מתנות מונדיאל 2018

גביע העולם בכדורגל הידוע גם בכינוי מונדיאל הוא טורניר הכדורגל החשוב ביותר בעולם. מונדיאל 2018 הוא טורניר ה - 21 במספר של גביע העולם בכדורגל והשנה יתקיים ברוסיה. בקטגוריה זאת ריכזנו עבורכם מגוון מתנות מונדיאל מדליקות לעובדים, ללקוחות, להנהלה בכירה, ספקים ושותפים עסקיים; אביזרי בירה, פחיות פיצוחים ממותגות, מחזיקי מפתחות בעיצוב כדורגל ועוד...

התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם
גביע העולם בכדורגל יתחיל ביום חמישי - 14/06/2018 ויסתיים ביום ראשון 15/07/2018

כוסות בירה ממותגות

מתנות מונדיאל

אוטוטו המונדיאל (גביע העולם בכדורגל) מגיע והעולם כולו במתח. כולנו מחכים לרגעים הגדולים של הכדורגל, לרגעים בהם נראה את גדולי הכוכבים ממועדוני הכדורגל המובילים בעולם מתחרים על אליפות העולם בכדורגל. פעם בארבע שנים זה קורה והעולם כולו מתרגש. אנשים נערכים עם מסכי ענק, פיצוחים, בירה וכל מה שצריך בשביל ליהנות ממשחק כדורגל טוב. גם אנחנו מתרגשים ומתכוננים לגביע העולם בכדורגל ובמיוחד עבורו פתחנו קטגוריה מתנות מונדיאל 2018. בקטגוריה זו תוכלו למצוא מבחר של מתנות ברוח המונדיאל. במתנות אלו ניתן להשתמש לצרכים שונים ובמיוחד לשיווק בקרב קהלים המזוהים עם כדורגל. תמצאו מוצרים אשר יכולים להתאים לאוהדי הכדורגל, אלו שיטוסו לראות את המשחקים ואלו אשר יראו אותם מול מסכי הטלוויזיה.

מתנות מונדיאל 2018 במיתוג אישי

כמו תמיד, היחוד של המתנות שלנו הוא האפשרות להזמינן במיתוג אישי לצורך קידום מטרות עסקיות, כמו מתן מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות וכל שימוש לצורכי פרסום. אתם בוחרים את המוצר ואנו נדפיס עבורכם כל לוגו, סלוגן או כל בקשה מיוחדת שתבקשו. מתנות מונדיאל הן אידאליות בשביל קידום מכירות בקרב קהלים של אוהדי כדורגל. תמצאו מוצרים אשר יש להם פוטנציאל מכירה גדול יותר בתקופת המונדיאל. לדוגמה, אנו יודעים שבתקופת המונדיאל פאבים רבים שמים מסכי טלוויזיה ענקיים ואנשים מגיעים לשתות בירה ולראות את המשחקים. גם אלו אשר צופים בטלוויזיה הביתית, רבים מהם עושים זאת תוך כדי שתיית בירה קרה. מסיבות אלו כוסות בירה ממותגות, המגיעות בעיצובים שונים, יכולות להתאים מאוד בתור אמצעי לקידום מכירות בתקופת גביע העולם בכדורגל. ואם לא כוסות בירה, ישנם פריטים אחרים אשר יכולים להשלים את חווית הצפייה בגביע העולם בכדורגל, כמו למשל מחזיקי מפתחות הכוללים פותחן בירה, פיצוחים בפחית ממותגת ואפילו קעריות הגשה לפיצוחים.

מתנות מונדיאל 2018 הן להיט בקרב חובבי הכדורגל ובתקופת המונדיאל ניתן לעשות בהן שימוש נרחב. המתנות הממותגות כמו חולצות כדורגל, מחזיקי מפתחות, כוסות בירה, פחיות פיצוחים ממותגות יכולות להיות שימושיות בכל ימות השנה, גם כאשר אין מונדיאל. ניתן להשתמש בהן בתור מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות במבצעי קידום מכירות וכל פעילות יחסי ציבור.