אביזרים לשולחן המשרד

שולחן המשרד הינו אחד המקומות שבו רבים מבלים בו שעות רבות מזמנם במשך היום. על כן הוא צריך להיות פונקציונאלי מצד אחד, ומותאם אישית לכל עובד מצד שני. קטגוריית אביזרים לשולחן המשרד באתרנו מאפשרת לך להעניק לעובדים וללקוחות העובדים שעות רבות על שולחן משרדיהם בדיוק את זה: גם יעילות בניצול שטח שולחן המשרד, עם שורה של מתנות המנצלות שטח קטן לאיחסון מקסימלי של פריטי משרד; וגם מרחב של ביטוי אישי וסגנוני של כל אחד מהעובדים כאשר את כל המתנות ניתן למתג עם לוגו וסלוגן העסק שלך והמסר השיווקי שתרצו להעביר.

אביזרים ממותגים לשולחן המשרד

כמו בכל המוצרים באתר, גם קטגוריית אביזרים לשולחן המשרד מלאה במוצרים אותם ניתן למתג עם לוגו החברה שלך. הדבר מאפשר ניצול של שטח פרסום רחב ובולט, החשוף בכל שעות היום הן עבור עובדי המשרד והן עבור אורחיהם, ובכך לקבל חשיפה ממוקדת לקהל של לקוחות פוטנציאליים שיזכרו את המותג שלך, לאחר חשיפה חוזרת ונשנית למסרים אלו.

בכך העסק שלך מנצל את שתי התכונות העיקריות של אביזרים לשולחן המשרד: גם את העובדה כי אביזרים אלו מונחים שעות ארוכות באופן בולט על שולחנות משרד וחדרי דיונים, באופן החושף את המסר השיווקי שלך באופן בלעדי במשך שעות ארוכות במשרדיהם של עובדיך ולקוחותיך, וגם את העובדה כי על האביזרים הללו יש בדרך כלל שטח ריק בלתי מנוצל, אשר יכול לפעול לטובת הפרסום והמיתוג שלך.

סוגי אביזרים לשולחן המשרד

אביזרים לשולחן המשרד הינם מגוונים ורבים, כאשר החוט המקשר ביניהם הוא הפונקציונאליות המשרדית שלהם.

סוג אחד של אביזרים לשולחן המשרד הינו מעמדים שונים לניירות ממו ולפתקים, או לחילופין עבור כרטיסי ביקור וחומר פרסומי אחר. סוג אחר של אביזרים לשולחן המשרד הינו אביזרי-עזר לסלולר, כגון מעמדים, מטענים, כבלי הטענה ועוד.

עוד סוג של אביזרים לשולחן המשרד הינו כמובן גאדג'טים למיניהם, שחלקם קשורים גם לעולם המחשוב – כגון מאווררי USB שולחניים למשל.

גם משחקי מנהלים, פסלונים שונים המבטאים את העולם העסקי ועוד הינם חלק מקטגוריית אביזרים לשולחן המשרד.

חלק חשוב אחרון מעולם האביזרים לשולחן המשרד הינו כמובן אביזרים וחפצים המאפשרים גישה ואחסון קלים לציוד משרדי סטנדרטי – עטים, מהדקים, דבק, מספריים, סיכות משרד וכד'.  

איך בוחרים אביזרים לשולחן המשרד כמתנה?

רק אתם מכירים את העובדים והלקוחות שלכם. על בסיס ההיכרות הזו, תוכלו להתאים עבורם אביזרים לשולחן המשרד המתאימים לאופי הייחודי שלהם.

חשוב לא רק להתאים את אופי האביזרים לשולחן המשרד לאופי של אלו המקבלים אותם, אלא גם להתאים להם מסר שיווקי מתאים הניתן להדפסה על אותם אביזרים.

בחלק מן האביזרים לשולחן המשרד המוצעים באתרנו ניתן להטביע רק לוגו; בחלק אחר ניתן גם לשלב מסר שיווקי מורכב יותר, כגון סלוגן או ממש קובץ תמונה מסחרי.

התאימו את המסר השיווקי הנכון ביותר לקהל שצפוי לקבל אביזרים לשולחן המשרד מכם כמתנה. חישבו היטב איזה קהל צפוי להיות חשוף למסר הזה? מה ברצונכם להעביר? לאחר שתענו לעצמכם על שאלות אלו – תוכלו להחליט על מהות וגודל האביזרים לשולחן משרד אותם תעניקו לקהל עובדיכם ולקוחותיכם.