דפי ממו ממותגים

מחפשים לחלק מוצרי פרסום שימושיים ללקוחות שלכם? מוצרי פרסום שישבו על שולחן הלקוחות שלכם ויחשפו את העסק שלכם אצל הלקוח מידי יום ובכל שעות היום? בקטגוריה זו תמצאו מגוון גדול של דפי ממו ממותגים לעסק שלכם. המיתוג מתבצע על כל אחד ואחד מהדפים, כך שכל פעם שתולשים דף, מתחתיו מופיע שוב דף עם המיתוג של העסק שלכם עד אחרון הדפים בבלוק. מוצר פרסום אידיאלי עם אפקט פרסום מקסימלי.

דפי ממו ספירלה

בלוק דפי ממו בעיצוב ספירלה, המכיל 500 דפי ממו ממותגים. ניתן להדפיס על דפי הממו כל גרפיקה שתרצו ואת אפקט הספירלה המדליק מומלץ להתאים לפי צבעי הלוגו של העסק שלכם. כל בלוק דפי ממו מגיע בקופסת פלסטיק עגולה, שקופה וקשיחה (כמו בתמונה).

דפי ממו צורני

אלו הם דפים החתוכים על פי צורה מסויימת לבחירת הלקוח. ניתן להזמין דפי ממו בכל צורה ועיצוב שתרצו. כל עסק יכול לבחור את העיצוב האישי שלו בהתאם ללוגו החברה או אלמנט הקשור לתחום העיסוק של העסק. ניתן לייצר בלוק דפי ממו דק או עבה לפי כמות הדפים שתרצו בכל בלוק. הדפים עצמם יכולים להיות חלקים או ממותגים עם פרטי העסק שלכם.

דפי ממו פירמידה

בלוק דפי ממו ממותג עם שיפוע בחזית. כל בלוק מכיל 200 דפים בגודל 10 על 13 ס"מ. ניתן להדפיס על כל אחד מהדפים לפי דרישת הלקוח וגם להדפיס את לוגו ופרטי העסק שלכם על השיפוע (הדפסה עד 4 צבעים). מגיע באריזת שרינק. פתקיות ממו לשולחן עם לוגו העסק לחשיפה מקסימלית.