מזוודות ואביזרי טיסה

מהפכת "שמיים פתוחים" הפכו את הטיסה לחו"ל לזמינה וזולה. כל אחד, כמעט, טס לחו"ל, וצריך ציוד מתאים, מתקדם ובעיקר נוח כדי שתהיה לו טיסה נעימה, יעילה וטובה. בקטגוריה זו תמצאו מגוון ענק של מזוודות ממותגות וכן אביזרי טיסה מתקדמים אחרים, שיכולים להקל מאוד על הטיסות שלכם, של עובדיכם ולקוחותיכם. כמו יתר המוצרים באתרנו, גם על מוצרים אלו ניתן למתג את הלוגו והסלוגן שלכם באופן גדול ובולט!

מזוודות ממותגות

מזוודות הן הדבר החשוב ביותר כאשר יוצאים לחופשות בארץ או בחו"ל. הן מאפשרות אריזת חפצים כגון בגדים וציוד אישי; הן באות במגוון רחב של גדלים, ועם מנגנוני נשיאה שונים כגון גלגלים, ידיות ועוד.

מלבד האיכות הגבוהה של מזוודות כאן אצלנו באתר, חשוב לומר כי כל המזוודות ניתנות למיתוג ופרסום נרחב עם לוגו החברה שלכם, ומכיוון ששטחי הפרסום גדולים ובולטים מאוד – ניתן גם להטביע עליהן מסר שיווקי שלם, כגון סלוגן או אפילו תמונה גדולה של מוצר מוביל בחברה שלך.

מזוודות ממותגות יכולות להיות שטח פרסום מפתיע ומקורי עבור החברה שלך, שיבלוט אל מול קהל של נוסעים לחו"ל וגם בעת השהייה בחו"ל עצמה. כל מי שישתמש במזוודות ממותגות עם לוגו החברה שלך, יזכור לטובה את מי שנתן לו אותן.

צוות האתר עמל רבות על מנת לבחור את המזוודות הטובות והאיכותיות ביותר בשוק, במחירים אטרקטיביים – המהווים מתנה מושלמת לעובדים, מנהלים, אנשי מכירות וגם לקוחות.

איך בוחרים מזוודה לקראת נסיעה?

הקריטריון החשוב ביותר בבחירת מזוודה מתאימה לקראת נסיעה או טיול הוא כמובן כמות הציוד הדרושה לכם. בנסיעה קצרה, אפשר לבחור מזוודה קטנה או בינונית, המכילה ביגוד וציוד לזמן הנסיעה הידוע. לקראת נסיעה ארוכה יותר רצוי לארוז במזוודה גדולה יותר, כאשר עיקר המקום בה יהיה תפוס על ידי כמות הביגוד הדרושה למספר הימים הארוך יחסית של הנסיעה.

קריטריון חשוב נוסף בבחירת מזוודה לקראת נסיעה הינו תקנות המשקל המותרות על ידי חברות התעופה השונות, השונות מחברת תעופה אחת לשניה. רצוי לבדוק מהו המשקל הכלול במחיר כרטיס הטיסה, ולתכנן את הציוד ומשקלו בהתאם בעזרת משקל מזוודות דיגיטלי, כדי להימנע מ"קנסות" של משקל עודף.

טיפ שלישי ואחרון בבחירת מזוודה לקראת נסיעה הינו השארת מקום ריק במזוודות לטובת מתנות ורכישות שצפויות בחו"ל. כדאי לנסות ולתכנן מראש מה אתם מתכוונים לרכוש בחו"ל, ולהשאיר במזוודה מקום עבור רכישות אלו.

כאן באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מזוודות בשלל גדלים וסוגים, שיכולים להתאים לכל סוג של נסיעה, מטען אישי ורכישת מתנות בחו"ל.

מזוודה רכה או מזוודה קשה?

אחת ההתלבטויות כיום לקראת נסיעה היא האם להשתמש במזוודה רכה או מזוודה קשה? התשובה לשאלה זו, כמובן, תלויה בסוג הנסיעה ואפילו ביעד הנסיעה.

מזוודה קשה קלה יותר לנשיאת ציוד רב וכבד יחסית, המאפיין נסיעות ארוכות יותר. היא גם מתאימה לנסיעות ליעדים רחוקים יותר, או ליעדים שבהם השטח בהם קשה ובעל תנאים קשים יותר. לעומת זאת, מזוודה רכה מתאימה בדרך כלל לנסיעות קצרות ולנשיאת ציוד קל יחסית.

סט מזוודות קלות משקל

הדרך הטובה והחסכונית ביותר לרכוש מזוודות הינה לרכוש סט מזוודות בגדלים שונים, היכול לשרת צרכי נסיעה שונים. כידוע, ישנו הבדל בצרכי האריזה לנסיעה קצרה בת יומיים, לעומת צרכי אריזה לטיול ארוך בארץ רחוקה...

כאן באתר ניתן למצוא סוגים שונים של סט מזוודות קלות משקל, העשויות מחומר חזק ואיכותי מצד אחד, ובעלות משקל קל לנשיאה מצד שני, שלא מעמיס על משקל המטען האישי שלכם בעלייה למטוס מצד שני. כך למשל סט מזוודות קלות משקל של חברת SWISS נחשב לאיכותי ביותר, ועם מיתוג נכון של החברה שלך עליהן  – יכול לשמש כמתנה מושלמת ללקוחות ועובדים הנוסעים רבות לחו"ל.

אביזרי טיסה ממותגים

לצד מגוון המזוודות הגדול באתרנו, ישנו מגוון לא פחות גדול של אביזרי טיסה וטיולים היכולים לשרת את כל סוגי הנוסעים והטסים, אשר גם אותם, כמובן, ניתן למתג עם הלוגו שלך.

כך למשל ישנו מגוון גדול של מטענים ניידים, אביזרים לסלולר, כיסויי עיניים, כריות לטיסה וציוד נלווה למחשבים ניידים – שיכולים לשרת כל נוסע, במיוחד אם הוא נוסע עסקי העובד על מחשב / לפטופ / טאבלט / נייד במהלך הטיסה ולאורך הנסיעה לחו"ל כולה.

מכיוון שכאמור ניתן למתג כל מתנה באתרנו עם הלוגו שלך, תוכלו גם לבנות סטים של מתנות המיועדות לנוסעים ולטסים לחו"ל, ולבנות את הסט עם המיתוג והפרסום הייחודי שלכם!