מתנות לפורים

מתנות לפורים לעובדים, ללקוחות, לועדים / משלוחי מנות לפורים לגני ילדים, לבתי ספר


משלוחי מנות לפורים
מארזים לפורים
כרטיסי ברכה לפורים

חג פורים הוא אחד החגים השמחים ביותר שיש לנו בלוח השנה. הארץ כולה עוטה אווירת חג והילדים כולם מתחפשים לדמויות ממגילת אסתר, לפיות, לדמויות מהאגדות, מסדרות טלוויזיה, לדמויות אהובות של כוכבי ילדים וכמובן גם לגיבורי על. מסיבות פורים נערכות בכל רחבי הארץ ותמיד ישנה אווירת קרנבל. וכמובן ישנו המנהג הנפלא של משלוחי מנות. הילדים מאוד אוהבים את משלוחי המנות המלאים הפתעות לפורים, אך בהחלט ישנם מארזים לפורים ומשלוחי מנות למבוגרים. להלן מגוון מתנות לפורים לעובדים ומשלוחי מנות מדליקים באווירת חג הפורים.
חג פורים יחול השנה ביום שני - 09/03/2020.

פחיות ממותגות - משלוח מנות מעוצב לפורים

כאשר מחפשים מתנה מדליקה לפורים ורעיונות למשלוח מנות יצירתי ניתן להשתמש בפחיות ממותגות. הפחיות הממותגות עשויות פח ומגיעות במבחר גדלים השונים זה מזה בקוטר ובגובה. הרעיון הכללי הוא שממלאים את הפחיות בהפתעות לפורים ועל הפחית עצמה ישנו הדפס ממותג בהזמנה אישית בהתאם לקונספט ולמסר שתרצו להעביר. בשביל להכין משלוח מנות לפורים לעובדים אתם צריכים לבחור את גודל הפחית, לבחור את העיצוב (או לשלוח לנו עיצוב משלכם), לבחור את המילוי ולבסוף גם את סוג הסגירה של הפחית.

מה שמים בתוך פחיות ממותגות?

אל תוך הפחיות הממותגות ניתן להכניס כמעט כל דבר שתרצו. ההמלצה שלנו עבור מתנות לחג פורים היא להכניס שילוב של דברים טעימים ומתוקים לצד הפתעות לפורים ברוח החג - מקובל מאוד להכניס שוקולדים, סוכריות ומסטיקים; אם תרצו אפילו ניתן לשים מטבעות שוקולד ממותגים. על מנת להוסיף עוד מרוח החג ניתן להרכיב ערכות שי הכוללות גם רעשנים ושאר סמלי החג.

הפחיות לפורים מגיעות ב 4 סוגי סגירה אפשריים לפי בחירתכם:

פתח קל - מכסה לפתיחה חד פעמי, בדומה לפחית שימורים. אין צורך בפותחן, הוא כולל ניצרת פתיחה משלו כמו פחית שתייה.

מכסה רב פעמי - מכסה רב פעמי, בדומה לפחיות נס קפה. יש לפתוח אותו עם כפית וניתן לסגור שוב בלחץ.

מכסה קופת חיסכון - מכסה בעל חריץ של קופת חיסכון. משדרג מאוד את המתנה לפורים; כאשר זוללים את מה שיש בפנים הילדים יכולים להשתמש בפחית כקופת חיסכון.

טבעת של מכסה צבע - פחיות ממותגות אלו ניתנות לסגירה עם מכסה פלסטיק. כאשר הפחית מתרוקנת מכל ההפתעות ניתן להשתמש בה כמעמד עטים או כלי אחסון.

רעיונות למשלוחי מנות מקוריים לפורים

אם אתם רוצים משלוחי מנות מקוריים לפורים אתם לא חייבים להסתפק בפחית הממותגת. למרות שהיא יכולה לשמש בתור מתנה בפני עצמה אתם יכולים לשלב אותה בערכות שי שונות. לדוגמה תוכלו לעטוף את הפחית בנייר צלופן עם סרט ולהוסיף עוד כמה פריטים שלא נכנסים בפחית על מנת ליצור משלוח מנות יוקרתי.

מארזים לפורים בשילוב מטבעות שוקולד ממותגים בסמלי חג פורים

מאפיינים עיקריים

  • מארזי חג פורים במבחר גדלים
  • ניתן למלא בשוקולדים וממתקים
  • מגיע במיתוג אישי
  • ניתן לבחור את סוג המכסה
  • משתלב בתור משלוחי מנות למבוגרים