משחקי מנהלים

משחקי מנהלים הם מתנה נפלאה. הם מפיגים לחצים בזמן העבודה, מגדילים את הריכוז ומנקים את הראש.
כאן תמצאו מתנות למנהלים שמיוצרים בסטנדרטים גבוהים במגוון מוצרים מקוריים ומהנים. המשחקים מאתגרים, כיפיים ותורמים לפיתוח חשיבה יצירתית. הם אלו שיעבירו את הזמן מפגישה לפגישה ויתנו לכם רגע קטן של שקט, בדיוק מה שדרוש כדי למצוא מחדש את קו המחשבה. מדובר בגאדג'טים חדשניים ואיכותיים במיוחד שיוסיפו המון הנאה למשרד. בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של משחקי מנהלים שלכל אחד מהם תכונות המייחדות אותו. חלקן עם חשיבה אינטנסיבית יותר וחלקן משעשעות יותר. מה שבטוח מדובר במתנה מטריפה ומדויקת שכל מנהל היה יותר משמח לקבל!

משחקי מנהלים כמתנה נפלאה למנהלים שלכם

כדי לפתור את הזמן ה"מת" בין פרוייקט לפרוייקט או בין ישיבה לישיבה, מצאנו עבורכם את המתנה האידיאלית - משחק למנהלים שלכם. תוכלו להעניק את המתנה כפרס על קידום או מעבר לתפקיד אחר, כאות הוקרה על עבודה שהניבה תוצאות או כך סתם כי מתחשק לכם לומר למנהל שלכם שאתם מעריכים אותו. המתנה הזו תפיג את המתח בו שרוי ביומיום ותקל עליו. זוהי דרך נפלאה להכניס כיף למשרד ולשבור את הלחץ בדרך קלילה ומשעשעת. זוהי מתנה סופר יוקרתית ואיכותית שכל מנהל היה שמח לקבל.

משחקי חשיבה ממותגים לבית ולמשרד

בחירה במשחקי חשיבה ממותגים למנהלים שלכם, מציבה אתכם כעסק חכם, חדשני ובלתי מתפשר. משחקי המנהלים שוברי הדיסטנס, יעבירו להם מסר שאתם סומכים עליהם, מודעים ליכולות החשיבה שלהם, שאתם מכירים בעבודה הקשה שלהם ורוצים לצ'פר אותם בגימיק מדליק שיחכה להם במשרד. משחקי המנהלים מגדילים את הריכוז והחשיבה, הם משעשעים ומפיגי שיעמום. 

משחקי מחשבה למבוגרים - מתנה מנצחת להנהלה ולצוות

משחקי מחשבה למבוגרים הם מתנה מבוקשת שבאה עם ערך מוסף: המשחקים מפחיתים מתח, מפתחים חשיבה אסטרטגית ויוצרים חיבורים חדשים בין מוח ימין למוח שמאל, וכל זה קורה בזמן שנהנים ממשחק איכותי. זאת בעצם השקעה בהון האנושי הכי חשוב של משרד ומי שאחראי להצלחתו. מתנה שחוזרת אליכם שישמחו לקבל אותה בכל ימי השנה, בחגים ובימי גיבוש.

אתם כעסק, תוכלו למתג את המתנה המרשימה בלוגו וסלוגן החברה שלכם ולהבטיח דרך נוספת להעלאת הפרסום שלכם. מדובר במשחק חכם שהופך לכלי פרסומי חכם עוד יותר.