גאדג'טים ממותגים

בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של גאדג'טים ממותגים מגניבים לפרסום עם אפשרות להדפסת לוגו וסלוגן על גבי המוצרים. 

גאדג'טים מגניבים למשרד ולבית

כאן תוכלו למצוא גאדג'טים מגניבים לעובדים, גאדג'טים למנהלים, גאדג'טים למחשב, גאדג'טים לסמארטפון, גאדג'טים למשרד, גאדגט'ים לבית, גאדגט'ים למטבח, גאדג'טים שימושיים, גאדגט'ים לילדים, גאדג'טים לספורט, גאדג'טים לרכב, גאדג'טים ירוקים, גאדג'טים עם תאורה ועוד מגוון גדול של גאדג'טים חדשים ומאוד מגניבים שאולי אתם לא צריכים אבל בטוח שאתם ממש ממש רוצים.

גאדג'טים ממותגים - מתנות שהם גם פרסום

גאדג'טים הם מתנות שכולם אוהבים, בדרך כלל אלו הם מוצרים מוכרים עם שדרוג המעניק להם ערך מוסף, במקרים רבים הם אלו מוצרים אלקטרוניים. אלו יכולות להיות מתנות מושלמות מכיוון שתמיד יש להן שימוש וניתן אפילו להזמין גאדג'טים ממותגים (כלומר גאדג'טים עם לוגו וסלוגן העסק). יש סוגים שונים, ברמות מחיר שונות וניתן להעניק במתנה גאדג'טים לעובדים, גאדג'טים למנהלים או גאדג'טים ללקוחות.


גאדג'טים למנהלים ולמשרד

לפעמים הצוות רוצה לקנות מתנה לבוס, או החברה רוצה להעניק מתנות לחברי ההנהלה. גאדג'טים למנהלים יכולים להיות מתנה מעולה ויוקרתית, מסוג המתנות בהן ניתן לקשט את המשרד. ניתן להעניק במתנה גאדג'טים למנהלים כמו שעון שולחני, או אולי גאדג'טים למחשב המתחברים ב USB. לא חסרים רעיונות אצלנו בקטלוג המקוון.


גאדג'טים ממתוגים לעובדים

לעובדים המסורים של העסק מגיעות מתנות, אלו יכולות להיות מתנות בהקדשה אישית מצוות העובדים הרוצים לציין אירוע חשוב עבור קולגה, כמו יום הולדת או קידום בעבודה, והם עושים זאת באמצעות גאדג'טים מגניבים. כמו כן אלו יכולים להיות גאדג'טים לעובדים אותם החברה או ועד העובדים מעניקים לכלל העובדים. גאדג'טים לסמארטפון, כמו כיס אחורי לכרטיסי האשראי, או גאדג'טים לספורט כמו כדור ג'ירו לאימון יכולים להתאים. אצלנו בקטלוג תוכלו למצוא מבחר גאדג'טים חדשים ומגניבים המתאימים למטרה זו. ניתן להזמין עבור העובדים גאדג'טים ממותגים עם לוגו החברה, דבר המייחד את המתנה.


גאדג'טים ממותגים ללקוחות

על מנת לשמר את קשרי הלקוחות, לקדם מכירות ולעסוק ביחסי ציבור עבור העסק, ניתן להזמין גאדג'טים עם לוגו עבור כל הלקוחות. המגוון הוא גדול: החל ממאוורר לטלפון הנייד, מטענים ניידים עם צג דיגיטלי, פותחני יין חשמליים ועד מכונת אספרסו לרכב, ישנם מגוון רחב של גאדג'טים ממותגים שהלקוחות ישמחו לקבל. זה מסייע לעסק להישאר במודעות של הלקוח ומקדם עסקאות ומכירות. ניתן להשתמש בהן באירוע קידום מכירות ובנקודות המכירה, רק תמיד חשוב להקפיד על מיתוג אישי מוצלח.


היתרון הגדול של גאדג'טים ממותגים הוא שישנו מבחר גדול של גאדג'טים מגניבים, ותמיד תוכלו למצוא אצלנו גאדג'טים חדשים. הם יכולים להתאים לכל מטרה ולכל סוג של מתנה מכיוון שהמבחר הוא באמת גדול: ישנם גאדג'טים לבית ולמטבח, גאדג'טים לרכב ולספורט ואפילו גאדג'טים לילדים. זוהי מתנה מושלמת ובעלת ערך מוסף!