לוחות שנה ממותגים

מי מאיתנו לא משתמש בלוחות שנה? לוח שנה הוא דבר שימושי מאוד, גם בבית וגם במשרד. בכל פעם שאנו רוצים להזכיר לעצמנו משהו חשוב שאנו לא רוצים לשכוח את מסמנים אותו על לוח השנה, כך בבית כמו גם בעבודה. לוח השנה מציג לנו את הימים, השבועות והחודשים וזהו כלי חשוב לתכנון. למשל כאשר אנו רוצים לצאת לחופשה אנו פותחים את לוח השנה ורואים באילו ימים נופלים החגים השנה. או אולי הוזמנו לאיזו חתונה בעוד שלושה חודשים ואנו לא רוצים לשכוח אז נסמן בלוח השנה. מכיוון שישנם כל כך הרבה שימושים ללוחות שנה, תוכלו למצוא גם מבחר עיצובים ודגמים של לוחות שנה. לוחות השנה מגיעים בגדלים שונים וצורות שונות; חלקם קטנים ומתאימים לשאת בכיס או בתיק, אחרים הם גדולים ומתאימים לשולחן העבודה וכמובן ניתן גם לעשות מיתוג אישי וליהנות מגימיק פרסומי מנצח המעניק חשיפה למותג שלכם במשך כל השנה!

לוחות שנה ממותגים לעסקים

למרות הופעתם של לוחות השנה במכשירי הסמארטפון ויכולותיהם הרבות; עדיין אין שום דבר שיכול להחליף את לוח השנה הישן והטוב. כל אחד מחזיק לוח שנה בבית ובמשרד ואפילו לפעמים ברכב; אין דבר יותר יעיל מלוח שנה כאשר אתם רוצים לראות באיזה יום בשבוע יוצא יום הנישואין שלכם או יום ההולדת של אמא; כאשר אתם רוצים לרשום לעצמכם תזכורת לתור לרופא או כאשר מתכננים חופשה בחו״ל בתקופת החגים. לוח שנה הוא תמיד דבר שנרצה בהישג יש.

לוח שנה ממותג - פרסום לעסק במשך שנה שלמה

לוח שנה ממותג לעסקים מנצל את ההזדמנות שכולנו משתמשים בלוחות שנה ועושה בהם שימוש למטרות פרסומיות ומיתוגיות של העסק. כך כולם נהנים מלוח שנה שימושי ואילו אתם נהנים מגימיק פרסומי מעולה אשר יחשוף את הקהל למותג במשך שנה שלמה! אין שום ספק לגבי היעילות של פריט פרסומי זה וחברות רבות עושות בו שימוש; נראה שלוח שנה ממותג הוא בעל תועלת רבה גם לעסק קטן כמו מוסך שכונתי וגם לחברות ענק כמו בנקים וחברות ביטוח. לא רק שהחשיפה גדולה מאוד, לוח השנה גם מאפשר להעביר מסרים פרסומיים בצורה מאוד אפקטיבית; ניתן אפילו להזמין לוחות שנה עם עיצוב אחד לכל חודש - כך הלקוח תמיד נחשף לחומר פרסומי מתחדש ודרכים שונות להטמיע את המסר הפרסומי.