לוחות שנה ממותגים

מחפשים לוחות שנה ממותגים? לוח שנה ממותג בעיצוב אישי לעסק שלכם? לוח שנה עם לוגו בעיצוב והתאמה אישית עם צבעי המותג? בגימיקים תמצאו מגוון לוחות שנה במיתוג אישי: לוח שנה שולחני, לוח שנה ממותג פד ממותג לעכבר, לוח שנה מגנטי קטן בעיצוב אישי ממותג ועוד. מגוון גדול של לוחות שנה ממותגים לכל עסק ולכל תקציב.  ניתן להוסיף לוגו, תמונה או סלוגן העסק שלך כך שאף לקוח לא ישכח אתכם ותהיה חשיפה  למותג שלכם במשך כל ימות השנה!

לוחות שנה ממותגים לעסקים

למרות הופעתם של לוחות השנה במכשירי הסמארטפון ויכולותיהם הרבות; עדיין אין שום דבר שיכול להחליף את לוח השנה הישן והטוב. כל אחד מחזיק לוח שנה בבית ובמשרד ואפילו לפעמים ברכב; אין דבר יותר יעיל מלוח שנה כאשר אתם רוצים לראות באיזה יום בשבוע יוצא יום הנישואין שלכם או יום ההולדת של אמא; כאשר אתם רוצים לרשום לעצמכם תזכורת לתור לרופא או כאשר מתכננים חופשה בחו״ל בתקופת החגים. לוח שנה הוא תמיד דבר שנרצה בהישג יש.

לוח שנה ממותג - פרסום לעסק במשך שנה שלמה

לוח שנה ממותג לעסקים מנצל את ההזדמנות שכולנו משתמשים בלוחות שנה ועושה בהם שימוש למטרות פרסומיות ומיתוגיות של העסק. כך כולם נהנים מלוח שנה שימושי ואילו אתם נהנים מגימיק פרסומי מעולה אשר יחשוף את הקהל למותג במשך שנה שלמה! אין שום ספק לגבי היעילות של פריט פרסומי זה וחברות רבות עושות בו שימוש; נראה שלוח שנה ממותג הוא בעל תועלת רבה גם לעסק קטן כמו מוסך שכונתי וגם לחברות ענק כמו בנקים וחברות ביטוח. לא רק שהחשיפה גדולה מאוד, לוח השנה גם מאפשר להעביר מסרים פרסומיים בצורה מאוד אפקטיבית; ניתן אפילו להזמין לוחות שנה עם עיצוב אחד לכל חודש - כך הלקוח תמיד נחשף לחומר פרסומי מתחדש ודרכים שונות להטמיע את המסר הפרסומי.