חבילות שי ומארזי שי לחג

מחפשים חבילות שי לחג לעובדים, ללקוחות למנהלים ולספקים ? בקטגוריה זו תמצאו מגוון גדול של מארזי שי לחג, בין אם זה חבילות שי מתוקות ללקוחות, אריזות שי בשילוב גאדג'טים לעובדים, משלוחי מנות לפורים, מארזי מתנה עם הפתעות בקופסאות פח, מארזים מיוחדים לעובדים לחג ועוד מגוון מקורי של חבילות שי שנבנו עם המון תשומת לב, דגש על מוצרים בסמלי החג ומתוך מחשבה שכל מי שיקבל את החבילה ישמח ויהנה ממנה.

מתנות לחגמארזי יין לחגמארזי שוקולד לחגכרטיסי ברכה לחג

התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם

חבילות שי לחג

מראש השנה ועד שבועות, חגי ישראל הם הזדמנות מעולה להעניק חבילות שי לעובדים. זוהי מסורת להעניק חבילות שי לחג וזוהי הדרך של העסק לשמח את העובדים ואפילו בני משפחותיהם הנהנים מהמארזים לעובדים המלאים בכל טוב. מארזי שי לעובדים תורמים להרגשה הטובה של העובד. הם גורמים לעובדים להרגיש שהם חשובים עבור העסק ושלעסק אכפת מכל עובד ורווחתו האישית.

חבילות שי ומארזי שי לחג

לוח השנה העברי בורך בהרבה ימי חג בהם ניתן להעניק מארזי שי לעובדים. ראש השנה וחג הפסח נחשבים לחגים המרכזיים בהם מעניקים חבילות שי מושקעות במיוחד. בשאר החגים לפעמים מסתפקים בשי צנוע יותר, למרות שאין שום מגבלה – כל עסק בוחר עד כמה להשקיע בעובדיו המסורים.

חבילות שי לעובדים יכולות להיות חבילות בהרכבה אישית, כלומר אתם בוחרים את סוג המארז ואת מה שנכנס לתוכו. מקובל מאוד בחבילות שי לחג להכניס אלמנטים המזוהים עם החג, כמו למשל:

מארזים לעובדים לראש השנה יכולים לכלול צנצנות דבש ממותגות המתאימות למנהגי החג. חבילות שי לחנוכה יכולות לכלול סביבונים ונרות חנוכה וכו'. ישנן מתנות שונות המתאימות לכל חג או מועד. כמו כן ניתן להזמין את המארזים, או הדברים הטובים שנשים בפנים עם הדפסים ועיצובים התואמים למאפייני החג. כמו למשל מארז עם הדפס דגל ישראל ליום העצמאות.

מארזי שי לעובדים במיתוג אישי

את כל המתנות והמארזים לעובדים ניתן להזמין במיתוג אישי, כלומר הדפסת הלוגו שלכם, או כל עיצוב שתבחרו. זה חשוב על מנת להפוך סתם מתנה למתנה שבאה מהעסק ובעליו. ניתן להזמין מארזי שי לעובדים בכל עיצוב שתרצו וגם למתג את המוצרים עצמם הנכנסים אל תוך המארזים לעובדים.

עם חבילות שי לחג, העובדים שלכם יחגגו בנעימים את החג יחדיו עם בני משפחותיהם וירגישו שכולם משפחה אחת גדולה.

המחלקה העסקית

אנו מתמחים בהדפסות איכותיות במגוון רחב של טכנולוגיות. ניתן להדפיס, להטביע, לחרוט ואפילו לרקום את לוגו החברה שלכם והסלוגן על גבי המוצר. שלחו לנו קובץ גרפי ונשמח להכין לכם הדמיה ולהמליץ לכם על סוג ההדפסה המתאימה למוצר.