פד ממותג לעכבר

פד לעכבר הוא משטח מיוחד המיועד לשימוש עם עכבר המחשב. זוהי הדרך היעילה ביותר להשתמש בעכבר בנוחות המרבית. כולם משתמשים בעכבר ולכן כולם צריכים משטחים לעכבר. פד ממותג לעכבר עם לוגו העסק שלכם יכול להיות המתנה המושלמת לקידום מכירות ויחסי ציבור. אתם יכולים לתת אותו בתור מתנה לראש השנה ללקוחות; כמוצר פרסום לקידום מכירות בתערוכות; מתנה למבקרים בכנס ועוד.

פד לעכבר מחשב

עכבר למחשב הוא אחד מכלי העבודה החשובים ביותר שיש לנו. בכל משרד עושים שימוש במחשבים ותמיד ישנו עכבר המאפשר לנו לשלוט בקלות על כל הפעולות. נכון שעכבר הוא לא הפתרון היחיד אך עד היום ובשלושים השנים האחרונות נראה שאין תחליף לעכבר המחשב. מהמזכירה, דרך המנהל ועד האדריכל, כולם עושים שימוש בעכבר ולכן כולם צריכים משטח לעכבר. בשוק קיימים שני סוגים של עכברים, עכברי גלילה שכבר כמעט אינם קיימים ועכברים אופטיים - היתרון של משטחים לעכבר הוא שהם פשוט מתאימים לכל סוגי העכברים.

הדפסה על פד לעכבר

ישנם סוגים שונים של משטחים המגיעים בצורות ועיצובים שונים. משטח לעכבר, בנוסף להיותו כלי עזר פרקטי הוא גם פריט המקשט את פינת העבודה שלנו ונמצא שעות רבות מול עיננו. מסיבה זו הוא מתאים מאוד לצורך מיתוג אישי. רבים מזמינים הדפסה על משטח לעכבר על מנת ליצור משטח ממותג; זה יכול להיות משטח לעכבר עם תמונה או פד עכבר ארגונומי עם לוגו. רבים גם בוחרים בלוח שנה פד לעכבר (מולטי פד) לצורך מיתוג אישי; מסתבר שלוח שנה פד לעכבר נותן הרבה מאוד ערך מוסף למשתמש, בנוסף להיותו פד נוח לעכבר הוא גם מציג מול העיניים לוח שנה שתמיד שימושי. כאשר רוצים פד לעכבר ממותג עם לוגו ישנן אפשרויות רבות, אתם בוחרים את מה שמתאים עבורכם.

פד לעכבר עם מיתוג לוגו יכול להיות המתנה המושלמת לקידום מכירות ויחסי ציבור. פדים לעכבר מצטיינים בשטח פרסומי רחב וגדול, המותיר מקום לא רק ללוגו שלך אלא למסר שיווקי שלם, כולל סלוגן ואפילו תמונות באיכות גבוהה.

סוגים שונים של פד לעכבר מחשב

פד עכבר מלבני - פד מלבני בגודל סטנדרטי של 23x18 סנטימטר. ניתן להדפיס עליו בצבע, אפילו תמונות באיכות גבוהה ויש לו שטח פנים רב לפרסומת בולטת. חברות רבות בוחרות בדגם זה של משטח לעכבר מודפס.

פד עכבר עגול - מי שאינו רוצה את העיצוב המלבני יכול למצוא מוצר דומה ואיכותי המגיע בצורה עגולה. במקרים רבים העיצוב העגול משרת יפה את המותג והמעצבים מעדיפים את העגול על פני המלבני. גם כאן, כמו כל הסוגים של משטחים לעכבר מחשב עם הדפסה

פד ארגונומי לעכבר - מי שמרבה להשתמש במחשב ובעכבר צריך לעשות שימוש בפד עכבר ארגונומי התומך בכף היד בעזרת כרית סיליקון או ג׳ל רכה. זהו דגם קצת יותר יוקרתי מכיוון שהוא נותן הרבה ערך מוסף למשתמש. כמובן שניתן להדפיס עליו ולהשתמש בו בתור מוצר פרסום.

משטח לעכבר דמוי עור עם מקום לעט - משטח לעכבר בעל גימור איכותי דמוי עור. הוא כולל כרית לתמיכה בפרק כף היד ומקום לשמור על העט. הוא שימושי מאוד על שולחן העבודה וגם ניתן לבצע הדפסה על פד לעכבר זה.

משטח שעם לעכבר - משטח בעיצוב מיוחד ויוצא דופן העשוי משעם בעובי של 5 מילימטר. גם הוא יכול לשמש בתור פד לעכבר ממותג עם לוגו. השימוש בשעם נותן לו מראה ותחושה מיוחדת.

