עציצים ממותגים

עציץ ממותג הוא אחת המתנות המנצחות בעולם העסקים ובכלל. לקבל עציץ שמעניק ברכות, שפע, הצלחה, שגשוג, בריאות ועוד, מייצר תחושה של אור ושמחה. מדובר במתנה אישית, פרטית, שכולה אהבה ונתינה. הצמח מסמל את הטבע, את ההתפתחות והצמיחה, את השגשוג, השפע בדיוק כמו בעולם העסקים. כל עוד תטפח את העובד, כמו הצמח, הוא יצמח וישגשג, הוא יפרח, ישמח והמוטיבציה שלו לגדול תעלה פלאים.

מדובר במתנה שכולה מסרים אישיים הטומנים בחובם שפע ברכות.
כל אחד מהעציצים הממותגים מתמקד באיחול וברכה אחרת. אנחנו מזמינים אתכם לבחור את זו שאתם מתחברים אליה יותר.

עציצים ממותגים לבית ולמשרד

עציץ קטן עם לוגו יכול להיות דרך מצוינת למתג את העסק. זהו אמנם גימיק טוב לט"ו בשבט אך ניתן להעניק עציצים ממותגים במתנה ללקוחות, לעובדים, למנהלים, לספקים ושותפים עסקיים בפסח (פריחה, אביב), בראש השנה (התחלות חדשות) ובכל עונות השנה. ניתן להשיג אצלנו מגוון רחב של עציצים ממותגים: עציץ בונסאי ננסי, עציץ המזל, עציץ בפחית, עציץ הקסם, ראש דשא ועוד שלל מתנות פורחות. אם אתם מחפשים מוצר פרסום עם הלוגו שלכם שיעמוד במשרדי הלקוחות במקום גלוי, ולא כמו כרטיס ביקור שזורקים למגירה, עציץ ממותג הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

עציצים עם לוגו הם מתנה נפלאה

תוכלו למתג את העציצים בלוגו וסלוגן החברה שלכם ולהעניק אותם לכל מי שתבחרו - שותפים עסקים, עובדים, לקוחות, משפחה, חברים ועוד. זוהי מתנה משמחת שנותנת הרגשה אופטימית, תחושה של הודיה והוקרה על הטוב. המתנה אידיאלית לחגים או לכל אירוע אחר. האמת, היא מתאימה לכל יום סטנדרטי בשנה.

עציץ ממותג כמתנת הוקרה למנהלים

דרך מצוינת לתגמל ולהודות למנהלים ולעובדים שעמלו והגיעו לתוצאות הרצויות, ועמדו ביעדים שהוצבו להם. הצלחה והובלה לדרך מנצחת אינה מובנת מאליה ולכן העציץ הממותג הוא דרך מיוחדת לומר תודה וכל הכבוד! לאחל שפע, ברכה, בריאות, אושר ואהבה. כל אחד מהעובדים היה שמח לקבל מתנה שמטרתה שפע וטוב. 

צבעו את המשרד בגוונים של ירוק - עציץ ממותג כפריט נוי למשרד

אין ספק שהעציץ מוסיף נוי לשולחן המשרד ומקשט אותו בירוק של הטבע. הוא מרשים בגודלו - קומפקטי אך יוקרתי. את המתנה המקורית ניתן לשים גם על עדן החלון, בבית או בכל מקום אחר שיתן לו את מקום הכבוד הראוי לו. צבעו את המשרד והבית בגוונים של ירוק.

עציץ ממותג יזכיר לעובדים שלכם שאתם מעריכים אותם

אחת הדרכים לשמור על הון אנושי מרוצה היא דרך תגמול אישי ומקרב. אין ספק שהמתנה הזו תיתן לעובדים שלכם להרגיש קרובים, מאוחדים, אהובים ומוערכים. כשהעובדים מרוצים, המנהלים מרוצים והמנהלים של המנהלים מרוצים - מה שהופך את כולם למרוצים, וגם אתכם למרוצים. עציץ ממותג הוא המתנה המנצחת.