טישו ממותג

מוצר פרסום מושלם הינו מוצר שנוכח כל הזמן בסביבה, נמצא בשימוש מתמיד, ובולט כל העת במקום בו הוא נמצא. על שלושת הקריטריונים האלו עונים קופסאות טישו ממותגות: הן כל הזמן נמצאות על השולחן, ברכב, במשרד ובבית; הן בשימוש מתמיד, אם בימי החורף כדי לקנח את האף, ואם למטרות ניקיון; הן בולטות מאוד בכל מקום בו הן מוצבות. אין ספק כי קופסאות טישו ממותגות, בכל הצורות, הגדלים, הצבעים והמינים יכולות לקדם מאוד את הנוכחות הפרסומית והמיתוגית שלך בבתי עובדים ולקוחות, במשרדיהם ואפילו ברכביהם!

קופסאות טישו ממותגות עם לוגו חברה

קופסאות טישו הן מוצר נדרש וחיוני בכל בית, משרד ורכב. אנו נדרשים לשימוש בטישו כל העת, ולא רק בחורף בו רבים מאיתנו מצוננים.

כאשר מטביעים את לוגו העסק שלך על קופסאות טישו ממותגות, העסק שלך מנצל שטח פרסומי אפקטיבי על מוצר המצוי בשימוש יומיומי. קופסאות טישו ממותגות מצטיינות בשטח פרסומי רחב וגדול, המותיר מקום לא רק ללוגו שלך אלא למסר שיווקי שלם, כולל סלוגן ואפילו תמונות באיכות גבוהה.

קופסאות טישו ממותגות כמוצר קד"מ מושלם

בעולם של תחרות גבוהה, אנו כל העת מחפשים יתרון פרסומי ושיווקי, ומנצלים כל העת הזדמנויות "להתגנב" לתודעת הלקוחות, המופצצים במאות אם לא אלפי מסרים שיווקיים בכל יום.

קופסאות טישו ממותגות הינן אמצעי מושלם ל"התגנבות" שכזאת: מדובר במוצר מושלם לקידום מכירות וליחסי ציבור, שכן קופסאות טישו נוכחות כל הזמן בבית, במשרד ובמכונית, לצרכי ניקיון והיגיינה אישית.

הנוכחות הקבועה על שולחנות, במכוניות, אפילו בחדרי שירותים בכל מקום – יכול להיות הזדמנות פרסומית מצויינת עבור החברה שלך.

העובדה כי לקופסאות טישו ממותגות ישנו שטח פרסום גדול ורחב, היכול להכיל גם את הלוגו שלך וגם הסלוגן – עד כדי הכלת מסר שיווקי שלם, הופכת את קופסאות הטישו הממותגות לנשק הסודי של הקידום והפרסום שלך, כמוצר יח"צ וקד"מ מושלם!

קופסת טישו ממותגת לבית, למשרד ולרכב

נסו להיזכר: איפה ראיתם קופסת טישו לאחרונה?

הן נמצאות בכל מקום – בבית, ברכב ובמשרד. הן נדרשות כל העת, ולא רק בחורף הקר שבו אנשים רבים מצטננים ונדרשים לקנח את אפם.

לכן קופסת טישו ממותגת לבית היא מתנה מושלמת ללקוחות ולעובדים. עבור קופסת טישו ממותגת לבית ניתן להזמין כאן באתר קופסאות טישו ממותגות גדולות, במגוון צורות מקוריות, שיבלטו על כל שולחן בו הן מוצבות ויהוו פרסום בולט לעין עבור כל מי שרואה אותן.

קופסת טישו ממותגת למשרד צריכה להשתלב במראה העיסקי של המשרד. לשם כך ניתן להזמין כאן קופסת טישו ממותגת למשרד בגודל וצורה סטנדרטית, אשר עליה מוטבע באופן אלגנטי ובולט הלוגו שלך.

קופסת טישו ממותגת לרכב צריכה לבוא באריזה קטנה יותר, כדי שתתאים לחלל הרכב. ניתן להזמין קופסת טישו ממותגת לרכב כאן באתר, בגדלים וצבעים שונים, המתאימים לגודל של כל רכב ולחלל של כל סוגי הרכב.

מתנה מקורית ושימושית לעובדים ולקוחות

קופסת טישו ממותגת יכולה להיות מתנה שימושית מאוד, ועם זאת מקורית באותה המידה: כיום ניתן לייצר קופסת טישו ממותגת כמעט בכל צורה אפשרית – גליל, מלבן שוכב, מלבן עומד – וכמובן גם בגדלים שונים לפי הצורך והתקציב.

מגוון הצורות והגדלים של קופסת טישו ממותגת יכול ליצור בולטות גדולה לקופסה, כשהיא מונחת על שולחן או מצויה בפנים הרכב. כאשר מתלווה אליה מיתוג מקצועי ואיכותי בולט, הדבר כמובן משרת את צריבת המסר השיווקי שלך ואת ערכי העסק שלך בזיכרון של מי שמשתמש בקופסת הטישו הממותגת שלך.

לכן מומלץ לחשוב באופן מקורי, ולהזמין קופסת טישו ממותגת בצורה מקורית ומעניינת, כאשר אתם מזמינים קופסאות טישו ממותגות כמתנה לעובדים וללקוחות שלכם. כך הם יזכרו אתכם היטב בכל פעם שהם צריכים... טישו.
טישו ממותג | מארז טישו ממותג | מארזי טישו ממותגים עם לוגו | קופסא לטישו עם מיתוג לוגו | קופסת טישו מעוצבת