מתנות לחנוכה

מחפשים דרך לגרום לפנים של העובדים, הספקים והלקוחות שלכם לקרון מאושר בחג האורות? יש רק דבר אחד שכולם מחכים לו בחנוכה יותר מהסופגניות – המתנות כמובן... לא משנה באיזה גיל, מתנות לחנוכה שתעניקו לעובדים באירועי החג בחברה תמיד יעלו אצלם חיוך על הפנים. הן מעניקות תשומת לב לצד השני ובדרך כלל מדובר במתנות שמכניסות לרוח החג: בין אם מדובר בסביבון מרחף, מטבעות שוקולד ממותגות, חנוכייה מיוחדת או מגוון מארזים לחנוכה עם אפשרות למיתוג אישי, אצלנו בגימיקים תמצאו מגוון ענק של מתנות מקוריות ומדליקות לחנוכה.

והחדשות הטובות – מתנות לחנוכה לא חייבות להיות יקרות... כל שצריך הוא לבחור מתנה ברוח החג, להוסיף מיתוג או ברכה מתאימה ולהעניק עם המון אהבה. מומלץ להעניק מתנות לחנוכה גם לילדים, לפנק במתנות לחנוכה גם את ילדי העובדים, למשל במסגרת אירוע חברה שבו הם משתתפים. וכמובן אם אתם מחפשים מתנות לחנוכה לגני ילדים, תמצאו כאן מארזים קטנים לחנוכה שתוכלו לחלק לילדי הגן במסיבת החנוכה המסורתית.

מחפשים מתנות לחנוכה בתקציב מסויים ? התקשרו עכשיו: 03-6833633

בקטגוריה זאת תמצאו מגוון רחב של מתנות מקוריות לחנוכה, גאדג'טים לחנוכה וחידושים שיאירו לכם את החג.
ערב חנוכה (נר ראשון) יחול השנה ביום ראשון - 28/11/2021

גימיקים - מוצרי פרסום ומתנות

אנו מתמחים בהדפסות איכותיות במגוון רחב של טכנולוגיות.
שלחו לנו קובץ גרפי ונשמח להכין לכם הדמיה ולהמליץ לכם על סוג ההדפסה המתאימה למוצר.

מתנות לחנוכה לילדים, לעובדים וללקוחות

בחג החנוכה מקובל מאוד לתת מתנות לחג עבור העובדים והילדים. מידי שנה חברות וארגונים מחפשות אחר מארזי מתנה וחבילות שי לחנוכה, ועדי עובדים ואפילו עצמאיים רוצים להעניק מארז מתנה ללקוחות. מארזי שי לחג הם המומחיות שלנו והשנה אנו מציעים מגוון גדול מאוד של חבילות שי לחג. הדבר החשוב ביותר במארזים לחג או סלסלות שי לחג הוא לקשור בין מאפייני החג לבין המתנה. השנה אנו חוגגים את חנוכה עם מבחר של מארזים וגימיקים שונים ברוח החג.