מתנות לעובדים

בקטגוריה זו תמצאו מבחר גדול של מתנות לעובדים, מתנות למנהלים ובכירים, מתנות לוועדי עובדים, מתנות לעובדים לחג עם תרומה לקהילה, חבילות שי לעובדים, סלסלות שי לעובדים, מארזי שי לעובדים, גאדג'טים לעובדים, גאדגט'ים לסמארטפון, גאדג'טים לבית ולמטבח, גאדג'טים למשרד ועוד מגוון עצום של מתנות ממותגות לעובדים לימי הולדת, לימי כיף וגיבוש. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים לכם את המתנה המושלמת לעובדים בהתאם לתקציב הדרוש.

מתנות לחג לעובדיםחבילות שי לעובדים
מתנות לועדי עובדים

מתנות תרומה לקהילהמתנות ממותגות לעובדים
מתנות למנהלים

התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם
המחירים מתייחסים להזמנה של מינימום 50 מתנות לעובדים

מתנות לעובדים

העובדים בעסק הם גלגלי השיניים של המערכת. הם אלו אשר מתפעלים את העסק, יוצרים מכירות ומביאים הכנסה לעסק. חשוב מאוד להשקיע בעובדים, להדריך אותם, לאמן אותם, להפגין אכפתיות ולוודא שיש להם מוטיבציה גבוהה – עובדים מרוצים ובעלי מוטיבציה מפיקים יותר והם תנאי הכרחי להצלחת העסק. נכון שאתם משלמים לעובדים משכורת חודשית, אך לפעמים גם צריך שי לעובדים.

העובדים רוצים להרגיש שייכים לארגון, רוצים שיעריכו את עבודתם; כלומר המוטיבציה שלהם תלויה בגורמים נוספים ולא רק בשכר. מתנות לעובדים הן דרך טובה להעלות את המוטיבציה של העובדים בארגון. כאשר אתם מעניקים מתנות מקוריות לעובדים, אתם גורמים להם להרגיש את האכפתיות שלכם. זוהי דרך להוקיר להם תודה על עבודתם.

מתנות ממותגות לעובדים

מיתוג אישי ופרסונליזציה הם עקרונות חשובים כאשר מחפשים מתנות לעובדים. המיתוג האישי משמעותו היא הדפסת הלוגו והסלוגן של החברה על המתנה. אם למשל תרצו להעניק לעובדים מטען נייד (פאוור בנק), תוכלו להזמינו עם סמל העסק ולהפוך אותו למשהו ייחודי. זה חשוב מכיוון שזה מחזק את הקשר והשייכות של העובד עם המותג. פרסונליזציה היא גם דבר שאפשר לפעמים לעשות, למשל כאשר מעניקים בקבוקי יין במיתוג אישי ועל המארז מודפס גם שם העובד – זה נותן תחושה של יחס אישי.

חשוב לחפש אחר מתנות מקוריות לעובדים, מתנות מהסוג שהם באמת ישמחו לקבל. מסיבה זו אנו תמיד דואגים לחפש ולהכניס אל קטלוג המוצרים שלנו מתנות שימושיות ואת מיטב הלהיטים בתחום המתנות לעובדים. לא רק בעלי העסק מזמינים מתנות, אלא ישנן גם מתנות לועדי עובדים. מתנות המזכירות לעובדים שיש ועד עובדים הדואג לאינטרסים שלהם. גם מתנות אלו כוללות מיתוג אישי ויש להן הרבה ערך מוסף. לצורך הדוגמה מתנות לוועדי עובדים יכולות להיות מארזי שי של דברים מתוקים, יינות ואפילו ערכות יין (הכוללות אביזרים) ועוד מגוון פריטים כפי שתוכלו לראות באתר.

מתנות לעובדים מקובל לחלק בחגי ישראל, עם דגש חזק על ראש השנה וחג הפסח בהם מעניקים את המתנות המשמעותיות. אך גם בחגים אחרים ו/או אירועים בחיי החברה ניתן להעניק שי לעובדים. זה יכול להיות אפילו דבר קטן וצנוע כמו עטים ממותגים, או קופסת שוקולדים קטנה בפחית ממותגת.

מתנות לעובדים | מתנות ממותגות לעובדים | מתנות מקוריות לעובדים | שי לעובדים