עטים ממותגים

מחפשים עטים ממותגים עם לוגו העסק שלכם ? עסקים רבים עושים שימוש בעטים לפרסום העסק שלהם. עטים ממותגים מאפשרים לכם להעביר ללקוחות את המסר הפרסומי שלכם בצורה בולטת וברורה שלא ניתן לפספס. כל פעם שמקבל העט ישתמש בעט הוא מיד יבחין בלוגו ובסלוגן הפרסומי. ככל שמשמשים בעט יותר, כך המסר הפרסומי נקלט בתת מודע וגוברים הסיכויים שהמשתמש יפנה אליכם ברגע שיזדקק לשירות שלכם. בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של עטים לכל תקציב, לכל מטרה ולכל תדמית שתרצו לשדר ללקוחותיכם. אפשרות של הדפסה צבעונית על עטים או חריטה על גבי גוף העט של לוגו וסלוגן או כל מסר פרסומי שתרצו להעביר במגוון טכנולוגיות הדפסה חדישות (כולל הדפסה בצבע מלא פרוצס).

להזמנת עטים ממותגים, התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם [עבודות לדוגמא]

עטי ממותגים מפלסטיק עם לוגו - מבצע !

עטי פלסטיק מסדרת "SOFT" במגוון צבעים מטאליים המייצרים מראה דמוי מתכת 
1500 עטים ממותגים (כולל לוגו בצבע אחד) במחיר של 1.7 ₪ + מע"מ לעט

עטי פלסטיק מסדרת "פגסוס SOLID" במגוון צבעים שיתאימו לשפת המותג שלכם
1500 עטים ממותגים (כולל לוגו בצבע אחד) במחיר של 1.4 ₪ + מע"מ לעט

עטים ממותגים - מוצרי פרסום אפקטיביים במיוחד

אם אתם יושבים עכשיו מול שולחן הכתיבה בוודאי יש לכם מעמד מלא בעטים, עפרונות ושאר כלי כתיבה. לא חשוב מה תחום העיסוק שלכם, תמיד יש עטים על כל שולחן עבודה. לא עט אחת ולא שתיים, בדרך כלל יש מספר עטים ואפילו בצבעים שונים. אבל שימו לב לעטים… כמה מהעטים שלכם ממותגים? מסתבר שבשולחן הכתיבה שלכם יש לא מעט עטים ממותגים. יש לך עט מהבנק עם לוגו של הבנק; עוד עט שקיבלת מסוכן הביטוח; עט של בית המלון מהחופשה בחודש שעבר ואפילו במוסך נתנו לך עט. עסקים רבים עושים שימוש בעטים ממותגים ויש לכך מספר סיבות:

עלות מול תועלת

בעולם העסקים אנו תמיד צריכים לעשות שיקול של עלות מול תועלת. זהו שיקול מכריע בכל סוג של החלטה עסקית, שולית או מהותית. ההחלטה כיצד תשקיעו את תקציב השיווק שלכם כלל אינה החלטה שולית. כאשר אתם צריכים להשקיע כספים בשיווק עומדות בפניכם מגוון אפשרויות ולגבי כל אחת מהאפשרויות אתם עושים את שיקול העלות מול התועלת. עטים ממותגים נחשבים לפריט זול בעל אימפקט גדול. כאשר אתם נותנים ללקוח או מבקר בתערוכה עט אתם קולעים למטרה במאת האחוזים - אין אף אחד שמסרב לקבל עט; מעולם לא תשמעו את המשפט ״לא תודה. יש לי עט״, כל אחד ישמח לקבל עוד עט. וכך המותג שלכם זוכה לפרסום ונמצא עם הלקוח הפוטנציאלי תקופה ארוכה החושפת אותו למותג באופן קבוע.

שטח פרסום בולט

למרות גודלו הקטן של העט, הוא עדיין כולל שטח מספיק לפרסום. האמת שדווקא בגלל הגודל והצורה המעוגלת של העט, השטח לפרסום הוא די מרשים ובולט. עט ממותג מאפשר לכם להעביר ללקוחות את המסר הפרסומי שלכם בצורה בולטת וברורה שלא ניתן לפספס. כל פעם שמקבל העט ישתמש בעט הוא מיד יבחין בלוגו ובסלוגן הפרסומי. ככל שמשמשים בעט יותר, כך המסר הפרסומי נקלט בתת מודע וגוברים הסיכויים שהמשתמש יפנה אליכם ברגע שיזדקק לשירות שלכם.

עטים מתגלגלות

בניגוד למוצרי פרסום אחרים, עטים הם פריט שמתגלגל ומחליף ידיים רבות. כאשר אתם מעניקים עט ממותג למבקר בתערוכה יתכן שתוך מספר שבועות הוא יחליף ידיים רבות וכך תחשפו את המותג למעגל הולך ומתרחב של אנשים.

שימוש יום יומי

עט הוא אינו כרטיס ביקור ששמים בארנק ושוכחים ממנו וגם לו שמשיה ממותגת לים שמשתמשים בה רק בקיץ... עט הוא פריט שבו עושים שימוש יום יומי לעבודה, פנאי וסתם בבית בשביל לרשום הודעות. עט ממותג נותן חשיפה יום יומית למותג.

עטים ממותגים במגוון צבעים

ניתן להזמין עטים ממותגים במגוון צבעים וזהו יתרון משמעותי מאוד, הוא מאפשר להתאים את צבעי העט לצבעים המזוהים עם המותג. לדוגמה סלקום בוודאי יבחרו בעט בצבע סגול; בנק הפועלים בעט בצבע אדום, בנק דיסקונט בעט ירוק עם כיתוב לבן וכו׳.

כפי שהבנתם, ישנן סיבות רבות מדוע להשתמש בעטים ממותגים. ניתן להזמין עטים ממותגים במגוון סוגים וצבעים ולהדפיס עליהן את הלוגו והסלוגן של העסק שלכם. זהו גימיק שיווקי מומלץ מאוד.