משטח שעם עם דגלונים - משטח שעם זה משמש בתור משטח מלבני לעכבר המחשב. הוא מגיע בגודל סטנדרטי של 23x17 סנטימטרים והוא עשוי שעם איכותי. בנוסף, כראוי לפריט עבודה, הוא משודרג עם מקום לדפי ממו ודגלוני סימון צבעוניים. וכמובן שניתן לבצע גם הדפסה על פד לעכבר מסוג זה.

לוח שנה פד לעכבר - פד זה מגיע בשתי גרסאות: גרסה אחת היא פד לעכבר הכולל לוח שנה של 12 חודשים המודפס על פד גדול במיוחד 20x25 סנטימטר. הגרסה השנייה נקראת גם מולטי פד בזכות העיצוב המיוחד שלו. הפד כולל בסיס קבוע ועליו 12 דפים המייצגים את חודשי השנה. בסוף כל חודש תולשים את הדף ומקבלים את החודש הבא. זהו פד לעכבר עם תמונה ומיתוג אישי, ניתן אפילו להדפיס תמונה שונה עבור כל חודש.

משטח לעכבר רשומון - זהו עוד סוג משטח לעכבר מודפס בסגנון מולטי פד לעכבר. הוא כולל דפים נתלשים המתאימים לרשומות. כך ניתן להשתמש בו בתור פנקס רשימות שבועי על מנת לרשום כל מיני תזכורות והגיגים שיש לכם בעודכם עובדים מול המחשב.

פד לעכבר סופר אופטי - מי שמחפש משטח לעכבר עם תמונה ממותגת המגיע בכל מיני צורות ולא מתפשר על הביצועים, זהו הפד בשבילו. מדובר בפד בעל הדפסת פרוצס מלא. זהו החומר האידאלי ביותר לשימוש עם עכברים אופטיים ומתאים למעצבים ומי שחשובים לו הביצועים העדינים של העכבר.

משטח עכבר צורני - למי שלא רוצה להסתפק בדגמים הסטנדרטים של משטחים לעכבר, ניתן להזמין משטח מודפס לעכבר אותו חותכים בצורות מיוחדות לפי הזמנה. אתם בוחרים את הצורה והעיצוב ומקבלים פד ייחודי לעכבר.

פולדר למשטח עכבר - מי שרוצה אמצעי פרסום משודרג יכול להשתמש בפד לעכבר המגיע בתור פולדר. מלבד הדפסה על משטח לעכבר ניתן להדפיס על הפולדר. יש בו הרבה יותר מקום לצורך המיתוג וניתן ממש לעשות ערכה פרסומית מעולה המתאימה לכנסים ותערוכות.

משטח לעכבר עם מקום להכנסת תמונה - אם חשבתם שראיתם הכל בתחום המשטחים לעכבר מחשב עם הדפסה, קבלו את המשטח המשודרג הזה. הוא מאפשר הדפסה של תמונה ולוגו לצורך המיתוג האישי של העסק; אך בנוסף יש לו נגיעה יותר אישית, כל אחד יכול להשחיל לתוכו את התמונה האישית שלו.

שטיח פרסי לעכבר - כל אחד צריך שטיח לעכבר מחשב אבל פד זה לוקח את הקונספט צעד אחד קדימה ומביא לכם פד איכותי למחשב עם הדפס המדמה שטיח פרסי. בהחלט מתנה מעולה למי שאוהב פינת עבודה עם הרבה סטייל.

משטח לעכבר עם מפצל usb - הרבה פעמים אנו צריכים מפצלי usb בשולחן העבודה שלנו, יש להם שימוש רב. משטח זה מיועד עבור העכבר אך הוא משודרג במפצל usb בעל 4 כניסות. כמו כן הוא מאיר את המשטח בתאורה כחולה.

משטח לעכבר בשילוב מחשבון - במקרים רבים כאשר אנו עובדים על המחשב יש לנו צורך במחשבון בשביל לעשות חישוב זריז. אמנם במחשב ישנם גיליונות חישוב אלקטרונים אבל בסופו של דבר אין כמו המחשבונים הישנים והפשוטים. משטח זה כולל מחשבון והוא מגיע בעיצובים שונים. כמובן שניתן להזמינו במיתוג אישי.

כפי שהבנתם ישנם סוגים שונים של פדים לעכבר מחשב עם הדפסה. כולם משתמשים בהם וחבל לא לנצל זאת לצורך פעולות השיווק והפרסום שלכם. הזמינו משטח ממותג לעכבר עם לוגו חברה ותהנו מפרסום שעובד בשבילך.

פד ממותג לעכבר | פד לעכבר עם לוגו | הדפסה על פד לעכבר