מטריות ממותגות

החורף כבר כאן, הגשמים מתחילים לרדת והרחובות מתמלאים בשלוליות. יש אנשים שאוהבים את החורף, ואחרים שאינם אוהבים כשקר וגשום. לא משנה אם אתם אנשי חורף המתרגשים מהגשם הראשון, או רק מחכים שהקיץ יחזור - לכולם יש משהו במשותף והוא הצורך במטריות. כולם משתמשים במטריות וקיים מגוון רחב מאוד של מטריות מכל הסוגים: מטריות קטנות ומטריות ענקיות; מטריות לנשים ולגברים; מטריות מעוצבות, מטריות שנפתחות בצורה הפוכה, מטריות ילדים; ועוד שלל סוגים של מטריות.

לנציג מכירות: 036833633

בקטגוריה זו ריכזנו עבורכם מבחר גדול של מטריות איכותיות וחזקות עם אפשרות להדפסת לוגו העסק שלכם על גבי המטריה.
מוצר פרסום וקידום מכירות הכי אידיאלי לתקופת החורף. גם שימושי ללקוחות וגם נותן חשיפה גדולה לעסק שלכם. בכל פעם שיש גשם המיתוג שלכם יוצא החוצה עם הלקוח.

מטריות ממותגות עם לוגו העסק שלכם

מכיוון שהמטריות הן דבר כל כך חשוב בחורף וכולם משתמשים בהם, יש כאן פוטנציאל גדול להשתמש בהן למטרות שיווקיות. ניתן בקלות להזמין מטריות עם לוגו או כל הדפסה על מטריות שבה תבחרו. זה לא משנה אם אלו מטריות גדולות או מטריות קטנות, תמיד המיתוג הוא בולט ונראה היטב ברחוב. כאשר אתם מחפשים גימיקים שיווקים אתם תמיד רוצים פריטים שיש להם שימוש אמתי, פריטים אשר נותנים ערך אמיתי למי שמתשמש בהם וזה לא סתם פרסומת שהולכת לפח הקרוב; מהסיבה הזו מטריות מודפסות הן פשוט מושלמות לפרסום.

כאשר אתם מזמינים מטריות ממותגות עליכם לקחת בחשבון שהניראות שלהן ברחוב תתרחש בתקופת החורף. חשוב לקחת את זה בחשבון מכיוון שלא תמיד זהו סוג הפרסום שאתם צריכים. אמנם תמיד מובטחת לכם ניראות טובה ברחוב אך לא כל עסק צריך פרסום עונתי בחורף. אם למשל העסק שלכם הוא מפעל לגלידה, סביר להניח שלא שזה לא יהיה אפיק הפרסום המועדף עליכם. לצורך העניין מגבות חוף לים יכולות להיות יותר מתאימות. מטריות ממותגות מתאימות לשימוש כללי עבור עסקים ובמיוחד עם עסקים המציעים מוצרים הרלוונטיים לחורף. עוד נקודה חשובה כאשר רוצים להזמין מטריות ממותגות היא הצורך להקפיד על מטריות איכותיות. בסופו של דבר אלו הפנים של העסק שלכם ובוודאי לא תרצו לתת מטריות מתקפלות שנשברות מהר, כך המשתמשים עלולים לקבל רושם שלילי על המותג שלכם.

מגוון סוגים של מטריות

שוק המטריות היום הוא שוק מגוון מאוד ויש מבחר גדול של מטריות מעוצבות וממותגות לבחירתכם: מטריות מרובעות; מטריות שקופות; מטריות עם מנגנון פתיחה אוטומטי; מטריות מתקפלות; מטריות פטנט מתהפכות; מטריות עם ידית מקל סבא; מטריות ג׳מבו משפחתיות; מטריות קטנות לילדים; כובע מטריה ואפילו מטרייה לכלב.

המבחר הגדול של המטריות מאפשר לכם להזמין מטריות עם לוגו או מטריות מודפסות השומרות על מקוריות. אלו הן מטריות מיוחדות אותן תוכלו לחלק בכנסים ותערוכות; להשתמש בהם לקידום מכירות ואף להעניק אותן במתנה ללקוחות בנקודות המכירה. מטריות ממותגות הן פשוט להיט שיווקי ואם הן באמת איכותיות הן יכולות לשרת אתכם גם בחורף הבא.

מטריה הפוכה / מטריה מתהפכת - מה זה בכלל ?

מטריה הפוכה או מטריה מתהפכת היא מטריה חכמה הנפתחת בצורה הפוכה (מהפנים לחוץ) ובכך מאפשרת נוחות בזמן כניסה לרכב או יציאה ממנו, במעברים צרים ועוד בלי לטפטף מסביב כמו עם מטריות רגילות. למטריה הפוכה ידית ארגונומית בצורת האות C המאפשרת אחיזה נוחה של המטריה גם כאשר שתי הידיים תפוסות (תוך כדי שיחת טלפון, אחיזת סל קניות וכו'). בנוסף, המטריה ניתנת להעמדה על ראשה ליציבות מלאה ולייבוש.

אפשרויות הדפסה על מטריות

  • הדפסת משי - ההדפסה הכי נפוצה על מטריות
  • הדפסת סובליציה (צבעונית) - הדפסת סובליציה אפשרית רק על מטריות לבנות
  • הדפסת פלקס (צבעונית) - הדפסת פלקס מיועדת למטריות שחורות