אביזרים ליין

בשנים האחרונות שתיית יין הפכה ליותר מסתם קריאת "לחיים" בשולחן החג, והיום אנחנו מבינים יותר ביין, מזהים סוגים שונים של ענבים ובציר, מזהים יין איכותי ויודעים איך לטפל בבקבוק היין כדי לשמור על היין היקר. סביב שתיית היין התפתחה תרבות שלמה של אביזרים וכלים שכל חובב יין ייהנה מהם ויעריך אותם, ולכן מתנת חג של אביזרי יין היא מתנה בעלת הצלחה בטוחה! כמעט כל אחד שותה יין בחגים ואין שולחן חג ללא בקבוק, ומשום כך אביזרי היין הופכים את השתייה לחוויה שלמה ומקצועית. בקטגוריה זאת ריכזנו עבורכם מגוון רחב של מתנות ואביזרים לחובבי היין.

אביזרים ליין

בשנים האחרונות שתיית יין הפכה ליותר מסתם קריאת "לחיים" בשולחן החג, והיום אנחנו מבינים יותר ביין, מזהים סוגים שונים של ענבים ובציר, מזהים יין איכותי ויודעים איך לטפל בבקבוק היין כדי לשמור על היין היקר. סביב שתיית היין התפתחה תרבות שלמה של אביזרים וכלים שכל חובב יין ייהנה מהם ויעריך אותם, ולכן מתנת חג של אביזרי יין היא מתנה בעלת הצלחה בטוחה! כמעט כל אחד שותה יין בחגים ואין שולחן חג ללא בקבוק, ומשום כך אביזרי היין הופכים את השתייה לחוויה שלמה ומקצועית.

אביזרי יין לחג - מתנות לחג לעובדים, מנהלים ולקוחות

החגים מגיעים וכולם מתרגשים, איזה מתנה יחלקו השנה, כולם מחכים ומצפים ולכן לא פלא שמשימת רכישת המתנות לחג עבור העובדים והמנהלים היא משימה לא קלה. צריך לבחור מוצרים שיקלעו לטעם של כולם, צריך לדאוג לשוש מהנהלת חשבונות, וכמובן לאמנון מנהל המכירות ואיך אפשר לשכוח את אורי אחראי המחסן. לכל אחד מהם טעמים שונים ותחביבים שונים, ולכן בחירת מתנות לחג היא עסק לא פשוט.

אביזרי יין לחג הם פתרון שתמיד עובד ומתנות שתמיד יתקבלו בברכה בין אם זה בשילוב בקבוק יין כחלק מחבילת שי או כמתנה בפני עצמה. כל אחד בשולחן החג מגיש יין, אין מוצר פופולרי ממנו ובכל בית מקדשים איתו או סתם מרימים לחיים לכבוד החג. וכדי שחווית שתיית היין תהייה מושלמת אביזרי יין הם חובה, הם אותם אביזרים שעוזרים לנו להגיש את היין באופן האידאלי ולעזור לנו למצות את טעמי היין וחווית השתיה למקסימום. 

עבור חלק גדול מהאנשים שתיית יין היא לא רק שתיית יין היא תחביב, וכמו בכל תחביב היין עצמו הוא רק חלק מהעניין כולו. חובב יין תמיד ירצה ציוד ליין ואביזרי יין מיוחדים המשמשים ככלי עזר בהגשת היין וגם להבליט את יחוד היין המוגש.

לסיכום: אביזרים ליין הם מתנה מעולה לחגים, הם קולעים לטעם של כולם, ותמיד יתקבלו בברכה כתוספת לשולחן החג ויהפכו את שתיית היין לחוויה.
אביזרים ליין | אביזרי יין לחג | אביזרי יין ממותגים | ציוד ליין | מתנות יין

ישנם כמה אביזרי יין בסיסיים שאין בר ביתי שלם בלעדיהם

חולץ הפקקים - לפתוח פקק שעם ללא פותחן זו משימה לקוסמים בלבד. כל אחד חייב פותחן והמבחר הוא גדול - הפותחנים שונים זה מזה בעיצוב, גודל, תקציב, קלות תפעול וסטייל. יש היצע גדול של חולצי פקקים ומומלץ לצרף אחד לכל מארז יין לחגים.

