מתנות ליום המשפחה

מתנות ליום המשפחה לעובדים, לועדים, לגני ילדים, לבתי ספר

יום המשפחה הוא היום שבו אנו חוגגים את הקשר עם היקרים לנו ביותר – בני המשפחה היקרים שלנו! זהו יום שבו בני המשפחה חוגגים יחדיו, ומביעים את אהבתם האחד לשני במגוון של דרכים, כולל ברכות ומתנות שונות. בקטגוריה זו ריכזנו עבורכם מגוון רחב של מתנות ליום המשפחה לעובדים, לועדי עובדים, לתלמידים, לגני ילדים, כולל אפשרות למתג או להטביע לוגו, סמל או תמונה עליהם, שמציינת את המשפחתיות המיוחדת של כל אחד ואחת מכם! יום המשפחה חל השנה ביום שלישי - 25/02/2020.

לנציג מכירות: 036833633

מתנות ליום המשפחה

יום המשפחה נודע בעבר כ"יום האם", אבל עבר הסבה לחגיגה של כל המשפחה. יחד עם ריבוי סוגי המשפחות הרווח בימים אלו, השינוי הפך למתבקש. יום המשפחה הוא יום של הוקרה והודיה על הקשרים המשפחתיים שלנו עם האנשים הכי חשובים בחיינו, ולכן אין פלא כי רבים מחפשים מתנות ליום המשפחה איכותיות ומהודרות, שיביעו את אותה אהבה והערכה משפחתית של בני המשפחה השונים אחד לשני.

כאן באתר ניתן למצוא מתנות ליום המשפחה מדליקות, מקוריות ואיכותיות, עליהן ניתן גם להטביע תמונות של המשפחה או כל סמל, לוגו או טקסט שתרצו. לבקשות מיוחדות, ניתן ליצור איתנו קשר – וניתן לכם הצעת מחיר מותאמת אישית!

מתנות ליום המשפחה לעובדים

ידוע כי עובדים מרוצים הם עובדים יצירתיים ופוריים יותר, המיטיבים עם מעסיקיהם. לכן חברות רבות משקיעות לא רק ברווחת העובדים שלהן, אלא גם ברווחת משפחותיהם. יום המשפחה הוא הזדמנות נפלאה עבור החברה שלך לומר תודה לעובדים עצמם, וגם לבני משפחותיהם התומכים בהם בעבודתם בחברה שלך!

כאשר יש מגוון כל כך גדול של מתנות ליום המשפחה מדליקות ואיכותיות באתר שלנו, תוכלו לבחור מתנות המתאימות לאופי ולזהות הייחודית של החברה שלכם או לאופי המיוחד של העובדים שלכם ובני משפחותיהם, ובנוסף ניתן להטביע על אותן מתנות ליום המשפחה את לוגו החברה שלכם – כך שכל מי שישתמש בהן יזכור אתכם לטובה.

מתנות ליום המשפחה לגני ילדים

יום המשפחה מצויין בכל מוסדות החינוך בישראל, ובמיוחד בגני הילדים, במסגרתו הילדים לומדים על מרכזיות ערך המשפחה וחשיבותם של בני המשפחה. כחלק מהתהליך החינוכי סביב יום המשפחה בגני הילדים, יותר ויותר גני ילדים משקיעים במתנות ליום המשפחה לגן עצמו, הענקת מתנות ליום המשפחה לילדי הגן עצמם וגם הכנת מתנה ליום המשפחה בגן עצמו (שנשארת בגן).

כמו כן, הילדים מכינים מתנות ליום המשפחה עבור בני משפחותיהם. כאן באתר ניתן לקבל מגוון גדול של מתנות ליום המשפחה לגני ילדים, בין אם הן מיועדות לגנים עצמם, לילדים או לבני משפחותיהם. ניתן להטביע כל סמל או טקסט על המתנות באתרנו, וכן ניתן לבחור במתנות אותן ניתן לקשט עוד כך שהילדים והצוות החינוכי יהיו חלק מתהליך יצירתן הסופית של מתנות ליום המשפחה לילדי הגן ובני משפחותיהם.

רעיונות למתנות ממותגות ליום המשפחה

יום המשפחה הוא החג המוקיר את בני משפחותינו היקרים, הן הילדים והן ההורים, וכשמו כן הוא – חג משפחתי ומיוחד. מקומות עבודה נוהגים להעניק מתנות יקרות ערך בראש השנה ובפסח, אבל לא כדאי לדלג על הזדמנות לתת שי לעובדים ביום חשוב כמו יום המשפחה – מארזי שי, סלסלות פרי, עציצים, חפצי נוי וקישוט, גאדג'טים ועוד. כך למשל אחד הגאדג'טים הפופולאריים הינו מטען נייד ממותג – כדי שאף פעם לא תיגמר הסוללה לתקשר עם בני המשפחה בטלפון הנייד...

אם אתם חברה המעוניינת להעניק מתנות ליום המשפחה לעובדים, או משפחה המעוניינת לקנות במרוכז מתנות לכל בני המשפחה – דעו כי באתרנו ניתן גם להטביע על מגוון המתנות הרבות והמקוריות שלנו לוגו של חברה או כל תמונה אחרת לבחירתכם!