מוצרי פרסום זולים עד 10 ₪

בקטגוריה זו ריכזנו עבורכם מוצרי פרסום זולים עד 10 ₪ לחלוקה בכנסים ותערוכות, מוצרי קד"מ זולים בעלי אימפקט גדול. וכך המותג שלכם זוכה לפרסום ונמצא עם הלקוח הפוטנציאלי תקופה ארוכה החושפת אותו למותג באופן קבוע. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה. מכם אנחנו צריכים לקבל את הכמות והתקציב ובהתאם נתאים לכם מוצרי פרסום מדליקים עד 10 ₪ לפי בקשתכם.


מוצרי פרסום זולים עד 5 ₪

התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם 
ככל שהכמות שתזמינו תהיה גדולה יותר כך המחיר יהיה בהתאם זול יותר
 

מוצרי פרסום זולים עד 10 ₪

עסקים המעוניינים בגימיקים פרסומיים ומוצרים לקידום מכירות עושים תמיד את השיקול של עלות מול תועלת, כלומר היחס בין העלות לבין התועלת שהם מקבלים מהמוצר. בתחום של מוצרי פרסום, ברוב המקרים מוצרי קד"מ זולים עושים את העבודה בצורה הטובה ביותר. עלותם נמוכה והעסק יכול להזמין כמויות גדולות, אך כל פריט הוא בעל חיי מדף ארוכים ואפקט חיובי וארוך טווח.

בקטגוריה של מתנות עד 10 ש"ח תוכלו למצוא מבחר גדול ומפתיע של מוצרי קד"מ זולים ומעולים. עטים, מחזיקי מפתחות, מוצרי USB ועוד הם פשוט להיט – אלו הם מוצרים שיש להם שימוש של ממש, הם אינם הולכים לפח וכולם שמחים לקבל אותם. העסק נהנה ממוצרי קד"מ זולים, הלקוח או מקבל המתנה נהנה מהמוצר והופך להיות סוג של שגריר הנושא איתו את סמלי החברה לכל מקום. כך אתם מחזקים את המותג, הקשר עם הלקוח וגם מקבלים חשיפה בקרב המעגל הסובב את מי שקיבל את המתנה.

מיתוג המוצרים

כאשר מחפשים מוצרי קד"מ זולים אסור לשכוח את נושא המיתוג האישי, זה מה שהופך עט או מחזיק מפתחות למוצר פרסומי של ממש. מוצרים במיתוג אישי הם תחום ההתמחות שלנו בגימקים. לקוחותינו יכולים לבחור את מאפייני המוצר ואת ההדפסה בדיוק לפי הצרכים שלהם.

מוצרים בעלי ערך מוסף

מוצרי פרסום זולים עד 10 ש"ח יכולים להיות מוצרים נהדרים בעלי הרבה ערך מוסף. לדוגמה מחזיק מפתחות הוא מתנה שימושית בפני עצמה, כל אחד צריך מחזיק מפתחות. במוצרי קד"מ זולים תוכלו למצוא מחזיקי מפתחות המשלבים גם פנס הנותן למוצר הרבה ערך מוסף ומרחיב את אפשרויות השימוש שלו. תוסיפו לזה את המיתוג האישי וקיבלתם גימיק פרסומי מנצח שכולם שמחים לקבל!

מוצרי קד"מ זולים מסייעים לכם למשוך את תשומת הלב של הלקוחות הפונציאליים בעזרת מתנות מדליקות וממותגות. הם אינם הולכים לפח במהרה ויש להם אפקט פרסומי מתמשך. כל עסק יכול להפיק תועלת ממוצרי פרסום זולים ותמיד תוכלו למצוא אצלנו מוצרים חדשים שיהפכו להיות הדבר הבא! ניתן להתאים את המוצרים לכל מטרה, לכל עסק ובכל גודל.