ישנם כמה סוגי חולצים עיקריים: פותחן מלצרים הקלאסי והנפוץ ביותר, פותחן חשמלי לחובבי החידושים, פותחן פוש אפ כדי שפתיחת הבקבוק תהייה מייצג לכולם, פותחן פנאומטי למקצוען שכבר יש לו הכל.

פקק אטימה - לאחר חליצת בקבוק יין לא ניתן להחזיר את פקק השעם. בקבוק יין פתוח, שנותר בו יין לאחר הארוחה, יתקלקל תוך שעות. הדרך היחידה לשמור על איכות היין לעוד מספר ימים היא על ידי סגירת הבקבוק ואטימתו נגד כניסת אוויר. פקקי היין עשויים במבנה קונוס וזאת כדי להתאים לכל גודל של בקבוק, הם בעלי גוף עשוי נירוסטה איכותית ובמרכז הפקק טבעות סיליקון לאטימה מושלמת.

משפך מזיגה - תפקידו המרכזי של המשפך לאוורר את היין ולהחדיר לתוכו חמצן. תהליך חמצון היין נקרא "תהליך נשימה" או "חדרור". תהליך הנשימה הוא חשוב מאוד בעיקר ביינות אדומים מעלי גוף, משום ביינות אלה מצוי הרבה טאנין. זהו חומר המצוי בקליפת הענב וטעמו פוגם בטעם היין, חמצונו של הטאנין מפחית את רמתו ביין ומשפר את טעמו. תהליך הנשימה ביינות יכול לקחת זמן רב ובעזרת משפך המזיגה מקצרים תהליך זה למספר דקות.

קוצץ מעטפת הפקק - קוצץ כיסוי הפקק בנוי כגיליוטינה. מותקנות בו שתי סכינים, גוף הקוצץ בנוי פולימר גמיש המאפשר התאמה לכול גודל פקק. תפקידו של הקוצץ הוא לשמור על מראהו האסתטי של הבקבוק ולתת לו "לוק" מקצועי.

מד חום - שיעור ראשון ברזי היין הוא הגשת יין בטמפרטורה נכונה. טעמו של יין איכות שיוגש בטמפרטורה לא מותאמת יפגע, וההשקעה ביין היקר תרד לטמיון. משום כך חשוב במיוחד מד חום איכותי ומותאם לתחום המזון. ואכן, כל מדי החום שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר כגון זכוכית קשיחה, חומרים תקניים וכוהל אדום כנוזל מדידה במקום כספית.

חבק למניעת טפטופים - אביזר שתפקידו למנוע מהטיפה האחרונה בסוף המזיגה לטפטף על המפה. הוא מוסיף גימור אלגנטי למראה הבקבוק, טבעת שמולבשת על צוואר הבקבוק ונותנת לו את הכבוד הראוי לו.

סטים של אביזרי יין הם המתנה המושלמת לחגים, ראש השנה, פסח ואפילו שבועות. שולחן החג אינו שלם ללא בקבוק יין, ובקבוק היין הוא מושלם עם אביזרי היין המקצועיים שלנו. ניתן למתג כל ערכה באופן אישי בלוגו החברה וכך להפוך אותה למוצר קידום מכירות מעולה. זו ערכה שנשמרת לשנים ארוכות כשאיתה המסר השיווקי.

פותחני יין ממותגים

פותחן בקבוקי יין או חולץ פקקים הוא אביזר היין הנחוץ ביותר בכל בית. בין אם זה בארוחות חג משפחתיות, ארוחת ערב שבת, ארוחת ערב רומנטית, מסיבה, חגיגה, או כל אירוע משמח אחר, פותחן יין הוא אביזר הכרחי ביותר, כי בלעדיו היין הוא בלתי נגיש. בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון גדול של פותחני בקבוקי יין מיוחדים, יוקרתיים ומקצועיים; פותחן יין חשמלי העובד על סוללות, פותחן יין מקצועי העובד בשיטה של לחץ אוויר, פותחן יין יוקרתי המתאים כמתנה למנהלים, סט מהודר של פותחן ואביזרים ליין וגם חולץ פקקים פשוט כמו אלה של הברמנים. במיוחד עכשיו לכבוד החג, אם אתם מחפשים מתנות לחג לעובדים, פותחני יין הם מתנה אידיאלית ושימושית ביותר עם אפשרות מיתוג אישי והדפסת לוגו חברה על גבי הפותחן.
פותחני יין ממותגים | פותחן בקבוקי יין | חולץ פקקים

