכנת אספרסו מושלם

מכונות אספרסו ניידת לרכב

מכונת אספרסו לרכב היא מתנה מעולה לכל מי שאוהב גאדג'טים לרכב או מתנה לאוהבי הקפה. מדובר במכונת אספרסו ניידת המתחברת למצת הרכב ומאפשרת לכם להכין קפה פרימיום איכותי במהירות ובקלות.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

  • מכונת קפה לרכב
  • מתחברת למצת הרכב
  • עובדת עם פודים של קפה מסוג ESE
  • לחץ של 16 בר להכנת אספרסו מושלם
  • 2 דקות להכנת הקפה
  • מתאימה למעמד הכוסות המובנה של הרכב
  • קיבולת של 53 מ״ל מים

אין כמו לשתות קפה בנסיעה, זה נעים ומרענן ופשוט חובה עבור מי שמבלה הרבה בכבישים. במקום להיות בלחץ בפקקי התנועה תוכלו להירגע עם כוס קפה ולנסוע בבטחה. פעם כאשר רצינו ליהנות מכוס קפה בזמן הנסיעה עצרנו בתחנת דלק או בית קפה ולקחנו קפה לדרך. מהיום לא צריך להיות תלויים בתחנות הדלק בשביל קפה ולא צריך לבזבז את הכסף כל פעם שרוצים כוס קפה. ניתן ליהנות מקפה איכותי באיכותי פרימיום בעזרת מכונת אספרסו לרכב.

מכונת אספרסו לרכב היא מתנה מעולה לכל מי שאוהב גאדג'טים לרכב או מתנה לאוהבי הקפה. מדובר במכונת אספרסו ניידת המתחברת למצת הרכב ומאפשרת לכם להכין קפה פרימיום איכותי במהירות ובקלות. המכונה עובדת בעזרת פודים של קפה והיא מאפשרת לכם לעשות הפסקת קפה נעימה בכל מקום שתרצו. זהו פשוט יתרון שאתם לא מוגבלים לתחנות הדלק, רק צריך מקום עצירה שאינו מסכן את התנועה ואפשר ליהנות מקפה טעים. זוהי פשוט התוספת המפנקת ליום עבודה ואפילו לטיולים של סוף השבוע.

איך זה עובד ?

כאשר אתם רוצים אספרסו קטן ומרענן אתם צריכים לעצור בצד ולחבר את מכונת האספרסו למצת הרכב. לצורך הנוחיות מכונת אספרסו לרכב מגיעה במיוחד במידה המתאימה למעמד הכוסות המובנה שנמצא בין שני הכיסאות הקדמיים. הניחו שם את מכונת הקפה. הכניסו פנימה את פוד הקפה, מזגו מים ולחצו על כפתור ההפעלה. תוך זמן תקבלו אספרסו טעים אותו תוכלו למזוג לכוס.

לא מדובר בגימיק חובבני אלא במכונת קפה מקצועית של של חברת HANDPRESSO הצרפתית. זוהי מכונת קפה עם לחץ של 16 בר המפיקה קפה אספרסו איכותי בעזרת פודים לקפה מסוג ESE. מכונת קפה מסוג זה הופכת את הנסיעה לכיף. אם יש לכם חברים המרבים בנסיעות ואתם רוצים להפתיע אותם במתנה מפתיעה - זוהי המתנה עבורם!