כירבוליות ממותגות

מי מאיתנו לא אוהב להתכרבל בשמיכה חמה בימי החורף הקרים. לשבת מול הטלוויזיה, עם כוס תה ונגיעה של נענע ולהתכסות בשמיכה נעימה זהו פינוק אמיתי. ישנן כירבוליות ושמיכות בשלל צבעים וכולן עשויות חומרים נעימים ומחממים. זוהי המתנה המושלמת שמחממת את החורף ואפילו אפשר להזמין במיתוג אישי. להלן מגוון דגמים של כירבוליות ממותגות ומפנקות; כירבוליות / שמיכות פליז, כירבולית ממותגת עם שרוולים ודגמים מפנקים נוספים של שמיכות וכירבוליות ממותגות עם לוגו העסק שלכם.

להזמנת כירבוליות ושמיכות ממותגות, התקשרו עכשיו: 03-6833633
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם

כירבוליות ממותגות - מתנה מושלמת לחורף

יום חורף קר ואתם יושבים בבית מול הטלוויזיה, אפשר להפעיל את החימום אבל הוא מייבש את האוויר וגורם לתחושה לא נוחה. לפעמים אם לא יותר מידי קר, רבים מעדיפים דווקא להישאר בלי חימום ולהתכסות בכירבולית נעימה ומחממת. כירבוליות הן הפתרון המושלם, שמיכה ליחיד או לזוג המאפשרת לחוות בצורה הטובה ביותר את אותם הרגעים הנעימים של החיים, רגעים של פינוק, הנאה, ביתיות וגם הרבה מאוד רומנטיקה. ואת כל הרגשות החמים הללו ניתן לגייס לצורך המיתוג העסקי ויחסי הציבור בעזרת הזמנת כירבוליות ושמיכות פליז ממותגות במיתוג אישי.

כירבוליות / שמיכות פליז ממותגות במבחר סוגים

ישנם סוגים שונים של כירבוליות ושמיכות פליז אותן אתם יכולים לבחור. ישנם הבדלים במידות של הכירבוליות, חלקן מתאימות ליחיד ואחרות מתאימות לזוג; ישנם הבדלים בחומרים מהם עשויה הכירבולית; ישנן כירבוליות בצבעים שונים, מודפסות או לא מודפסות ואפילו שמיכות עם שרוולים.

שמיכה עם שרוולים

שמיכה עם שרוולים היא המילה האחרונה בתחום הכירבוליות. היא מכסה את הגוף ומספקת סביבה נעימה וחמימה, אך היא כמו בגד גדול מידות אותו לובשים, דבר המעניק יותר חופשיות בביצוע פעולות שונות. מלבד השרוולים השמיכה מצוידת גם בכיס קנגרו גדול, מעולה לאחסון חפצים כמו שלט הטלוויזיה, הטלפון הנייד או כל דבר שאתם צריכים בהישג יד כאשר אתם מתכרבלים בנעימות.

כפי שאמרנו ישנן כירבוליות מחומרים שונים, בין החומרים שנעשה בהם שימוש ישנו פליז, פילוסין ולפעמים שילובים הכוללים שכבת צמר. כל החומרים נעימים למגע ומסייעים לבודד ולחמם את הגוף בימים הקרים. לכל חומר ישנה תחושה מעט שונה במגע וכל אחד מוזמן לבחור את מה שמרגיש עבורו הכי נעים.

כירבולית ממותגת 

כירבולית ממותגת לחורף היא מתנה שכולם שמחים לקבל. תמיד יש לה שימוש, לפחות בימי החורף וצריך אחת לפחות לכל בן משפחה... כך שאף אחד לא יסרב לקבל כירבולית נעימה. בעלי עסקים אשר חשוב להם מיתוג העסק תמיד מחפשים אחר הזדמנויות שכאלו – לקחת מוצר מוצלח ולמתג אותו בהתאם לצורכי העסק. אלו הם האמצעים הכי טובים למטרות מוצרי פרסום וקידום מכירות, לחיזוק קשרי לקוחות, לחיזוק הקשר בין העובד למותג ולהשגת מטרות עסקיות שונות. ניתן להדפיס או לרקום על הכירבוליות את הלוגו של העסק, הסלוגן או כל דבר אחר שתרצו ולהשתמש בהן לקידום המטרות העסקיות בחום ונעימות.

מאפיינים עיקריים

  • שמיכות נעימות ומחממות
  • עשויות חומרים איכותיים ומבודדים
  • ניתנות למיתוג אישי
  • מגיעות בגדלים שונים
  • מתאימות בתור מתנות לעובדים ולקידום מכירות