מארזי יין לחג

מחפשים מארזי יין לחג ? מתנות לחג לעובדים / להנהלה בכירה / ללקוחות / לספקים / לשותפים עסקיים ?
בקטגוריה זאת תמצאו מגוון מארזי יין יוקרתיים לחג שתמיד כיף לקבל: מארזי יין לראש השנה, מארזי יין כשרים לפסח, מארז יין יוקרתי לחג משולב עם פותחן יין חשמלי, מארזי יין לחג מעץ ועוד מגוון אריזות מתנה מהודרות עם אופציה למיתוג הכוללים אביזרים ליין עם אפשרות שילוב של בקבוקי יין מיקבי בוטיק נבחרים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים לכם מארזים ליין לחג בהתאם לתקציב הדרוש.

מארזי יין לחג

תקופת החגים מתקרבת ואין כמו מארזי יין לחג על מנת לשמח את העובדים, ההנהלה הבכירה, הלקוחות, והשותפים העסקיים שלנו. מארזי יין לחג הם תמיד מתנה מבוקשת בחגי ישראל. אומרים שיין ישמח לבב אנוש וזה נכון תמיד, לכן ישנם מארזי יין לראש השנה, מארזי יין לפסח ולכל חג אחר.

מארזי יין יוקרתיים

מארז יין יוקרתי משדרג את המתנה ומעניק לה אופי מיוחד. ישנם מארזים בסגנונות שונים וניתן להעניק להם ערך מוסף בשתי דרכים. הדרך הראשונה והמומלצת היא להזמין מארזי יין יוקרתיים במיתוג אישי. הדרך השנייה, וגם כאן מומלצת ביותר היא לשדרג את המארזים, למשל בתוספת שוקולד או פותחן יין יוקרתי. מארזים לבקבוקי יין במיתוג אישי מאפשרים לכם להעניק מתנה בעלת אופי אישי, מהעסק אל המקבל. ניתן להדפיס את לוגו העסק ואפילו את שם העובד שרוצים להעניק לו את בקבוק היין. ניתן להזמין מארזי יין למתנה בהם המיתוג הוא על המארז ועל הבקבוק עצמו!

מארזי יין לחג מסוגים שונים

על מנת להבטיח שכל אחד ואחד יוכל למצוא את המארז המושלם עבורו, זה המתאים לצרכיו ולתקציבו אנו מציעים מבחר של מארזי יין מסוגים שונים, בעלי עיצובים יוקרתיים ורמות מחיר שונות, מארזי שוקולד ויין או מארזי יין בלבד.

מארזי יין מעץ – מי שרוצה מתנה יוקרתית, כזו המתאימה בתור מתנה להנהלה הבכירה או ללקוחות חשובים יכול להזמין מארזים לבקבוקי יין העשויים עץ. אלו הם מארזים מרשימים ביופיים אשר בדרך כלל כוללים גם אביזרים שונים, כמו פותחן בקבוקי יין, טבעת מזיגה נגד טפטוף ועוד.

מארזי יין מקרטון – מי שמחפש מארזי יין לפסח או מארזי יין לראש השנה יכול גם להזמין מארזי קרטון מעוצבים ויפים. מארזי הקרטון מגיעים בצורות שונות, ניתן להכניס לתוכם סוגים שונים של יינות. ישנם מארזים אישיים של בקבוק אחד, מארזים זוגיים ואף מארזים של שלושה בקבוקי יין.

מארזי יין גליליים – ניתן להזמין מארזי יין לחג המגיעים בתוך מארז גלילי העשוי קרטון קשיח או פח. זו מתנה נהדרת והיא מגלמת בתוכה הרבה אפשרויות מיתוג. ניתן להדפיס על הגלילים כל מה שתרצו.

מארזי יין ושוקלד – מי שבאמת אוהב את עובדיו ורוצה לאחל להם ולמשפחותיהם חג שמח ומתוק, יכול לעשות זאת באמצעות מארזים לבקבוקי יין הכוללים גם שוקולדים איכותיים ויוקרתיים, עם פרלינים איכותיים אשר עושים חשק ללקק את האצבעות.

אנו בגימיקים מתמחים במארזי שי ומתנות לעובדים עם דגש כל מיתוג אישי ואיכות המוצר. התקשרו אלינו עכשיו ונוכל להרכיב עבורכם כל סוג של מארז יין לפסח ומארז יין לראש השנה. תוכלו לבחור את סוג המארז וגודלו, את ההדפס ואת סוג היין.

מאפיינים עיקריים

  • מארזי יין למתנה מסוגים שונים
  • ניתן להזמין בגדלים שונים
  • ניתן לבחור את סוג היין
  • ניתן להזמין במיתוג אישי
  • ניתן לשלב שוקולדים והפתעות
  • מעולה בתור מתנות לחג לעובדים