מתנות לראש השנה

מחפשים מתנות לראש השנה לעובדים ולקוחות ?

מתנות לראש השנה לעובדים / ללקוחות / למנהלים בכירים / לספקים מזמינים בגימיקים 

חבילות שי לראש השנה 
מארזי יין לראש השנה 
מארזי שוקולד לראש השנה 

מארזי דבש לראש השנה 
לוחות שנה ממותגים
יומנים ממותגים 

מתוקים לשנה מתוקה 
לשנת מזל וברכה 
לשנת צמיחה ופריחה 

מתנות לראש השנה לעובדים, לקוחות ומנהלים מזמינים בגימיקים. אצלנו תמצאו מתנות לחג לכל תקציב: החל ממגוון מארזי שי לחג הכוללים שוקולדים מתוקים ויינות משובחים ועד אביזרים לבית וכל מיני גאדג׳טים למטבח. מבחר גדול של מארזים לראש השנה, חבילות שי לחג עם תרומה לקהילה ועוד מגוון גדול של גאדג'טים מדליקים בסמלי החג עם הדפסה של לוגו העסק שלכם.  
ערב ראש השנה יחול השנה ביום ראשון - 25/09/2022
 

גימיקים - מוצרי פרסום ומתנות

אנו מתמחים בהדפסות איכותיות במגוון רחב של טכנולוגיות. 
שלחו לנו קובץ גרפי ונשמח להכין לכם הדמיה ולהמליץ לכם על סוג ההדפסה המתאימה למוצר.

מתנות לראש השנה

ראש השנה נחשב לאחד הימים המיוחדים ביותר בדת היהודית. מדובר ביום המלכת האלוהים על האנושות. יום זה גם נחשב ליום דינו של האדם על מעשיו בשנה שעברה וקביעה של מה שיקרה לו בשנה הבאה. כמו כן, ראש השנה נחשב ליום הראשון בשנה העברית. המצווה העיקרית של החג היא תקיעה בשופר. וסמליו הבולטים של החג הוא הרימון, התפוח והדבש. כנהוג בחגי ישראל – גם ובעיקר בחג זה נהוג לתת מתנות.

מתנות לראש השנה לעובדים

עובדי העסק הם כמו משפחה וחשוב מאוד לדאוג להם, בעזרת מתנות לראש השנה לעובדים תוכלו לאחל להם ולבני משפחותיהם שנה טובה ומתוקה. תקופת החגים היא גם התקופה שבה העובדים רוצים לבלות עם בני משפחתם, לכן מתנות לראש השנה לעובדים צריכות להיות מתנות המתאימות לכל המשפחה. חבילות שי ומארזי שי הכוללים שוקולדים ודברים מתוקים יכולים להתאים מאוד למשפחה. מתנה מנצחת יכולה להיות מתנה הכוללת דברים לבית עם תוספת של מארזי שוקולד לראש השנה.

מתנות לראש השנה למנהלים

עבור המנהלים ניתן להזמין ערכות שי מהודרות ומרשימות הכוללות בקבוקי יין יוקרתיים ושוקולדים איכותיים. מתנות הכוללות בקבוקי יין ואבזרים ליין הן בדרך כלל הצלחה גדולה. המנהלים יכולים למצוא להם שימוש במשרד לאותם הרגעים שנחתמים חוזים חשובים ורוצים לעשות הרמת כוסית.

מתנות לראש השנה ללקוחות

אל תשכחו את הלקוחות הנאמנים, גם להם חשוב להגיד תודה ולשמור איתם על קשר חם ולבבי. מארז שוקולד יוקרתי, אפילו הקטן ביותר, שנעשה במיתוג אישי מאפשר לכם לחזק את המותג ולהישאר במודעות הלקוחות.

מארזים לראש השנה במיתוג אישי

כפי שבוודאי שמתם לב, אצלנו בגימיקים תוכלו למצוא שפע של מתנות לראש השנה לעובדים, מנהלים ולקוחות. ישנן מתנות גדולות וקטנות וברמות שונות של מחירים מכלי דקורטיבי לדבש בצורת כוורת ועד רמקולים בצורת תפוח. אבל לא רק המגוון הוא מה שמייחד את המוצרים שלנו, אלא המיתוג האישי. כאשר אתם מעניקים מתנה לעובד או לקוח חשוב לכם לזהות בין המתנה לבין העסק – הדפסת הלוגו של העסק והכנת עיצוב אישי ומיוחד למתנות החג היא הדרך לעשות זאת.