מארזי שוקולד לראש השנה

מארזי שוקולד לראש השנה 2020 במגוון תקציבים - מתנות לחג לעובדים / ללקוחות. שוקולדים ממותגים, מארזי שוקולד יוקרתיים למנהלים בכירים ועוד מגוון ענק של מארזי שוקולד מקוריים. ניתן לשלב במארזים גאדג'טים, בקבוקי יין, דבש איכותי, שמן זית, ממרחים מיוחדים ועוד המון הפתעות. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים לכם מארזי שוקולד לחג בהתאם לתקציב הדרוש.

חבילות שי לראש השנה
מארזי יין לראש השנה
מתנות לראש השנה

מארזי דבש לראש השנה
לוחות שנה לעסקים
כרטיסי ברכה לראש השנה

מתוקים לשנה מתוקהלשנת מזל וברכהלשנת צמיחה ופריחה

התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם
המחירים מתייחסים להזמנה של מינימום 50 מארזי שוקולד

מארזי שוקולד לראש השנה

ראש השנה מתקרב וכולנו מייחלים לשנה חדשה מלאה ברק טוב, זוהי התפילה שבלבנו וזה מה שאנו מייחלים לכל החברים, המכרים והמשפחה – שתהיה לכולם שנה טובה ומתוקה כדבש. זוהי הסיבה מדוע אכילת תפוח בדבש היא אחד ממנהגי ראש השנה, כך אנו נותנים ביטוי פיזי למשאלות הלב המייחלות לשנה טובה ומתוקה. שוקולדים ומתנות מתוקות הם דרך מעולה להתחיל את השנה ברגל ימין.

בראש השנה הקרוב לא נשכח גם את עובדינו המסורים ובני משפחותיהם ובוודאי נרצה לפנק אותם במארזי שוקולד לראש השנה. ולא רק מתנות לחג לעובדים, אלא גם ללקוחות ולמנהלים. מארזי שוקולד יוקרתיים שיכולים להתאים גם בתור מתנות לחג למנהלים ומתנות לחג ללקוחות. כולם שמחים לקבל מתנות ובמיוחד כאשר אלו הן מתנות הגורמות לכולם ללקק את האצבעות, אז בואו נתחיל את השנה ברגל ימין עם מארזי שוקולד לראש השנה.

מארזי שוקולד לעובדים בהתאמה אישית

כל ארגון רוצה להפתיע את העובדים שלו בדרך אחרת, וחשוב גם לחדש ולא לתת בדיוק את אותה המתנה כל שנה. מסיבה זו אנו מציעים לכם מבחר גדול של מארזי שוקולד לראש השנה וכמו כן מאפשרים לכם להכין מארזי שוקולד בהתאמה אישית. השוקולדים והדברים הטובים יכולים להיות עיקר המתנה, או כתוספת למתנת חג אחרת. ההחלטה היא שלכם, תוכלו למצוא אצלנו מגוון מארזי שוקולד בכל מיני סוגים, גדלים ותקציבים.

ישנם מארזי שוקולד קטנים וגדולים, כמו למשל מארז דגי שוקולד בפחית אשר יכול לשמש בתור מתנה קטנה לעובדים או מתנות לחג למנהלים ולקוחות. מי שירצה יכול להזמין מארזי שוקולד גדולים יותר כמו מארז שוקולד ממותג עם 24 פרלינים. אך כמובן שניתן לשלב סוגים שונים של שוקולדים ומתוקים בתוך קופסת קרטון קשיחה או קופסת קרטון מזוודה על מנת ליצור ערכת שי הכוללת הרבה דברים טובים ומתוקים.

המיוחד במתנות לחג ללקוחות ועובדים הוא האפשרות שיש לכם להרכיב את המארז באופן אישי, כלומר אתם בוחרים מה להכניס לתוך המארז לפי התקציב והשיקולים האישיים שלכם. האפשרויות הן רבות, מלבד שוקולדים מסוגים שונים ניתן להכניס פיצוחים מסוכרים בציפוי שוקולד, יינות ושמפנייה, מארזי דבש וממרחים מיוחדים, שמן זית ואפילו גאדג'טים מדליקים כמו פורס תפוחים ופותחני יינות חשמליים.