מתנות לחג לעובדים

מחפשים מתנות לחג לעובדים, ללקוחות למנהלים ולספקים ? מדי שנה אנו נוהגים לחגוג את החגים והמועדים השונים. מתנות מאז ומתמיד היו סמל להוקרה לחגים וריגשו את אותם האנשים המקבלים אותם. מתנות לחגים בעולם העסקי נהוג להביא לעובדים, למנהלים, ללקוחות, לספקים ולשותפים עסקיים בחגי ישראל השונים ואת המתנות היותר גדולות נהוג להביא בראש השנה ובפסח. אחת הדרכים להפוך את המתנה למיוחדת היא היכולת של התאמת המתנה לסמלי החג. בחגים ובמועדים השונים במהלך השנה, תוכלו להתאים את המתנה באמצעות מתנות מדליקות ומיוחדות המשלבות מוצרים בסמלי החג ומתאימות לחגים השונים. חלק מהמתנות לחג משלבות תרומה לקהילה.

חבילות שי לחגמארזי יין לחגמארזי שוקולד לחגכרטיסי ברכה לחג

התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם

המחלקה העסקית

אילו מתנות לחג מומלץ לקנות?

כולנו מעוניינים שהמתנה שלנו תהיה מיוחדת ותיזכר בקרב אותם האנשים שקיבלו אותה במהלך החג. מתנה למארחים את ארוחות החג, צריכה להיות שימושית ומיוחדת. באתר האינטרנט שלנו תוכלו להתאים את המתנה ולמצוא גימיקים שונים של מתנות מיוחדות לחג:

  • מתנות לראש השנה – מגוון רחב של מתנות וחבילות מדהימות ומיוחדות לחג ראש השנה. גאדג'טים מיוחדים ושימושיים למטבח אשר יסייעו לאורחים להגיש את הארוחות השונות, רמקולים בעיצוב של תפוח בדבש, שוקולדים לילדים בצורת דבורה, חבילות שוקולד פרליני מיוחדות וממותגות לראש השנה ועוד...
  • מתנות לחנוכה – מגוון מתנות מיוחדות שהופכות את חג החנוכה לכל כך מיוחד וצבעוני. מתנות מותאמות ומקוריות שתוכלו להעניק לאורחים השונים, לעובדים בחברה, לועדי העובדים ועוד...
  • מתנות לט"ו בשבט – חג האילנות ט"ו בשבט הוא זמן מצוין ליהנות מהפירות לנשמה, שמעניקה לנו אמא אדמה. להכניס לתוך הבית או המשרד את הלבלוב והפריחה באמצעות אגרטלים מהודרים, עציצים ממותגים וראשי דשא ססגוניים. צוות גימיקים מאחל לכם לפרוח כל השנה, ומאפשר לכם לאחל את אותה הברכה לאנשים שאתם אוהבים עם מגוון מתנות לט"ו בשבט.
  • מתנות לחג הפסח – מגוון רחב של חבילות ומוצרים מיוחדים שניתן להעניק כמתנות לחג הפסח. חבילות מותאמות גם לועדי עובדים, מתנות לעובדים ועוד שמסמלות בצורה הטובה ביותר את חג הפסח.

מתנות ממותגות לחגים!

הענקת מתנות יכולה להיות מקורית ומיוחדת, כך למשל, באתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות וגימיקים שונים שניתן למתג. כך למשל, מארזי שוקולד ממותגים, מארזי יין לחג, חבילות שי לחג, כרטיסי ברכה לחג ועוד....

באתר האינטרנט שלנו אנו מציגים מתנות "אחרות" שמטרתנו היא להתאים את המתנות לחג. כך למשל, לראש השנה תמצאו אצלנו פמוט בצורת רימון, מחזיק מפתחות רימון, רמקול בצורת תפוח ועוד מגוון מתנות שיהפכו את החג לכל כך מתוק ומיוחד. גלשו באתר ועיינו במגוון המתנות.