מאווררים ומניפות

מאווררים ומניפות הם להיט בכל קיץ ובמיוחד בקיץ הישראלי. אלו תמיד מוצרים מבוקשים שכולם אוהבים לקבל. חלפו הימים בהם מאווררים היו גדולים וכבדים – היום אפשר לקחת אותם לכל מקום. תוסיפו לזה את שטח הפרסום הבולט הניצב ממש מול עיני המשתמש בהם, ותקבלו מתנה ממותגת ומדליקה לעובדים ולקוחות ואמצעי קידום מכירות מעולה לכנסים, תערוכות, אירועים ושמחות עם מיתוג לפי בקשתכם.

מאוורר ממותג לקיץ

הטכנולוגיה של המאווררים התקדמה מאוד במאה השנים שבהם מאווררים הם חלק מהנוף האנושי. ראשית, היא איפשרה את הקטנת המאווררים שהיו פעם גדולים וכבדים; שנית, הטכנולוגיה מאפשרת כעת "הלבשת" מאווררים על אביזרים אחרים, כגון טלפונים סלולריים, מחשבים, מסכי מחשב, פריטי לבוש ואפילו על גוף האדם עצמו!

מכיוון שמאווררים הפכו לכלי זמין וקל, במיוחד בימי הקיץ הלוהטים, מאוורר ממותג הינו הזדמנות פרסומית נהדרת עבור העסק שלך "לצרוב" את המסר הפרסומי שלך בעיני המשתמשים בהם, וגם בעיני אלו שנחשפים להם.

השימוש הגבוה במאווררים בימי הקיץ מבטיח כי מאוורר ממותג יזכיר שוב ושוב לכל מי שרואה אותו, את הלוגו שלך, ובמקרים בהם ניתן – גם את הסלוגן הפרסומי שלך, המשקף את המסר השיווקי המרכזי של העסק שלך.

מניפה ממותגת

למרות שמניפות כבר קיימות מאות ואף אלפי שנים, רק בעשרות בשנים האחרונות התגבר הטרנד להשתמש בשטח הגדול יחסית שלהם למטרות פרסומיות. זהו שטח פרסומי מושלם: מדובר בשטח גדול, ובגלל אופי השימוש במניפות ממותגות, כאשר הן כל העת מול הפנים של המשתמש בהן, הלוגו שלך והמסר הפרסומי שלך כל הזמן מול העיניים של המשתמש.

אם אתם רוצים שהלקוחות יזכרו אתכם – ויבחרו בכם ובעסק שלכם – תנו להם ולעובדים שלכם מניפות ממותגות עם לוגו העסק שלכם כמתנה לתקופת הקיץ החמה! 

מאוורר USB שולחני ממותג

טכנולוגיית המאווררים כיווצה את המאווררים הגדולים והכבדים של פעם, ומייצרת כיום מאווררים קומפקטייים.

מאוורר USB שולחני ממותג הינו מתנה קייצית מקורית ושימושית, אשר יכולה להיות בשימוש קבוע ויומיומי עבור לקוחותיך ועובדיך.

מיתוג נכון ובולט, בעיקר במרכזו של מאוורר שולחני ממותג, ישים במרכז את... הלוגו שלך!

מאוורר ממותג המתחבר למחשב ולטלפון

כל מאוורר צריך מקור חשמלי כדי לפעול. הטכנולוגיה העכשווית הפכה את הטלפונים הניידים שלנו ואת המחשבים שלנו למקורות חשמל זמינים.

מכאן הדרך היתה קצרה ליצירת מאווררים אישיים קטנים, המתחברים לטלפון ולמחשבים מכל הסוגים, כדי לקרר את האוויר שבו אנו שוהים בעת העבודה עם מכשירים אלו. מאווררים מסוג זה הפכו למתנות פופולאריות מאוד. מאוורר ממותג המתחבר למחשב או לטלפון הינו מתנה מושלמת, שכן אנו כל העת מול המסך של הטלפון או הממחשב. לתת לעובדיך ולקוחותיך את האפשרות לשלב את העבודה מול המחשב והטלפון עם יכולת לקרר את האוויר היא מתנה מדליקה, מקורית ושימושית – שתזכה אותך בשבחים רבים מהם!

מאוורר אישי נייד וממותג

ההתכווצות של המאווררים והקטנתם לגודל כף יד כמעט מאפשרים כיום "ללבוש" מאווררים, או לחבר אותם לפריטי לבוש קיימים. אם נוסיף לכך את היכולת למתג כמעט כל דבר, מתקבל השילוב המדליק והמתבקש: מאוורר אישי ממותג, שאותו ניתן לשאת לכל מקום ולהפעיל בכל מקום.

בבית, בתור בבנק, בפקקי התנועה ברכב, בעת שיעור באוניברסיטה וגם בעמדת העבודה – מאוורר אישי ממותג יעשה את העבודה, הן בקירור האוויר שמסביב למשתמש בו, והן במיתוג ופרסום העסק שלך באופן קבוע לנגד עיניו של המשתמש, וגם הסובבים אותו!

מאווררים ומניפות ממותגות - מתנה מדליקה ושימושית לעובדים ולקוחות

לסיכום, מאווררים ומניפות ממותגות הן מתנות סופר מדליקות ושימושיות עבור העובדים והלקוחות שלכם, במיוחד בימי הקיץ החמים – וגם בכל ימות השנה! תוסיפו לזה את אפשרויות המיתוג הנלוות אליהן וקיבלתם מוצר פרסום מנצח שיצרוב את העסק שלך בתודעה של הלקוחות. בעוד המניפות ניחנות בשטח פרסומי רחב, מאווררים ממותגים ממקדים את שטח הפרסום ומאפשרים להבליט אותו בתוך התזוזה התמידית של המאווררים עצמם.