פותחן יין חשמלי - מתנה מרשימה לחג

פותחן יין הוא תמיד דבר שימושי, בכל בית ואין זה מפתיע שזוהי מתנה מאוד מקובלת בעיקר בחגים בהם אנו גם נוהגים לשתות יין ולהעניק במתנה בקבוקי יין. כאשר רוצים להרכיב מתנות מושלמות לכל מטרה, הפותחן הוא הפרטנר הטבעי של בקבוק היין. אבל אתם יכולים לשכוח מחולצי הפקקים הישנים אותם צרין לסובב בצורה ידנית, היום אנו מדברים על פותחן יין חשמלי שיאפשר לכם לפתוח בקבוקי יין בלחיצת כפתור.

פותחן בקבוקי יין חשמלי, או פותחן יין אלקטרוני עושה בדיוק את אותה העבודה של פתיחת הבקבוק אך במקום להתאמץ ולעשות את התנועות הסיבוביות אתם פשוט מניחים את הפותחן על צוואר הבקבוק מלמעלה ובלחיצת כפתור הוא חולץ את פקק השעם בתוך שניות. פותחן בקבוקים חשמלי הוא דרך אלגנטית לפתיחת בקבוקי יין. זהו פותחן יין מקצועי לכל דבר ותוכלו למצוא אותו גם במסעדות רבות ואצל חובבי יין מושבעים.

חולץ פקקים חשמלי בדרך כלל עובד בעזרת סוללות AA, אך ישנם גם דגמים הנטענים באמצעות חיבור USB. הם אינם דורשים חיבור ישיר לחשמל, ובהתחשב בעובדה שהם קטנים יחסית, ניתן לקחת אותם לכל מקום – אפילו לפיקניק רומנטי המלווה ביין. ישנם אפילו דגמים מתקדמים הכוללים משאבת ואקום, פותחנים אלו מאפשרים לכם להוציא את האוויר מבקבוק היין ולאטום אותו היטב, כך תשמרו על טריות היין גם לאחר שנפתח הבקבוק ותאיטו את תהליך ההתחמצנות של היין.

פותחן יין חשמלי ממותג עם לוגו חברה

מחפשים להעניק מתנה מרשימה ושימושית לחג לעובדים, למנהלים, ללקוחות או לספקים? פותחן יין חשמלי מתאים בתור מתנה יוקרתית לכבוד החגים, יום המשפחה ואירועי חברה. תוכלו להזמין פותחן חשמלי יוקרתי במיתוג אישי, כלומר הדפס הלוגו של העסק על פותחן היין. את המיתוג האישי ניתן לעשות באמצעות הדפסה או חריטה יוקרתית לפי העיצוב שלכם. פותחן יין חשמלי ממותג יכול לשמש בתור מתנות לעובדים לכבוד החגים או מתנה יוקרתית להנהלה הבכירה. כך תוכלו להעניק מתנה רשמית מטעם העסק, מתנה אשר משרתת את מטרותיו המיתוגיות והעסקיות.

פותחן יין אוטומטי מתאים מאוד בתור מתנות מתנות לפסח, מתנות לראש השנה ומתנות לשבועות. אלו הם חגים בהם אנו עושים הרמות כוסית ומקובל מאוד לתת בקבוקי יין ופותחנים במתנה. ניתן לשלב פותחן בקבוקים חשמלי, רצוי במיתוג אישי, עם מגוון גדול מאוד של מתנות וסטים שאנו מציעים באתר. הפותחן יכול להיות מתנה בפני עצמו או להשתלב עם מארז יין יוקרתי.

בקטגוריה זו תמצאו מגוון דגמים יוקרתיים של פותחני יין חשמליים ממותגים שתוכלו להעניק במתנה לחג לעובדים, ללקוחות, להנהלה בכירה, ספקים ושותפים עסקיים. ניתן להזמין גם פותחן יין כחלק מסט הכולל בקבוק יין ומשאבת ואקום. פותחן בקבוקי יין חשמלי | פותחן חשמלי ממותג