ממתקים ממותגים

מתנות מתוקות יכולות להעשיר כל אירוע ולעשות מתוק בלב לכל מי שמקבל אותן. בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של ממתקים ממותגים, מתנות מתוקות, סוכריות ממותגות עם לוגו העסק שלכם, שוקולדים ממותגים, נשיקות ממותגות, עוגיות מזל עם כיתוב אישי שאתם בוחרים, מטבעות שוקולד ממותגים ועוד שלל ממתקים ממותגים במגוון אריזות ייחודיות לכנסים, לתערוכות, לאירועים ושמחות.

ממתקים ממותגים

מי מאיתנו לא אוהב ממתקים? מהילדים ועד הסבתא כולם אוהבים הפתעות מתוקות. גם אנחנו אוהבים מתנות מתוקות ולכן הכנו עבורכם מגוון של מתנות מתוקות המתאימות לכל מטרה. אלו יכולות להיות מתנות לכנסים ואירועים, מתנות לחג, מתנות לעובדים ומתנות לקידום מכירות. הם גם משאירים טעם מתוק בפה וגם מעלים את המודעות למותג.

ממתקים ממותגים לכנסים ואירועים

שימוש בממתקים ממותגים הוא כלי נהדר ליחסי ציבור ולהגדלת החשיפה של המוצר. כל אחד שמקבל מארז קטן ויפה ובתוכו שוקולד טעים יושיט את ידו בשמחה. זהו לא עוד חומר פרסומי מאוס אלא מחווה נחמדה וטעימה שפשוט נעים וגם טעים לקבל. אם לא מתחשק כרגע אז ניתן לשמור לאחר כך. עסקים רבים מזמינים מתנות לכנסים ואירועים שהן בעצם ממתקים ממותגים, מסוגים שונים, המגיעים באריזות מדליקות וממותגות. זהו כלי חשוב בקידום מכירות ותמורה טובה בעד כספכם.

ממתקים ממותגים למגוון רחב של עסקים

סוכריות, עוגיות או שוקולדים טעימים הממותגים במיוחד עבורכם יכולים להיות להיט בקרב מסעדות ובתי קפה. למשל בית קפה הרוצה לפנק את הלקוחות יכול להעניק יחדיו עם הקפה שוקולד קטן ועליו מודפס שמו של בית הקפה. זוהי תהיה תוספת מעולה וטעימה לקפה וזה גם יסייע להגביר את המודעות למותג ואת נאמנות הלקוח.

גם בתי מלון יכולים להזמין ממתקים ממותגים. למשל ניתן להזמין פירמידה ממותגת עם שוקולד בפנים ולהניח בתור מתנה לאורחים אשר נכנסים לחדר. זה ימתיק את זמנם וישאיר אצלם חוויה חיובית מבית המלון. נכון שלא כולם אוהבים להגזים במתוקים, אבל כולם יקחו את השוקולד ואם לא הם יאכלו אותו אז הם יעניקו לילדים או חברים וכך המותג שלגם יזכה לחשיפה נוספת.

מי שרוצה להעניק מתנה יוקרתית יותר אשר יכולה להתאים לעובדים, מנהלים ואפילו לקוחות יכול להזמין ביצת שוקולד עם הפתעות קטנות בתוכה. זוהי מתנה בעלת סגנון מיוחד ומרשים והיא מתאימה למי שרוצה משהו קצת יותר יוקרתי עבור העסק שלו. ניתן לבחור מה מכניסים לתוך ביצת השוקולד. גם את הביצה עצמה ניתן להכניס אל תוך קופסת מארז מהודרת ואפילו ממותגת ובאמת ליצור מתנה מרשימה, מסוג המתנות שאנשים אוהבים להשוויץ בהם. זכרו, אם יש לכם מותג יוקרתי אתם צריכים מתנות יוקרתיות המתאימות לבידול העסקי ותדמית העסק.

מתנות מתוקות לעובדים

בנוסף לממתקים ממותגים, תוכלו להשיג אצלנו מגוון רחב של מתנות מתוקות נוספות כדוגמת מפל שוקולד, מכונה ביתית להכנת שיערות סבתא, מכונת מסטיקים אישית ועוד. אלו הן מתנות מדליקות בעלות אופי צעיר ויכולות לשמש בתור מתנה לעובדים המחזיקה מעמד שנים ארוכות.