מתנות לט"ו בשבט

מתנות לטו בשבט לעובדים, ללקוחות, לועדים, לגני ילדים, לבתי ספר

בקטגוריה זו ריכזנו עבורכם מגוון רחב של מתנות מדליקות לטו בשבט. תוכלו להכניס לתוך הבית או המשרד את הלבלוב והפריחה באמצעות מארזים לטו בשבט, עציצים ממותגים (בונסאי, לאקי במבוק, עציץ בפחית), פיצוחים בפחית ממותגת, מפצחי אגוזים, מארזי פירות יבשים ועוד מגוון מתנות ברוח החג לעובדים, לקוחות, גני ילדים ובתי ספר. ערב ט"ו בשבט (ראש השנה לאילנות) יחול ביום ראשון - 09/02/2020.

לנציג מכירות: 036833633

מתנות לט"ו בשבט לעובדים, לקוחות, ועדים, גני ילדים, בתי ספר

רוצים ליהנות מחג מתוק במיוחד בלי להעלות אפילו גרם אחד של משקל? פירות יבשים זה מתוק, זה טעים אבל מכיל ים של קלוריות. אז אנחנו בגימיקים חשבנו על דרך נוספת שבה תוכלו ליהנות מרוח החג בלי לעלות במשקל, באמצעות מתנות לטו בשבט. מעבר להנאה מפירות שנשתבחה בהן ארץ ישראל, חג האילנות ט"ו בשבט הוא זמן מצוין ליהנות מהפירות לנשמה, שמעניקה לנו אמא אדמה. צוות גימיקים מאחל לכם לפרוח כל השנה, ומאפשר לכם לאחל את אותה הברכה לאנשים שאתם אוהבים עם מגוון מתנות לט"ו בשבט.

חלק גדול ממגוון מתנות ט"ו בשבט מתאים גם כמתנות לראש השנה (שנת צמיחה והתחדשות) ומתנות לפסח (אביב, ירוק, פריחה למשרד).

מחפשים כבר מתנות לפסח לעובדים ? בין אם אתם מחפשים מתנות לפסח לעובדים, מתנה ללקוחות או מתנות לספקים, אצלנו בגימיקים תמצאו מגוון רחב של מתנות ממותגות לפסח החל מפותחני יין חשמליים, מפצחי אגוזים, שואבי אבק קטנים למשרד, פריטים מדליקים לעיצוב שולחן החג ועד הגדה לפסח בתלת מימד. בנוסף, חג האביב הוא גם זמן מצוין להכניס לתוך הבית או המשרד את הלבלוב והפריחה, כך שתוכלו למצוא אצלנו גם מגוון מתנות אביביות ופורחות, כגון: אגרטלים מהודרים, עציצים ממותגים וראשי דשא ססגוניים עם אפשרות מיתוג אישי והדפסת לוגו העסק שלכם על המוצרים.
ערב פסח יחול השנה ביום רביעי - 08/04/2020.

גימיקים - מוצרי פרסום ומתנות

אנו מתמחים בהדפסות איכותיות במגוון רחב של טכנולוגיות.
שלחו לנו קובץ גרפי ונשמח להכין לכם הדמיה ולהמליץ לכם על סוג ההדפסה המתאימה למוצר.