למשרד ולמנהל

בקטגוריה זאת תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות ממותגות למשרד לעובדים, מנהלים ולקוחות. החל מפריטים מעוצבים ושימושיים לשולחן העבודה שיוסיפו טאצ' מרענן, גאדג'טים למשרד, מתנות למשרד לעובדים, מתנות למשרד למנהלים ולקוחות, מתנות למשרד במיתוג אישי ולכל תקציב: עציצים למשרד, מחברות ממותגות, מחשבונים ממותגים, עטים ממותגים, גלובוסים יוקרתיים, מעמדים שולחניים למשרד, מעמדים מקוריים לאטבי נייר, מעמדים מעוצבים לכלי כתיבה ועוד מגוון עצום של רעיונות שמתאימות בתור מתנות למשרד לעובדים, בין אם זה לימי הולדת לעובדים, חג או כל אירוע אחר.

מתנות למשרד

מתנות למשרד יכולות להתאים לעסקים קטנים וגדולים, כמו גם לוועדי עובדים ואפילו אגודות סטודנטים ומוסדות חינוך. בקטגוריה זו של מתנות למשרד תוכלו למצוא שפע של מתנות, ממוצרי נייר ועד גאדג'טים למשרד ומוצרים טכנולוגיים המתאימים לסביבה המשרדית, לקריירה, עסקים והאווירה הנעימה שאנו רוצים במשרדים. אם למשל רוצים לתת מתנות לעובדים, אלו יכולים להיות פריטים בעלי שימוש במשרד כמו למשל מכתביות ממותגות, פדים לעכבר, מעמדים לכלי כתיבה ועוד מבחר מוצרים. אם רוצים לתת לעובדים מתנות יותר אישיות בשביל לתרום למוטיבציה שלהם ניתן להעניק להם מתנות למשרד כמו מסגרות תמונות, גלובוסים ושאר דברים אשר תורמים לאווירה.

למעשה עסקים יכולים לעשות שימוש נרחב במתנות משרדיות – ניתן להשתמש בהם בשביל ליצור סביבה משרדית ממותגת ונעימה; ניתן להשתמש בהן בשביל להעניק מתנות לעובדים בחגים ואירועים מיוחדים; ניתן להשתמש בהם בתור מתנות למטרות של יחסי ציבור. ישנו מגוון גדול וניתן להתאים לכל מקרה את המוצר המתאים לו ביותר.

מתנות ממותגות למשרד / מתנות למשרד עם לוגו

יתרון מרכזי של כל המוצרים היפים והמגניבים למשרד הוא האפשרות להזמין אותם במיתוג אישי. לכל מוצר, בהתאם לאופיו, ישנן אפשרויות מיתוג שונות. לפעמים זוהי הדפסה, לפעמים חריטה אבל תמיד זה לפי העיצוב אשר דרוש עבור העסק ובדרך כלל כולל לוגו וסלוגן לצד עיצובים התואמים לצבעים המאפיינים את העסק ואת שפת המותג.

בעזרת מתנות ממותגות למשרד ניתן לחזק את הזדהות העובד עם המותג. כאשר העובד נחשף במקום העבודה לשם המותג, המותג מהווה כמעין דגל מאחד, סוג של סמל. מאחורי המותג מתייצבים העובדים, וכאשר הם מרגישים שייכים וגאים הם עובדים יחדיו בשיתוף פעולה לצורך השגת מטרות החברה.

בעזרת מתנות למשרד ניתן להכין מתנות לעובדים מטעם החברה או הוועד. ניתן להעניק את המתנות באירועים מיוחדים בחיי החברה או לתת אותן כמתנה נוספת בחגים, כמו למשל יומן עם לוח שנה ולוגו החברה אשר יגרום לעובדים שלכם לתת שירות יותר רשמי ויותר מקצועי. ניתן לתת אותם לכבוד אירועים אישיים המתקיימים בתור חלק מהווי החברה כמו ימי הולדת של עובדים, קידומים בעבודה, הוקרה לעובד מסור וכו'.

מתנות למשרד | מתנות למנהל | גאדג'טים למשרד | מתנות משרדיות | דברים מגניבים למשרד