יומנים ממותגים

מחפשים מתנות לראש השנה ללקוחות ? מתנות שישאירו את המותג שלכם בתודעה של הלקוח ? מכיוון שיומני שנה הם שימושיים להרבה מאוד אנשים, זה רק טבעי שיהיה ביקוש כל כך גדול ליומנים ממותגים. יומן ממותג הוא מוצר פרסומי אידיאלי לראש השנה שיתן חשיפה למותג שלכם לאורך שנה שלמה. בקטגוריה זו תמצאו מבחר יומנים ממותגים במגוון גדלים, צבעים ותקציבים עם אפשרות הדפסה או הטבעה של לוגו חברה על גבי הכריכה.

יומן משרדי הוא אחד הפריטים הכי שימושיים שיש במשרד וגם בבית; כל אחד משתמש בו על מנת לרשום לעצמו תזכורות ולסמן תאריכים חשובים. במשרד יומן שולחני הוא פשוט כלי חיוני להתנהלות העסק בכללותו ולהתנהלות האישית של כל אחד מהעובדים. למשל ניתן להשתמש בו על מנת לציין לעצמכם תזכורות על תשלומים ומטלות שיש לעשות בתאריכים מסוימים; תזכורות על ימי הולדת של לקוחות, יומן פגישות וכל דבר אחר אשר מסייע לכם בפעילות העסקית. יומן לוח שנה מציג לכם את כל ימי השנה תוך כדי ציון אירועים מיוחדים, כמו למשל חגים, ועדיין משאיר לכם מקום לרשום את כל הרישומים האישיים החשובים.

יומן שנתי הוא לא רק בשביל העבודה במשרד אלא מתאים מאוד גם לסטודנטים. זה לא סוד שהסטודנטים הם אנשים מאוד עסוקים המחלקים את זמנם בין עבודה ולימודים ודווקא בגלל זה יש להם צורך גדול ביומן ארגונית המאפשר להם להתנהל בצורה מסודרת. בעזרת יומן ארגונית הם יכולים לרשום לעצמם ביומן את תאריכי המבחנים או המועדים להגשת המטלות החשובות לצד כל מיני תזכורות אישיות ותזכורות הקשורות לעבודה. כך ניתן בכל תחילת שבוע להסתכל ביומן שבועי ולראות מהן המטלות שעומדות בפני הסטודנטים השבוע; כך לא תשכחו דבר.

יומנים ממותגים במגוון דגמים

יומן ארגונית - יומן שנתי מהודר המגיע במעטפת כמו יומן עור. היומן מגיע כקלסר טבעות וניתן לכל שנה לרכוש בנפרד את הדפים לפי לוח השנה המעודכן. בעצם יומן ארגונית הוא אחד מהפריטים הבודדים אשר יכולים לשמש אתכם לתקופה ארוכה. פשוט מעולה לאנשים עובדים אשר חייב להיות מאורגנים היטב.

יומן שבועי - יומן שבועי מהודר המגיע בשני גדלים ובמבחר רחב של דגמים, חלקים כוללים גם מקום לכרטיסי ביקור, פתקים ומסמכים והם כלי חשוב למי שצריך להיות מסודר ומאורגן בעבודתו. יומן שבועי מגיע עם כריכה מהודרת במבחר צבעים לבחירתכם מפלסטיק או PH Thermo. היומן מגיע בשני גדלים: 24x17 או 27x21.

יומן כיס שבועי - יומן זה הוא פריט יוקרתי ואלגנטי המסייע לכם להיות מסודרים. אתם יכולים לשמור אותו על שולחן העבודה אך גם לקחת אותו בתיק כאשר אתם יוצאים לפגישות וסידורים. יומן כיס יומי מגיע בגובה של 9 ס״מ ורוחב 17 ס״מ וניתן להזמין כריכה במבחר צבעים מפלסטיק או PU Thermo.

יומן שבועי שולחני - יומן מעולה לשולחן העבודה המגיע בגודל 44x35 המאפשר תצוגה של יומן יומי גדול וברור עם הרבה מקום לכתוב, לצד תצוגת לוח שנה שנתי בתחתית. מעולה בתור יומן לוח שנה ממותג.

יומן יומי מדורג - יומן יוקרתי המגיע בעיצוב דומה ליומן ארגונית אך עם תוספת של טאבים/חוצצים המסייעים לכם לדלג בקלות ובמהירות בין החודשים. יומן זה מגיע בתור יומן קטן בגודל 21x15 או קצת יותר גדול 27x17. ניתן לבחור דגמים וצבעים שונים, חלקם כוללים גם מקום לכרטיסים ומסמכים ופשוט מעולים לאנשי עסקים.

יומן יומי סטנדרטי (לא מדורג) - יומן יומי בכריכה יוקרתית עם צבעים לפי בחירה (הכריכה עשויה פלסטיק או PU Thermo). קיים בשני גדלים: גובה 21 ס״מ, רוחב 15 ס״מ או גובה 27 ס״מ, רוחב 21 ס״מ.

יומן כיס יומי בגודל A6 - יומן מעולה במהדורה מוקטנת ההופכת אותו לאידיאלי לנשיאה בתיק ומתאים מאוד למי שצריך תמיד להיות מאורגן גם כאשר הוא מחוץ למשרד. כמו גם בדגמים האחרים הוא מגיע בכריכה מהודרת (עשויה פלסטיק או PU Thermo) המגיעה בצבעים שונים. גם יומן זה מגיע במבחר דוגמאות ועיצובים, חלקם כוללים מקום לכרטיסיות ומסמכים.

יומן שולחני | יומן שבועי | יומן יומי | יומן חודשי | יומן שנתי | יומני שנה | יומן קטן | יומן עור | יומן לוח שנה

יומנים ממותגים - להיט!

מכיוון שיומני שנה הם שימושיים להרבה מאוד אנשים, זה רק טבעי שיהיה ביקוש כל כך גדול ליומנים ממותגים. למעשה יש להם מספר יתרונות שהופכים אותם לפריט מיתוגי מושלם! ראשית כל מדובר ביומן יומי או שבועי שהוא באמת שימושי ולא משהו שזורקים אחרי יומיים לפח. היתרון השני הוא שגם עושים בו שימוש יום יומי וכך יומן שנתי יכול לחשוף את המשתמש למסרים השיווקיים שלכם מידי יום במשך שנה שלמה. היתרון השלישי הוא הדגמים הרבים ואפשרויות המיתוג האישי היצירתיות שניתן לעשות. בשורה התחתונה יומנים ממותגים הם להיט ענק. ניתן להזמין יומן עם לוגו על מנת לתת מתנה לחברי אגודת הסטודנטים; לאנשים המבקרים בכנס; לעובדי החברה; ללקוחות חדשים ועוד. יומן לוח שנה ממותג מאפשר לכם להיות תמיד במודעות של הלקוחות. כפי שראיתם היומנים מגיעים במבחר צבעים, מבחר הצבעים מסייע להתאים אותם לכל צורך מיתוגי. את הלוגו ניתן להדפיס או להטביע על הכריכה לאפקט מרשים ויוקרתי.