מתנות ממותגות

מתנות ממותגות לעסקים זה גימיקים. מתנות ממותגות לכל תקציב ולכל מטרה. ניתן להשתמש בהן בתור מתנה לעובדים ומתנה לחגים. בחרו את המתנה שמתאימה בצורה הטובה ביותר עבור הצרכים של העסק והזמינו אותה במיתוג אישי לחיזוק תדמית העסק וההזדהות של העובדים עם המותג.

מתנות ממותגות לעסקים

מתנות ממותגות הן דבר שימושי מאוד עבור עסקים, ארגונים ומוסדות שונים אשר יכולים להפיק מהם תועלת בתחום של קידום מכירות, יחסי ציבור, שימור קשרי לקוחות וחיזוק הקשר של העובד מול המותג. אצלנו בגימיקים תוכלו למצוא מבחר גדול של מתנות ממותגות לעובדים, מתנות ממותגות ללקוחות, מתנות ממותגות לכנסים ואפילו מתנות ממותגות לחג.

מתנות ממותגות לעובדים

העובדים שלכם הם אלו אשר מתפעלים את העסק וחשוב להקדיש להם תשומת לב ולהשקיע בהם. אם אתם תשקיעו בעובדים הם ישקיעו בעסק בעזרת עבודה טובה ויסיעו לכם להגשים את מטרותיכם העסקיות. לכן אסור לפספס הזדמנות להעניק מתנות ממותגות לעובדים. אם למשל מדובר בחגי ישראל, תוכלו להעניק להם מתנות ממותגות לחג.

אצלנו ישנו מגוון גדול של מתנות המתאימות לכל חגי ישראל: מתנות לראש השנה, מתנות לפסח, מתנות לשבועות, מתנות לטו בשבט, מתנות לחנוכה, לפורים, ליום העצמאות ועוד. מתנות ממותגות לחג כוללות את מאפייני החג ואת כולן ניתן להזמין במיתוג אישי והתאמה אישית לכל צורך ולכל תקציב. חשוב להקפיד על מתנות שימושיות ומתנות שכיף לקבל, כך אתם מבטיחים אפקט ארוך טווח של הערך הפרסומי. העובדים מרגישים שאכפת לכם מהם וזה גורם להם להרגיש שייכות אל העסק, דבר הבא לידי ביטוי בצורת העבודה שלהם.

מתנות ממותגות ללקוחות

רבים מעוניינים במתנות ממותגות לעסקים, מתנות אשר ניתן לחלק ללקוחות. זה יכול להתאים לכל עסק ולסייע בשימור הלקוחות. סלסלה עם סוכריות ממותגות על שולחנו של איש המכירות או השירות יכולה לחמם את האווירה וליצור תחושת נינוחות אצל הלקוח. כוס תרמית יכולה להיות מתנה מעולה ללקוח שנרשם למכון הכושר; סוכריות מנטה ממותגות יכולות להתאים בתור מתנה למי שפתח חשבון בנק או קונה רכב, או עושה פוליסת ביטוח וכך הלאה. ישנו מגוון גדול של מתנות ממותגות וכל עסק יכול לבחור את מה שמשרת את מטרותיו בצורה הטובה ביותר. עבור העסק מדובר בהוצאה קטנה יחסית אך ההרגשה הטובה שהיא יוצרת אצל הלקוח בסופו של דבר מתורגמת לעוד מכירות וקשר ארוך טווח בין הלקוח לבין העסק.

מתנות ממותגות לכנסים

עסקים רבים מקיימים כנסים או משתתפים בכנסים מקצועיים, כמו למשל כנס הדרכה על מוצר או שירות. מתנות ממותגות לכנסים מאפשרות לכם להפיק יותר תועלת מקיום הכנס בזכות התועלת הפרסומית שלהם. מומלץ מאוד להשתמש במתנות המתאימות לאופי הכנס ו/או מתנות אשר יכולות להיות שימושיות לאורחים בכנס כבר במהלך האירוע. למשל מחברת עסקים ממותגת עם מקום לעט יכולה לסייע לאורחי הכנס לרשום דברים חשובים והיא תישאר איתם לעוד זמן רב אחרי תום הכנס ותמיד תשאיר את המותג במודעות שלהם.

את כל המתנות ניתן להזמין "ממותגות", כלומר אתם בוחרים את המוצר ומאפייניו ואנו מדפיסים עליו את הלוגו והסלוגן שלכם וכל דבר שרק תרצו.