מארזי פיצוחים ממותגים

פיצוחים הם דבר ממנו אנו נהנים כל השנה. רבים אוהבים לשבת מול הטלוויזיה, לראות כדורגל עם חברים ולנשנש פיצוחים. מתנה זו מתאימה לכולם ולכל עונות השנה. כאשר היתרון הגדול אצלנו בגימיקים הוא שתוכלו להזמין מארזי פיצוחים במיתוג אישי. זאת אומרת, שתוכלו למתג את הקופסא בכל גרפיקה שתרצו לפי בקשתכם - גרפיקה צבעונית ויוקרתית בהתאם לתדמית שתרצו לשדר.

בעיצוב הגרפיקה תוכלו לשלב ברכה אישית לעובדים וללקוחות וכמובן את לוגו העסק שלכם, כך שתקבלו מתנה מקורית ומותאמת אישית שמתאימה לקהלים מגוונים; מתנות לעובדים לימי הולדת, מתנות ללקוחות לכנסים, תערוכות, ירידי תעסוקה, קידום מכירות, מתנות לחג למנהלים שניתן לשלב בתוך חבילות שי יוקרתיות, וגם מתנות קטנות ומתוקות לתשומת לב לספקים ושותפים עסקיים.

להזמנת מארזי פיצוחים ממותגים, התקשרו עכשיו: 03-6833633
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם

קופסאות במילוי פיצוחים

קופסאות פח ממותגות במילוי פיצוחים הן מתנות מקוריות ומדליקות במיוחד שכל אחד ישמח לקבל. כאשר תגיעו הביתה עם פחית מלאה בפיצוחים טעימים, ברור שכולם יקפצו בהתלהבות והם יגמרו במהרה, אך הפחיות הממותגות ניתנות לשימוש חוזר; מי שמקבל הפחית הממותגת יכול להוסיף לה עוד פיצוחים ותמיד להשתמש בה בתור קופסה לאחסון כל מיני פריטים קטנים שיש לנו בבית. הפחית היא כלל וכלל לא מסוג המארזים שזורקים לפח. יש לה שימוש לאורך זמן כך שהפרסום שלכם ימשיך לעבוד לאורך זמן.

פחיות פיצוחים במיתוג אישי

כאן אתם בוחרים ומחליטים איך בדיוק את רוצים את המתנה; אתם בוחרים את סוג הפחית, גודל הפחית ואת סוג המילוי, כלומר אילו סוגי פיצוחים תרצו בפנים (ניתן לשים גם מיקס פיצוחים). אבל הבחירה האמיתית היא בעיצוב הפחית. אתם יכולים להזמין פחיות בכל עיצוב שתרצו וכך לעשות מתנה במיתוג אישי, כזו הכוללת את שם העסק וכל מסר פרסומי שתרצו להוסיף. מתנה שכזו מחזקת את הקשר שבין הלקוחות לעסק וגורמת לכולם להרגיש כמו משפחה. פחית ממותגת עם פיצוחים מתאימה מאוד בתור מתנות לעובדים, ללקוחות אך בהחלט ניתן לעשות בה עוד שימושים; ניתן להשתמש בפחית בתור אמצעי ליחסי ציבור וקידום מכירות בתערוכות, כנסים וכל אירוע חברה אחר.
מארזי פיצוחים ממותגים | פיצוחים בפחית ממותגת | פחיות ממותגות במילוי פיצוחים

פיצוחים ממולחים, טבעיים ואפילו אורגניים

נוכל לרכוש עבורכם פיצוחים קלויים וממולחים בדיוק כפי שאתם אוהבים. לשוחרי הבריאות ולחברות שרוצות לשדר מסר של בריאות לעובדים, נוכל כמובן לרכוש פיצוחים טבעיים (לא קלויים ולא ממולחים) ואם תרצו אפילו פיצוחים אורגניים כאלה שניתן להשיג בחנויות טבע.

מה הכשרות של הפיצוחים ?

את הפיצוחים אנחנו רוכשים מיבואנים וסיטונאים בארץ. נוכל לרכוש עבורכם איזה פיצוחים שתבקשו ובהתאם לכשרות החשובה לכם: רבנות, בד"צ העדה החרדית, בד"צ חתם סופר ובפסח כמובן פיצוחים כשרים לפסח. הכל לפי הדרישה שלכם. לחלופין, תוכלו גם אתם להביא לנו את הפיצוחים שאתם אוהבים ואנחנו נכניס את הפיצוחים לתוך הפחית, נסגור את הפחית בצורה הרמטית ונמתג את הפחית לפי בקשתכם.

מארזי פיצוחים במיתוג אישי

גימיקים - מוצרי פרסום ומתנות

אנו מתמחים בהדפסות איכותיות במגוון רחב של טכנולוגיות. ניתן להדפיס, להטביע, לחרוט ואפילו לרקום את לוגו החברה שלכם והסלוגן על גבי המוצר. שלחו לנו קובץ גרפי ונשמח להכין לכם הדמיה ולהמליץ לכם על סוג ההדפסה המתאימה למוצר.