מטבעות שוקולד ממותגות

אתר גימיקים מפנק אתכם בגשם של מטבעות שוקולד ממותגים, נחשקים ובוהקים. 
ממש כפי שהגשם הראשון מסמל את בואו של החורף, כך מטבעות שוקולד מסמלות את בואו של חג החנוכה. מנהג נאה הוא להעניק לילדים בחנוכה כסף - דמי חנוכה - כדי ללמד אותם להרבות בצדקה ובמעשים טובים ובשביל להוסיף בחגיגיות החג. מעות החנוכה הפכו כבר מזמן למטבעות שוקולד זהובות (או כסופות שעשויות משוקולד מריר פרווה), כאלה שארוזות בשקיק רשת ומתקבלות בחיוך. מטבעות שוקולד מאז ומתמיד סימלו את בואו של חג חנוכה ויכולנו להישבע שבתור ילדים ערכם של מטבעות השוקולד לא יסולא בפז וכל אחד ואחת חיכו למתנת החנוכה שלהם בצירוף המטבעות המפורסמים. הילדים פשוט אוהבים אותם בימי הולדת ומסיבות, בחגים כמו חנוכה הם מקבלים משמעות סמלית, ולא משנה מתי, הם תמיד טעימים ונימוחים. על מטבעות השוקולד תוכלו להטביע או להדפיס בצבע מלא את הלוגו שלכם או סיסמת המכירות וכמובן כל דבר אחר שתרצו. המטבעות מגיעים באריזות מהודרות, שקיות מחומרים שונים (אורגנזה, רשת, צלופן) ובעצם custom made כפי שתרצו.

מטבעות שוקולד ממותגים

מטבעות שוקולד ממותגים הם כלי פרסומי חשוב ואיכותי במיוחד שיכול לעזור לכם לקדם את המכירות שלכם ולהפיץ את העסק שלכם בכל מקום. בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של מטבעות שוקולד ממותגים, באריזות שונות, עטופות בצבעים לבחירה ובעיקר מתוקות וטעימות. כל אחד היה שמח לקבל מתנה שכולה מתוק אחד גדול. תוכלו לתת את מטבעות השוקולד באירועי חברה שונים, בפעילויות, בתערוכות ובכנסים. תוכלו לתת אותם בחגים כמתנה אישית לכל עובד, תוכלו לפזר אותם כחלק ממתנה אחרת ועוד. יחד עם זאת, על המטבעות תוכלו לרשום מסרים אישיים שתבחרו, לאחל איתם שפע, אושר, בריאות, הצלחה או כל ברכה אחרת שתרצו.

מטבעות שוקולד ממותגים מתאימים לחג החנוכה

אין ספק שחג החנוכה מזוהה עם מטבעות השוקולד. נהוג לתת אותם במטרה ללמד את הילדים על צדקה ותרומה. ילדים גם אוהבים את המתנה הזו בימי הולדת ובמסיבות. זה תמיד נחמד וכיף לקבל מטבעות שוקולד טעימים ומהודרים. אין ספק שבאמצעות מיתוג הלוגו שלכם על גבי המטבעות, המותג שלכם יופץ לכל מקום. מטבעות קטנים אך פרסום גדול. מתנה מצוינת לעובדים, ללקוחות, לשותפים עסקיים, לילדי העובדים, לילדים שלכם או לכל מי שתבחרו!

מגוון ענק של מטבעות שוקולד באריזות אישיות וחגיגיות

אתר גימיקים מפנק אתכם בגשם של מטבעות שוקולד נחשקים ובוהקים. מטבעות שוקולד באריזות מהודרות, מטבעות שוקולד בגדלים, צורות ואיורים שונים, כולל אפשרות להדפיס מלל ולוגו. כדי שהעובדים, הלקוחות והשותפים העסקיים שלכם יוכלו ליהנות ממתנות לחנוכה שהן גם מתוקות – וגם שוות...

רכיבים (מטבעות שוקולד חלב)

סוכר לבן, חמאת קקאו, אבקת חלב, עיסת קקאו, מתחלבים (לציטין סויה, E 476), ונילין, מלח שולחן.
כלל מוצקי קקאו בשוקולד חלב: מינימום 27%.
מידע לאלרגנים: מכיל חלב וסויה. עלול להכיל: בוטנים,אגוזים (מלך, פקאן, לוז, שקד, קוקוס) ושומשום.

רכיבים (מטבעות שוקולד פרווה)

סוכר לבן, שומן צמחי מוקשה, אבקת קקאו (18%), עיסת קקאו (8%), מתחלב: לציטין סויה.
מידע לאלרגנים: מכיל סויה. עלול להכיל: עקבות מזעריים של חלב, שיבולת שועל וגלוטן.

תאריך תפוגה

כל מטבעות השוקולד שאנחנו מחזיקים כרגע במלאי הם בתוקף עד סוף שנת 2019.

תעודת כשרות

מטבעות שוקולד ברדיד אלומיניום כסוף כשרות פרווה בד"ץ העדה החרדית.
מטבעות שוקולד ברדיד אלומיניום זהב כשרות חלבי בד"ץ העדה החרדית או לאוכלי אבקת חלב נוכרי.
מטבעות שוקולד ברדיד אלומיניום צבעוני כשרות חלבי לאוכלי אבקת חלב נוכרי.
צרו עמנו קשר ונשמח לשלוח לכם באימייל את תעודת הכשרות.