צידניות ממותגות

בקטגוריה זאת תמצאו מבחר גדול של צידניות איכותיות לכל מטרה; כאלו המתאימות לכל המשפחה, צידניות קטנות מודפסות עם לוגו המתאימות לזוג ואפילו צידנית אישית ממותגת המתאימה ליחיד; חלקן כוללות גלגלים, אחרות ידית טרולי או ידית לנשיאה; חלקן קשיחות ואחרות רכות. כל אחד ומה שנוח ומתאים עבורו. דגמים מסוימים משמשים גם ככיסאות עליהם ניתן לשבת, דבר המוסיף ערך מוסף לצידנית. ניתן להזמין צידניות ממותגות ולהשתמש בהן בתור אמצעי פרסום וקידום מכירות, מתנות לעובדים לימי גיבוש, מתנות לחלוקה באירועי חברה ועוד...

צידניות איכותיות לכל מטרה

צידנית היא אחד מאותם הדברים שסביר להניח שתמצאו בכל בית. עם צידנית אנחנו יכולים לקחת מזון ושתייה לבילויים שלנו בחיק הטבע, בחוף הים, בבריכה או בכל בילוי אחר מחוץ לבית בו אנו רוצים ליהנות מאוכל ושתייה מבלי חשש שהם יתקלקלו מהחום או סתם שהשתייה תתחמם. במיוחד בקיץ הישראלי, אוכל שאינו נמצא בקירור מתקלקל מאוד מהר וצידניות בעצם נותנת לנו פתרון משולש:

  • אמצעי נשיאה בו ניתן להכניס יחדיו את כל פרטי המזון - אין צורך להיגרר עם שקיות ועוד שקיות, הכל נכנס לצידנית אחת בצורה מרוכזת וקלה לנשיאה.
  • שמירה על טריות האוכל - פירות, סלטים, סנדוויצ׳ים או כל מה שתחפצו בו יכול לשמור על הקור ותוכלו ליהנות מטריות מרבית גם לאחר כמה שעות שאתם בדרכים או בחוף הים.
  • לא רק אוכל ניתן לשים בצידנית אלא גם שתייה - הצידניות מאפשרות לשמור על בקבוקי השתייה קרים וכך תוכלו להתרענן גם בחום הקיץ.

שימו לב שצידניות הן אמצעי בידוד אשר באותה המידה יכול לשמש לצורך שמירה על האוכל חם. הן מבודדות חום או קור באותה המידה. אם תרצו תוכלו להכניס לתוכן שתיה חמה ומנות אוכל מוכנות אשר ישארו חמות לאורך זמן.

צידניות ממותגות במגוון גדלים

לא כל אחד משתמש באותה צידנית. ישנן משפחות גדולות אשר צריכות כמות גדולה של מזון ולכן הן יעדיפו צידניות גדולות בהן ניתן להכניס הרבה דברים. עבור אחרים זה יכול להיות רק בילוי זוגי ובתוך הצידנית הם יכניסו מעט אוכל ואולי איזה בקבוק יין לבילוי רומנטי. מסיבה זו ניתן להשיג את הצידניות בגדלים שונים המתאימים לכל מטרה; מצידניות קטנות של 10 ליטר ועד צידניות ענק של 32 ליטר.

צידניות עם לוגו במגוון סוגים

הצידניות מגיעות במבחר סוגים הנבדלים זה מזה לא רק בגודל ובצבע. ישנן צידניות בצורות שונות, חלקן כוללות ידיות נשיאה ואחרות אפילו מיועדות לנשיאה על הגב, כל אחד ומה שנוח ומתאים עבורו. דגמים מסוימים משמשים גם ככיסאות עליהם ניתן לשבת, דבר המוסיף ערך מוסף לצידנית. ניתן להזמין צידניות במיתוג אישי ולהשתמש בהן בתור אמצעי פרסום וגימיק שיווקי.

צידניות מבודדות חום וקור | שימושי מאוד לפיקניקים וחוף הים | צידנית ממותגת | צידנית על לוגו | הדפסה על צידניות

ניתן להשיג אצלנו גם צידניות ברביקיו