משחקי מנהלים

משחקי מנהלים הם מתנה נפלאה. הם מפיגים לחצים בזמן העבודה, מגדילים את הריכוז ומנקים את הראש.
אין ספק שמדובר במתנות למנהלים עם סטנדרטים גבוהים ובעלת תכונות של מנצחים. המשחקים מאתגרים, כיפיים ומפיגי שיעמום. הם אלו שיעבירו את הזמן מפגישה לפגישה ויתנו לכם רגע קטן של שקט. מדובר בגאדג'טים חדשניים ואיכותיים במיוחד שיוסיפו המון הנאה למשרד. בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של משחקי מנהלים שלכל אחד מהם תכונות המייחדות אותו. חלקן עם חשיבה אינטנסיבית יותר וחלקן משעשעות יותר. מה שבטוח מדובר במתנה מטריפה ומדויקת שכל מנהל היה יותר משמח לקבל!

משחקי מנהלים כמתנה נפלאה למנהלים שלכם

כדי לפתור את הזמן ה"מת" בין פרוייקט לפרוייקט או בין ישיבה לישיבה, מצאנו עבורכם את המתנה האידיאלית - משחק למנהלים שלכם. תוכלו להעניק את המתנה כפרס על קידום או מעבר לתפקיד אחר, כאות הוקרה על עבודה שהניבה תוצאות או כך סתם כי מתחשק לכם לומר למנהל שלכם שאתם מעריכים אותו. המתנה הזו תפיג את המתח בו שרוי ביומיום ותקל עליו. זוהי דרך נפלאה להכניס כיף למשרד ולשבור את הלחץ בדרך קלילה ומשעשעת. זוהי מתנה סופר יוקרתית ואיכותית שכל מנהל היה שמח לקבל.

משחקי מנהלים כמתנה נפלאה עבור העסק שלכם

החשיבה על משחק במתנה למנהלים שלכם, מציבה כבר אתכם כעסק חכם, חדשני ובלתי מתפשר. משחקי המנהלים שוברי הדיסטנס, יעבירו להם מסר שאתם סומכים עליהם, מודעים ליכולות החשיבה שלהם, שאתם מכירים בעבודה הקשה שלהם ורוצים לצ'פר אותם בגימיק מדליק שיחכה להם במשרד. משחקי המנהלים מגדילים את הריכוז והחשיבה, הם משעשעים ומפיגי שיעמום. כל מנהל צריך את הרגע שלו לנוח בין ישיבה לישיבה, להכניס קצת כיף ליום שלו ולהרגיש אולי קצת ילד. אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של משחקים שבכל אחד מהם בולט טריק אחר. מה שבטוח המשחק מהנה, מדליק ומשעשע. 

אתם כעסק, תוכלו למתג את המתנה המרשימה בלוגו וסלוגן החברה שלכם ולהבטיח דרך נוספת להעלאת הפרסום שלכם. מדובר במשחק חכם שהופך לכלי פרסומי חכם עוד יותר.