מחשבונים ממותגים

גם בתקופה בה ניתן דגש מיוחד לחדשנות כערך מוביל, אפשר להודות כי פעמים רבות דווקא המוצר המוכר והפשוט הוא זה המספק את הפתרון הנוח והיעיל ביותר. מחשבונים שולחניים ומחשבוני כיס הם דוגמא מצוינת למוצר מוכר היטב שנמצא כמעט בכל שולחן משרדי ומציע נוחות וקלות שימוש בביצוע חישובים מתמטיים פשוטים, הרבה יותר מן התחליפים המתוחכמים לכאורה.

בקטגוריה זו תמצאו מגוון דגמים של מחשבונים ממותגים; מחשבון ממותג עם מקשים גדולים, מחשבון כיס עם לוגו, מחשבונים ממותגים עם תצוגה דיגיטלית נוחה לצפייה, מחשבונים מעוצבים בסגנון רטרו ועוד...

מחשבונים עם לוגו

למרות שאנו נמצאים בעידן הסמארטפון הטכנולוגי והמתקדם, עדיין ברור לכולנו שהדרך הנוחה והמהירה ביותר לביצוע פעולות מתמטיות היא דרך המחשבון המוכר והידוע. במקום לגשת לסמארטפון, לחפש מבין שלל האפליקציות את אפליקציית המחשבון, יהיה נוח בהרבה יותר להשתמש במחשבון המקורי, הזמין והנוח בו נוכל לבצע את החישובים המיידים הכרוכים בעסק שלנו. 

מחשבון הנמצא במשרד הוא מתנה שימושית ויעילה עבור העובדים שלכם. עבורכם כבעלי עסק, המתנה יעילה לא פחות - תוכלו למתג על המחשבונים את לוגו וסלוגן החברה שלכם ובכך ישמשו עבורכם כלי פרסומי לכל דבר.