מוצרי חשמל לבית ולמשרד

מכשירי חשמל הם מתנה נפלאה ושימושית שהופכת להיות חלק בלתי נפרד מהבית או המשרד. כאן תמצאו עשרות פתרונות מקוריים לחגים עם מוצרי חשמל במחירי סיטונאות מיוחדים שכוללים מכשירים למטבח, אביזרי ניקוי, מכשירי גילוח, מכונות להכנת קפה ועוד. המוצרים שלנו נבחרו בקפידה וכוללים מכשירי חשמל איכותיים שמתאימים לכל קהל יעד. בחג הקרוב או באירוע החברה הבא, הפתיעו את העובדים שלכם עם מתנה איכותית שלצידה ערך מוסף שמעבירה את המסר שלכם על הצד הטוב ביותר.

מתנות לעובדים  באיכות מעולה – מתאימות למגוון תקציבים

מוצרי חשמל הם עולם שלם עם מכנה משותף אחד - להפוך את החיים לקלים ונוחים יותר. בין אם תבחרו בטוסטר משוכלל, מכשירי אפייה למטבח או שואב אבק, תוכלו לדעת בוודאות שההשקעה שלכם תתורגם לשימוש יומיומי. הם מתאימים לבית, למשרד וגם לשטח ומוצעים לכם כאן במגוון תקציבים ובהנחה סיטונאית.

מתנות לעובדים לפסח, ראש השנה וכל עונות השנה

בחגים בתי עסק נוהגים להשקיע במיוחד ורבים מהם מעניקים לעובדים שלהם מתנות מסורתיות יותר כגון שוקולד, תלושים ומארזים לחג. כאן תוכלו למקסם את התקציב שלכם עם מתנות ייחודיות שיתאימו לגברים, נשים וילדים וישרתו אותם לאורך זמן. בחג הקרוב יש לכם הזדמנות לפנק  את הצוות שלכם עם מכשיר ביתי להקצפת חלב, מיקסר משוכלל או מכשיר מגניב להכנת פופקורן. המבחר שלנו מתעדכן ומתחדש לפי המגמות המובילות בעולם, נשמח לעזור לכם להגיע להחלטה הטובה ביותר.

מוצרי חשמל בסיטונאות ובמיתוג שלכם

אנחנו מתמחים במכירה סיטונאית של מכשירי חשמל ואביזרים לבית ולמטבח. זה אומר שאתם נהנים ממחירים מיוחדים שלא זמינים לקהל הרחב ובהמשך לכך יכולים להעניק לעובדים שלכם מתנה מרשימה במיוחד שמעידה על הכוונות שלכם מבלי לקרוע את התקציב. חלק ניכר ממוצרים שתמצאו כאן ניתן למתג עם לוגו \ טקסט לטאץ' אישי משלכם ומסר שיישאר בתודעה שלהן לאורך שנים.