דגי שוקולד בפחית ממותגת

שנהיה לראש ולא לזנב

דגי שוקולד בפחית ממותגת

בכל פחית 15 דגי שוקולד

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

ראש השנה מתקרב וועדי העובדים מתחילים לחפש אחר הפתעות ומתנות לחג. אין כמו לחגוג את השנה החדשה בדברים מתוקים ובתקווה שלכולנו תהיה שנה טובה ומתוקה. כמו תמיד מארזי השי וכל הפריטים הממותגים הם להיט. פחיות ממותגות עם דגי שוקולד הם אחד הפריטים המוצלחים והטעימים ביותר ומומלץ מאוד לשלב אותו במארזי החג.

פחיות ממותגות עם דגי שוקולד הן פחיות המגיעות בעיצוב אישי ובתוכן שוקולדים טעימים בצורת דג המגיעים עטופים ברדיד אלומיניום מוזהב ויוקרתי בדומה למטבעות שוקולד. הפחיות נפתחות בדומה לקופסת שימורים, אין צורך בפותחן רק משיכה בלשונית והפחית נפתחת. הפחיות מגיעות עם מכסה פלסטיק דבר המאפשר לסגור אותן ולעשות בהן שימוש חוזר בבית, למשל כקופסת סוכריות לרכב או סתם לאחסון חפצים קטנים לאחר שאוכלים את השוקולד שיש בתוכה.

להיט במארזי החג

פחיות ממותגות הן להיט בתקופת החגים מכיוון שיש להן מספר יתרונות: הן מגיעות במיתוג אישי, יש בהן שוקולדים טעימים והן משתלבות היטב בכל אריזת מתנה. הקונספט של פחיות ממותגות עם דגי שוקולד מתאים מתאים מאוד לראש השנה. ניתן להדפיס עליהן ברכות מיוחדות לראש השנה לפי בחירה שלכם; נהוג להדפיס ברכות כמו : ״שנה טובה״; "שפע, מזל ואהבה״ וכמובן הברכה ״שנהיה לראש ולא לזנב״ המשתלבת היטב עם דגי השוקולד כמנהג החג לאכול ראש של דג. כל עסק יכול להזמין את הפחיות עם הלוגו האישי שלו וזוהי מתנה מעולה לעובדים וללקוחות. ניתן לשלב את הפחיות הממותגות במארזי החג על מנת ליצור מארזי חג ייחודיים עבור העסק שלכם או להשתמש בהן למבצעי קידום מכירות.

עבור מי שמעוניין, ניתן לבחור פחיות ממותגות בעיצוב אישי מתוך מבחר של גדלים אפשריים. כך ניתן להמתיק לעובדים שלכם את החג ולתת להם מתנה נחמדה להנאתם והנאת בני משפחתם הנושאת את לוגו העסק, כך תזכירו לכולם שבעצם אתם משפחה אחת גדולה.

מאפיינים עיקריים

  • מארז מעוצב הכולל שוקולד בצורת דגים
  • קופסאות ממותגות מלאות בשוקולדים טעימים בצורת דג
  • פחיות במיתוג אישי
  • מגיעות במספר גדלים
  • כולל מכסה פלסטיק לשימוש חוזר
  • מעולה בתור מתנות לעובדים ומארזי חג
  • כולל דגי שוקולד עטופים בנייר מוזהב ויוקרתי