מתנות לט"ו בשבט

מתנות לטו בשבט לעובדים, ללקוחות, לועדים, לגני ילדים, לבתי ספר

ט"ו בשבט הגיע, חג לאילנות? ט"ו בשבט הגיע – חג של מתנות!
יום ההולדת לאילנות הינו הזדמנות נהדרת לחלוקת מתנות לעובדים, לקוחות, וועדים, הנהלות, אנשי מכירות, גני ילדים, בתי ספר, מוסדות חינוך, משרדים וצוותי עובדים. החג, בהיותו קשור לפריחה, יין ופירות יבשים, מאופיין במתנות טעימות ומהודרות במיוחד, אותן כמובן ניתן למתג עם לוגו חברה, סמל בית ספר וכדומה.
ערב ט"ו בשבט (ראש השנה לאילנות) יחול ביום רביעי - 27/01/2021. מהרו להזמין עוד לפני החג!

לנציג מכירות: 036833633

מתנות לט"ו בשבט לעובדים

העובדים שלך עובדים קשה, וזקוקים למילת עידוד והערכה על עבודתם הקשה? הנה הדרך המושלמת להראות להם את הערכתך, תוך כדי יצירת גאוות יחידה בקרבם על עבודתם עבורך: מתנות לט"ו בשבט ממותגות עם הלוגו שלך...

כיוון שאלו מתנות המכוונות לשימוש סביב חג ט"ו בשבט, שהוא חג משפחתי, אותו מציינים בקרב המשפחה והחברים – בדרך כלל מתנות לט"ו בשבט לעובדים תהיינה מונחות על השולחן, כשהן גלויות לעיני כולם. "כן, קיבלנו את זה מהעבודה כמתנה לעובדים לט"ו בשבט", הם יאמרו, ובני המשפחה והחברים יוכלו לראות את הלוגו הבולט שלך על המתנה.

מתנות לט"ו בשבט ללקוחות

לקוחות מרוצים הם לא רק לקוחות חוזרים, אלא גם לקוחות ממליצים שמביאים את חבריהם אל העסק שלך! חווית הלקוח שלך חשובה לשורה התחתונה בעסק, ולכן כדאי להשקיע במתנות לט"ו בשבט ללקוחות שלך – הם ידעו לא רק להעריך מאוד את המתנה האיכותית והמהודרת, אלא גם לספר עליה לבני משפחתם ולחבריהם.

פרסום מפה לאוזן הוא סוג הפרסום הטוב ביותר שעסק יכול לבקש. כאשר זה משולב במתנה לט"ו בשבט ללקוחות – מעוצבת, מהודרת וממותגת עם הלוגו שלך – יש פרסום חזק יותר בחג המתקרב?

מתנות לט"ו בשבט לוועדים: ועדי עובדים, ועד הורים

ועדי עובדים חייבים לשמור על קשר טוב עם הנהלת החברה שלך, ועם העובדים המיוצגים על ידם. לכן אין פלא כי וועדי עובדים משקיעים רבות גם במתנות לכל חג, ובמיוחד לחגים משפחתיים כמו ט"ו בשבט המתקרב.

באתר שלנו מגוון רחב של מתנות לט"ו בשבט היכולות להתאים כמתנה לועדי עובדים, וגם לועדי הורים, כולל אפשרות למיתוג עם הלוגו על ועד העובדים או כל סמל אחר עליהן. כל מי שיקבל מתנות לט"ו בשבט מוועד העובדים או וועד ההורים המייצגים אותם, יעריך זאת מאוד ויזכור זאת לזמן רב, הרבה אחרי שהחג יחלוף!

מתנות לט"ו בשבט לגני הילדים

ט"ו בשבט הוא חג מיוחד בכל גני הילדים בישראל. הוא לא רק חג חינוכי וערכי במיוחד, בו ילדי הגנים הולכים לשתול עצים בארץ, הוא גם נחוג כחג משפחתי וחגיגי במיוחד. לכן יש חשיבות רבה לעיצוב והגשה של מתנות לט"ו בשבט לגני הילדים שהינן באיכות גבוהה מצד אחד, ומרשימות באופן חגיגי מצד שני.

מתנות לט"ו בשבט לגני הילדים באתר שלנו יכולות להיות ממותגות עם סמל הגן, תמונה של ילדי הגן או כל תמונה אחרת לבחירתכם. ניתן לבחור ממגוון גדול של מתנות לט"ו בשבט לגני הילדים המצויות באתרנו, ואם ישנן שאלות – אל תהססו ליצור עמנו קשר!

מתנות לט"ו בשבט לבתי ספר

בתי הספר בישראל מציינים את ט"ו בשבט באופן חגיגי, לא רק בגלל החג עצמו, אלא משום שהוא מציין בדרך כלל גם את מחצית השנה, כאשר התלמידים מקבלים את תעודות מחצית השנה שלהם בחג.

מה יותר יפה מאשר חלוקת תעודות עם מתנה מדליקה ומהודרת, שהיא אחת ממגוון של מתנות לט"ו בשבט לבתי ספר, המצויות בשפע באתר שלנו?

ניתן להטביע עליהן את סמל בית הספר באופן בולט, ובכך לתת אופי חגיגי ומהודר במיוחד למתן התעודות לתלמידים – כך שגם ההורים ישמחו לקבל את המתנה השווה!

חשוב לומר כי ניתן גם לפנק את צוותי המורים והעובדים בבית הספר עם מתנות לט"ו בשבט לבתי ספר, שתהיינה שונות מן המתנות שיחולקו לתלמידים. כך תוכלו להביע את תודתכם והערכתכם לפועלם של המורים וצוות העובדים הכללי בבית הספר, לכבוד החג!

ט"ו בשבט הגיע זמן למתנות

חלק גדול ממגוון מתנות ט"ו בשבט מתאים גם כמתנות לראש השנה (שנת צמיחה והתחדשות) ומתנות לפסח (אביב, ירוק, פריחה למשרד).