פותחן יין חשמלי

מחפשים להעניק מתנה מרשימה ושימושית לחג לעובדים, למנהלים, ללקוחות או לספקים? תוכלו להזמין פותחן יין יוקרתי ממותג. פותחן יין חשמלי עם לוגו יכול לשמש בתור מתנות לעובדים לכבוד החגים, אמצעי לקידום מכירות או מתנה יוקרתית למנהלים. את המיתוג האישי ניתן לעשות באמצעות הדפסה או חריטה יוקרתית לפי העיצוב שלכם. כך תוכלו להעניק מתנה רשמית מטעם העסק, מתנה אשר משרתת את מטרותיו המיתוגיות והעסקיות. להלן מגוון דגמים יוקרתיים של פותחני יין חשמליים ממותגים שתוכלו להעניק במתנה לחג לעובדים, ללקוחות, להנהלה בכירה, ספקים ושותפים עסקיים.

להזמנת פותחן יין חשמלי ממותג, התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם

פותחן יין חשמלי

פותחן יין הוא תמיד דבר שימושי, בכל בית ואין זה מפתיע שזוהי מתנה מאוד מקובלת בעיקר בחגים בהם אנו גם נוהגים לשתות יין ולהעניק במתנה בקבוקי יין. כאשר רוצים להרכיב מתנות מושלמות לכל מטרה, הפותחן הוא הפרטנר הטבעי של בקבוק היין. אבל אתם יכולים לשכוח מחולצי הפקקים הישנים אותם צרין לסובב בצורה ידנית, היום אנו מדברים על פותחן יין חשמלי!

פותחן בקבוקי יין חשמלי, או פותחן יין אלקטרוני עושה בדיוק את אותה העבודה של פתיחת הבקבוק אך במקום להתאמץ ולעשות את התנועות הסיבוביות אתם פשוט מניחים את הפותחן על צוואר הבקבוק מלמעלה ובלחיצת כפתור הוא חולץ את פקק השעם בתוך שניות. פותחן בקבוקים חשמלי הוא דרך אלגנטית לפתיחת בקבוקי יין. זהו פותחן יין מקצועי לכל דבר ותוכלו למצוא אותו גם במסעדות רבות ואצל חובבי יין מושבעים.

חולץ פקקים חשמלי בדרך כלל עובד בעזרת סוללות AA, אך ישנם גם דגמים הנטענים באמצעות חיבור USB. הם אינם דורשים חיבור ישיר לחשמל, ובהתחשב בעובדה שהם קטנים יחסית, ניתן לקחת אותם לכל מקום – אפילו לפיקניק רומנטי המלווה ביין. ישנם אפילו דגמים מתקדמים הכוללים משאבת ואקום, פותחנים אלו מאפשרים לכם להוציא את האוויר מבקבוק היין ולאטום אותו היטב, כך תשמרו על טריות היין גם לאחר שנפתח הבקבוק ותאיטו את תהליך ההתחמצנות של היין.

פותחן יין חשמלי עם לוגו

מחפשים להעניק מתנה מרשימה ושימושית לחג לעובדים, למנהלים, ללקוחות או לספקים? תוכלו להזמין פותחן יין יוקרתי במיתוג אישי, כלומר הדפס הלוגו של העסק על פותחן היין. פותחן יין חשמלי ממותג עם לוגו יכול לשמש בתור מתנות לעובדים לכבוד החגים, אמצעי לקידום מכירות או מתנה יוקרתית להנהלה הבכירה. את המיתוג האישי ניתן לעשות באמצעות הדפסה או חריטה יוקרתית לפי העיצוב שלכם. כך תוכלו להעניק מתנה רשמית מטעם העסק, מתנה אשר משרתת את מטרותיו המיתוגיות והעסקיות.

פותחן יין אוטומטי מתאים מאוד בתור מתנות לחגים, כמו מתנה לפסח או מתנה לראש השנה. אלו הם חגים בהם אנו עושים הרמות כוסית ומקובל מאוד לתת בקבוקי יין ופותחנים במתנה. ניתן לשלב פותחן בקבוקים חשמלי, רצוי במיתוג אישי, עם כל מתנה – הפותחן יכול להיות מתנה בפני עצמו או להשתלב עם מארז יין יוקרתי.

מאפיינים עיקריים

  • פותחן יין אוטומטי המאפשר לפתוח בקבוקי יין בלחיצת כפתור
  • עובד על סוללות או חיבור USB בדגמים מסויימים
  • ניתן להזמין במיתוג אישי
  • מתאים בתור מתנה לחגים ומתנה לעובדים
  • ניתן להזמין בסטים הכוללים בקבוק יין ומשאבת ואקום