פנסים ממותגים ועששיות

פנסים ממותגים ועששיות יכולים להיות מתנה שיווקית מקסימה עם לוגו החברה שלכם. תנו לעובדים או ללקוחות שלכם מתנה עם המיתוג שלכם, שתחזיק הרבה שנים. בטכנולוגיה שנועדה לחסוך באנרגיה, הפנס יהיה חבר לשטח למשך זמן ארוך. הזמינו עוד היום פנסים ממותגים עבור עובדיכם ולקוחותיכם – ובשעת חירום, או בעת העבודה עם הפנס, הם יודו לכם בלב על המתנה השימושית והאיכותית שקיבלו!

פנס ממותג עם לוגו

פנס הינו מכשיר שמצוי בכל בית, מכונית ומקום עבודה. הוא נדרש בעיתות חירום, בהליכה בערב ובלילה, בעת ביצוע תיקונים שונים וגם בעת ביצוע עבודות מסויימות הדורשות תאורה ממוקדת על מקום ספציפי. לכן פנס ממותג יכול להיות מענה מושלם הן לצורך הקבוע בפנס זמין בכל מקום כמעט, כאשר המיתוג הוא ההזדמנות הפרסומית הטמונה בזמינות הגבוהה של מכשיר המצוי בקרבתנו כל העת.

כאן באתר תוכלו למצוא מגוון מאוד רחב של פנסים מכל מיני סוגים, עבור כל מיני שימושים, אותם ניתן למתג עם לוגו העסק שלכם באופן בולט, מקצועי ואיכותי – כך שהלוגו שלך יבלוט לכל משתמש בפנס.

פנס ממותג – מתנה מושלמת (לא רק בחורף)

פנס ממותג הוא לא רק כלי שימושי וחשוב בכל מקום כמעט, אלא גם מתנה נהדרת המשדרת אור וחום. פנס ממותג, אם הוא פנס איכותי והמיתוג שלו מצוי במקום בולט על הפנס, יכול להיות אביזר אופנתי של ממש: למשל, בשילוב עם פריטי לבוש כגון כובעים, כפפות ועוד.

כאן באתר ניתן לשלב פנס ממותג כחלק מחבילה גדולה יותר של פריטים הקשורים לשימוש בפנסים, כגון פריטי לבוש, כלי עבודה וציוד משרדי. כפי שניתן לקבל באתר פנס ממותג, ניתן גם למתג את יתר הפריטים בחבילה שתרכיבו.

אין ספק כי פנס ממותג יכול להוות מתנה מושלמת ולא רק בעונת החורף, החשוכה יותר יחסית ליתר העונות. 

עששיות ממותגות

אחת המתנות הכי מיוחדות שתוכלו לתת לעובדים ולקוחות, שתהיינה גם פרקטיות ושימושיות וגם אסטתיות ומיוחדות, הינן עששיות ממותגות.

מהן עששיות ? עששיות הינן פנסים מודרניים בעיצוב של עששית עתיקה, כאשר היתרון שלה הוא הגוף הגדול יחסית, עליו יש שטח רחב להטבעת הלוגו של החברה שלך. עם הענקת עששיות ממותגות לעובדיך ולקוחותיך, הם יהנו ממתנה בעיצוב מקורי ומלהיב, אבל לא פחות מכך – גם מתנה שימושית בעת הפסקות חשמל, הליכה בלילה, ועבודה בחושך.

פנס חירום ממותג לבית ולרכב

כל אחד חייב שיהיו לו פנס חירום ברכב ובבית. פנס חירום לבית חשוב בעיקר בעת הפסקות חשמל שונות, או בעת עבודה בתנאי תאורה פחותה בחדרים פנימיים בתוך הבית. פנס חירום לרכב חיוני עוד יותר: בעת צרה או תקלה, יש צורך להאיר פינות חשוכות בתוך מנוע הרכב, או לאותת לרכבים אחרים על מנת לקבל עזרה ולסמן את מיקום הרכב התקול.

פנס ממותג כפנס חירום לבית ולרכב הינו פתרון מושלם הן לאספקת פנס חירום בכל מקום, והן הזדמנות פרסומית חזקה עבור העסק שלך – כאשר דווקא בעת צרה, שבה הריכוז של משתמשי הפנס מתחדד, הוא נתקל במסר הפרסומי שלך, הנצרב בזכרונו.

פנסים ממותגים ועששיות - מתנה מדליקה ושימושית לעובדים ולקוחות

לסיכום, פנסים ועששיות הם מוצר חשוב, גם בעיתות חירום וגם בשגרה – במיוחד בחורף, עבור הפסקות חשמל תכופות, או בשטח לתיקון תקלות בשעות הערב והלילה, או בכל עבודה עדינה במקומות שבהם התאורה לא אידאלית. לכן אין להתפלא מדוע חברות רבות מעדיפות לתת כמתנה לעובדים וללקוחות פנסים ועששיות ממותגות – זוהי הזדמנות פרסומית ומיתוגית נהדרת, על מכשיר שנמצא בשימוש קבוע אצל אנשים רבים כל העת.