פנקסים ממותגים

פנקסים ממותגים הם מוצר שיווקי יעיל במיוחד כפריט ממותג לחלוקה למשתתפים באירועים דוגמת: תערוכות, כנסים, הרצאות, קורסים ועוד. גם בתקופה בה הסמארטפון מספק את מרבית צרכי התקשורת שלנו, עדיין ישנם מספר לא מבוטל של רגעים בחייהם של אנשי עסקים ומנהלים, בהם דווקא פנקס ועט יספקו את המענה הנוח והמהיר ביותר לכתיבת תזכורת, רשימת סיכום וכדומה. לפניכם מבחר סוגים של פנקסים ממותגים לכל מטרה ובשלל עיצובים מעניינים.

פנקסים ממותגים לשיווק העסק

פנקסים ממותגים הם מוצר שיווקי יעיל לקידום מותג בכנס, תערוכה, הרצאה וכדומה. כל היופי הוא שחברות יכולות להזמין עיצוב לפי רצונם וללא שום מגבלה. ניתן להדפיס גם על הכריכה (הדפסה צבעונית) וגם על דפי הממו. כך כל חברה יכולה לחדד את המסרים השיווקיים שלה ולבטא בעיצוב את תחום פעילותה ואת האופי המיוחד שלה.

פנקסים ממותגים הם גם מתנה מעולה לחברות וארגונים ואפילו ועדי עובדים. הם יכולים להתאים לבנקים, חברות ביטוח, סוכנויות רכב, משרדי עורכי דין וכל עסק קטן או גדול. מי שירצה יכול להסתפק אך ורק בפנקס, אך מי שרוצה להיות יצירתי יכול גם להוסיף עט ממותגת או לשלב את הפנקס בערכת שי לחג. מי שחפץ להשתמש בפנקסים ממותגים לצורך קידום מכירות זוכה במתנה שימושית שתשב על שולחן הלקוחות ותחשוף את העסק שלכם באופן קבוע.

פנקסים ממותגים

  

פנקסים ממותגים לרישום הערות, תזכורות ורשימות שונות

פנקסים הינם עדיין אחת הדרכים היעילות והמהירות ביותר לרישום הערות, תזכורות ורשימות שונות בחיינו המקצועיים והאישיים. הם קטנים, נוחים לנשיאה בכל כיס, נמצאים בכל בית, משרד ומכונית – ומאוד שימושיים כמעט בכל מצב.

באתרנו ישנה קטגוריה שלמה של פנקסים ממותגים, אותם תוכלו למתג עם לוגו החברה שלכם, הן על עטיפת הפנקס והן על דפי הפנקס עצמנו בחלק מן המקרים.

פנקסים ממותגים – מתנה שימושית לעובדים, סטודנטים ולקוחות

פנקסים ממותגים הינו מתנה מאוד שימושית למגוון רחב של קהלי יעד: ראשית, העובדים בעסק שלך. כולנו כל הזמן צריכים לרשום תזכורות, הודעות ורשימות. מבחינה זו, פנקסים ממותגים, הכוללים את הלוגו והמסר השיווקי שלך עליהם.

שנית, סטודנטים ותלמידים מכל הסוגים כמעט יהנו מאוד ממתנה שימושית של פנקסים, המאפשרים להם לרשום בקלות הערות ומידע חיוני בכל שעות היום.

שלישית, גם קהל לקוחות של כמעט כל סוג של עסק ימצא בפנקסים ממותגים עם הלוגו שלך מתנה שימושית, וישתמשו בה בחיי היומיום שלהם כדי לזכור מידע חיוני הצץ לאורך היום.

פנקסי כיס ממותגים

פנקסי כיס הינם, במגוון צבעים וגדלים, הם הנמכרים ביותר בקטגוריית הפנקסים הממותגים באתר שלנו. אין להתפלא על כך – הם שימושיים, קטנים מספיק לכל כיס או תיק, ועם זאת גדולים מספיק לרישום של מידע רב על כל דף, כאשר הדפים הרבים בכל פנקס מביאים לידי כך שכל פנקס הינו שימושי לתקופה ארוכה מאוד.

פנקסי כיס הפכו למתנה מבוקשת ופופולארית בקרב עובדים, תלמידים, סטודנטים, לקוחות וחברות, והינם גם מתנה מאוד מוצלחת עבור אירועי חברה וכנסים, והם "נחטפים" מהדוכנים בהם מחלקים אותם. .

פנקסים ממותגים עם עטים

חלק מהפנקסים הממותגים בקטגוריה שלנו יכולים לבוא עם כלי כתיבה, כגון עטים ועפרונות, המשולבים בתוכם. גם את העטים ניתן למתג עם הלוגו שלך, כך שהשילוב הופך לסט אשר מרכיביו משלימים אחד השני הן מבחינה ויזואלית, והן מבחינת המסר השיווקי שעליהם.

כאשר אתם מעניקים כמתנה פנקסים ממותגים משולבים עם עטים (או כל כלי כתיבה אחר), אתם מעניקים למי שמקבל אותם סט שלם ומוכן, ובכך מעודדים עוד יותר את אלו המקבלים אותם להשתמש בהם ביומיום – מבלי שהם צריכים להביא כלי כתיבה הנוטה ללכת לאיבוד בכל פעם ששולפים את הפנקס מהכיס או מהתיק.

פנקסים ממותגים עם לוגו חברה – הזדמנות מיתוג נהדרת

מכיוון שפנקסים הינם מתנה כל כך שימושית וכל כך יומיומית, ניצול השטח על פני העטיפה והדפים של פנקסים ממותגים הינו הזדמנות פרסום ומיתוג נהדרת עבורך, לחשיפה חוזרת ונשנית לעיני המשתמשים בהם.

אם בחרת למתג גם את דפי הפנקסים הממותגים שלנו, הבאים כאמור במגוון גדול של גדלים וצבעים, אז גם אלו המקבלים פתק הנתלש מתוך הפנקס, או נחשפים לפתק שניתן כתזכורת למישהו – נחשפים ללוגו ולמסר השיווקי שלך.

בהנחה שאתם מכירים היטב את קהל היעד העתיד לקבל פנקסים ממותגים כמתנה מהעסק שלכם, מדובר בחשיפה ממוקדת וממושכת לאותו מסר.