מוצרי פרסום זולים עד 5 ₪

בקטגוריה זו ריכזנו עבורכם מוצרי פרסום זולים עד 5 ₪ לחלוקה בכנסים ותערוכות, מוצרי קד"מ זולים בעלי אימפקט גדול. וכך המותג שלכם זוכה לפרסום ונמצא עם הלקוח הפוטנציאלי תקופה ארוכה החושפת אותו למותג באופן קבוע. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה. מכם אנחנו צריכים לקבל את הכמות והתקציב ובהתאם נתאים לכם מוצרי פרסום מדליקים עד 5 ₪ לפי בקשתכם.


מוצרי פרסום זולים עד 10 ₪ 

להזמנת מוצרי פרסום זולים, התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם 
ככל שהכמות שתזמינו תהיה גדולה יותר כך המחיר יהיה בהתאם זול יותר
 

מוצרי פרסום זולים עד 5 ₪

עסקים הרוצים גימיקים פרסומיים ומוצרים לקידום מכירות מעוניינים בדרך כלל בכמויות גדולות אותן יוכלו לחלק ללקוחות בנקודות המכירה, עוברים ושבים בתערוכה ועוד. מסיבה זו עסקים רבים רוצים מוצרי קד"מ זולים המאפשרים להם לעשות הזמנות גדולות ולחלקם בחופשיות. מסיבה זו יצרנו עבור לקוחותינו קטגוריה נפרדת המציגה אך ורק מתנות עד 5 ₪.

המונח זול הוא מונח קצת בעייתי, הוא יוצר אצל רבים מאיתנו תחושה של איכות נמוכה. אך אנו בגימיקים רואים חשיבות גדולה לאיכות המוצרים ולכן אנו מקפידים לבדוק היטב את המוצרים שאנו מציעים לכם ומוודאים שהם עומדי בסטדנרט האיכות שלנו. מוצר לא איכותי, כזה שמתפרק או מתקלקל, משאיר רושם רע אצל הלקוח ובסוף זה הופך להיות חלק מהתדמית של העסק שלכם. מסיבה זו אנו לעולם לא מתפשרים על איכות ומציעים מוצרי קד"מ זולים אך ללא פשרה על האיכות.

מוצרי פרסום זולים עד 5 ₪  - מה ניתן למצוא

מוצרי קד"מ זולים הם הרבה פעמים המוצרים הטובים ביותר שניתן למצוא לצורך מטרות פרסומיות וקידומי מכירות. לדוגמה עטים, שאנו מציעים באינספור סוגים, הם להיט שיווקי שתמיד עובד. עט הוא דבר שתמיד צריך וכל אחד ישמח לקבל עט. עסקים רבים מזמינים עטים ממותגים לצורך קידום מכירות. כמובן שעל העטים אנו מדפיסים את לוגו העסק או כל דבר שתבקשו. אותו הדבר נכון לגבי שאר המוצרים.

ניתן למצוא מוצרי פרסום זולים עד 5 ש"ח המתאימים בצורה מושלמת לקידום מכירות. הם לא גדולים מידי ולא קטנים מידי; הם שימושיים מאוד; קל לסחוב אותם והכי חשוב יש עליהם את הלוגו של העסק ואפילו פרטי התקשרות. מיתוג אישי של מוצרי קד"מ זולים הוא ההתמחות שלנו בגימיקים. אצלנו תוכלו לבחור את המוצר ואת מאפיינו ונדפיס עליו את כל מה שתבקשו.

מוצרי קד"מ זולים הם הרבה פעמים הכי משתלמים כאשר עושים שיקולים של עלות מול תועלת. עלותם נמוכה, אך התועלת מהם גבוהה מאוד. יש להם חיי מדף ארוכים, כלומר הלקוח עושה בהם שימוש לאורך זמן והמותג שלכם נצרב אצלו במודעות.