מעמדים לכרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור הם אחד הסממנים המובהקים של עולם העסקים והם מסמלים את הקשר האישי בין אנשי עסקים לבין קולגות ובעלי עניין. למרות שמבחינה טכנולוגית כבר התגברנו על הצורך בכרטיסי ביקור, אנו עדיין ממשיכים להשתמש בהם כי לחום האנושי, לרגע הזה של החלפת כרטיסי הביקור בעולם העסקים אין תחליף. ובמקום שישנם כרטיסי ביקור, ישנו גם צורך במעמד לכרטיסי ביקור.

אז אם כבר רוכשים מעמד לכרטיסי ביקור, רצוי שמעמד שכזה יהיה גם פריט דקורטיבי שישדרג את שולחן העבודה שלנו. אף אחד לא רוצה סביבת עבודה יבשה ומשעממת, כולנו רוצים להוסיף קצת עניין וחום אנושי לפינת העבודה שלנו; מעמד לכרטיסי ביקור המעוצב בצורה מדליקה יכול לעשות את העבודה ולהפוך את פינת העבודה שלנו למקום יותר נעים ומסודר לעין.

מעמדים לכרטיסי ביקור מגיעים בשלל עיצובים וסגנונות עם אפשרות הדפסה או חריטה של לוגו העסק על גבי המעמד, כך שתוכלו להעניק מעמדים ממותגים לכרטיסי ביקור בתור מתנות לעובדי החברה או ללקוחות עם הפרסום של העסק שלכם במקום בולט לעין. להלן מגוון דגמים לבחירתכם:

מעמד כרטיסי ביקור - מתנה (לא רק) למנהלים

מעמד לכרטיסי ביקור הוא מתנה המתאימה לאנשים רבים; אפשר לתת אותו במתנה לכל מי שיש לו עבודה משרדית ולכן מתאים בתור מתנה לקולגות בעבודה. חברים ובני משפחה יכולים להעניק מחזיק כרטיסי ביקור במתנה למי שמתחיל עבודה במקום חדש או אולי מתנה לכבוד קידום בעבודה. לקוחות כמו חברות וועדי עובדים יכולים להזמין את המעמדים במיתוג אישי ולהשתמש בהם בתור מוצרי פרסום לעסק, מתנות למנהלים בחברה, מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות, פריט משרדי לעובדי החברה ועוד. למיתוג אישי של מוצרים אלו יש יתרון; זהו אינו סתם פרט פרסומי שהולך לאשפה אלא פריט משרדי שימושי ביותר שיושב על השולחן במשרד ויכול לשמש את מקבליו במשך שנים רבות.

מחזיק כרטיסי ביקור הוא פריט בעל שימוש כפול, מצד אחד הוא יכול לשמש עבורנו לאחסון כרטיסי הביקור שקיבלנו. במהלך העסקים אנו פוגשים אנשים רבים ומחליפים איתם כרטיסי ביקור, לאחר מכן אנו שומרים אותם במחזיק כרטיסי ביקור וכאשר יש לנו צורך אנו מחפשים את איש הקשר במעמד כרטיסי הביקור. השימוש השני הוא בשביל להחזיק את כרטיסי הביקור שלנו; אנו יכולים לשים מחזיק כרטיסי ביקור על שולחן העבודה שלנו ובו כרטיסי הביקור שלנו אותם נחלק לאנשים במהלך פגישות המתרחשות במשרדינו.

מאפיינים עיקריים

  • מעמד לכרטיסי ביקור
  • מגיע במבחר דגמים ועיצובים
  • ניתן להזמין במיתוג אישי
  • מתאים בתור מתנה לעובדים ולקוחות