מטען נייד ממותג

אחד הגאדג'טים השימושיים והמבוקשים ביותר הוא מטען נייד פאוור בנק שיהיה בהישג יד וישאיר אתכם תמיד מחוברים וזמינים. לפניכם מגוון דגמים רחב של מטענים ניידים ממותגים (Power Bank) עם לוגו העסק שלכם במגוון הספקים לכל תקציב ולכל מטרה. תאפשרו לעובדים וללקוחות שלכם ליהנות מסוללה טעונה לאורך זמן וללוגו העסק שלכם להיות בתודעה של הלקוחות והעובדים לאורך היום במשרד וגם בטיולים ובנסיעות ארוכות.

מטענים ניידים ממותגים

אין צורך שנספר לכם על חשיבות הטלפונים הניידים בחיינו, מספיק רק שתרימו את הראש מהטלפון שאתם מחזיקים ברגע זה ותסתכלו סביב. כולנו רגילים לחיות עם הטלפון הנייד המשמש לנו לתקשורת, בידור, עסקים ומקור מידע ועזרה זמין.

הבעיה עם הטלפונים החכמים היא שהם מחסלים במהירות את הסוללה. אף אחד לא רוצה להישאר עם סוללה ריקה וזו הסיבה מדוע אנו מחזיקים מטען נייד לטלפון בכל מקום. לא חשוב אם זה מטען לאייפון 4, מטען לאייפון 6 או מטען אוניברסלי, כולם רוצים תמיד להיות עם מטען זמין בהישג יד.

רבים מאתנו מחזיקים מטען בבית, מטען לרכב ועוד אחד במשרד. הבעיה שלא תמיד אנו נמצאים בקרבת שקע להטענת המכשיר, לכן הומצא המטען הנייד או אפילו מטען נייד סולארי המאפשר לכם להטעין את המכשיר בעזרת אנרגיית השמש.

המטענים בבית ובמשרד שמתחברים לשקע החשמל הם חשובים והכרחיים אך הם לא האמצעי היחידי העומד לרשותכם בשביל להבטיח סוללה מלאה ושמישה בכל מצב. היום מקובל מאוד להשתמש בסוללות גיבוי (power bank) לטלפונים ניידים או כל סוללת גיבוי חזקה אחרת שמתאימה גם לאייפד ולטאבלט כאשר אתם נמצאים מחוץ לבית, בטיול או בחופשה.

מטען נייד ממותג

סוללות גיבוי ממותגות

סוללות גיבוי, פאוור בנק (power bank) או מטענים ניידים כפי שרבים מכנים אותם, אלו הן סוללות ניידות וטעונות באנרגיה חשמלית. סוללות אלו משמשות כמטען נייד אותו מחברים לטלפון החכם שלכם והן מטעינות מחדש את הסוללה. היתרון של שימוש בסוללה ניידת הוא גודלה הקטן והניידות שלה, ניתן בקלות לקחת אותה לכל מקום: למשרד, לנסיעות, טיסות, צבא וטיולים ולהשתמש בה כאשר הסוללה בנייד מתרוקנת.

סוללת גיבוי, סוללה ניידת או מטען נייד, תומכים בסוגים שונים של מכשירים; הם יכולים לשמש בתור מטען נייד לאייפון, לגלקסי או מטען לכל סמארטפון מסוג אחר. אך לא רק סמארטפונים! תוכלו לחבר את סוללות ה power bank למגוון של מכשירים, כולל טאבלטים ומצלמות. ברמת העיקרון כל מכשיר בעל חיבור USB יכול להתאים.

סוללות גיבוי הן אינן דבר יקר והן משמשות בתור מטען נייד שבאמת יכול להטעין את הטלפון שלכם בכל מקום. הן מגיעות בגדלים שונים ומחירים שונים. אם אתם מחפשים סוללת גיבוי לאייפון או לכל טלפון אחר ולא יודעים איך לבחור – שימו לב לקיבולת של הסוללה, כיום ניתן להשיג מטענים ניידים בעלי קיבולת סוללה גדולה אשר יכולה להטעין סמארטפון יותר מפעם אחת!

עם סוללות גיבוי לטלפון הנייד תמיד תישארו מחוברים. לא תצטרכו לדאוג לרגע הזה שבו תתקעו בלי סוללה ולא תוכלו לעשות את שיחת הטלפון החשובה. אם אתם בנסיעה ארוכה תוכלו להקשיב למוזיקה ללא דאגות או אפילו לשחק ולראות סרטים על המסך מבלי לדאוג לחיי הסוללה. זהו לא עניין של פינוק, זהו צורך אמיתי בחיינו.

סוללת גיבוי ממותגת