לסמארטפון

לכל אחד מאיתנו יש מכשיר סמארטפון איתו הוא לוקח לכל מקום ותמיד נשאר מחובר ומעודכן. הסמארטפון הפך להיות חלק משגרת חיינו ואנו משתמשים בו כמעט לכל הפעולות שאנו עושים. חשוב לנו שהוא תמיד יהיה טעון, חשוב לנו שיהיה נוח להשתמש בו וכמובן שנרצה להפיק ממנו את המיטב. בקטגוריה זו תוכלו למצוא את כל המוצרים המשלימים לסמארטפון; המוצרים שישפרו את חווית השימוש, יאפשרו לכם להטעין את הסוללה ויעניקו לכם ערך מוסף.

גאדג'טים לסמארטפון

מה עושים כאשר רוצים להזמין כרטיסים לסרט? היכן בודקים את תחזית מזג האוויר או את שער הדולר? היום כולם עושים זאת בעזרת מכשיר הסלולר החכם. משיחות טלפון ועד ניטור מצב הבריאות, הכל אנו עושים בעזרת הסלולר. הסמארטפון, או הטלפון החכם, כבר מזמן הפך להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו ומאישיותנו. לכל אחד יש את הסמארטפון המועדף עליו, את הכיסוי שהוא בחר והאביזרים השונים שבהם הוא עושה שימוש הקשור לסמארטפון. כל מי שמשתמש בסמארטפון נזקק לאביזרי הטענה לבית ולרכב, סוללות גיבוי, מחזיק טלפון לרכב ועוד מגוון אביזרים המשפרים את חוויית השימוש. בקטגוריה זו תוכלו למצוא את כל אותם האביזרים שיאפשרו לכם להפיק יותר ממכשיר הסמארטפון שלכם.

מוצרים לסמארטפון – גאדג'טים לוהטים

אלו הם מוצרים שכל אחד יכול להפיק מהם תועלת והם זוכים לביקוש רב, מה שהופך אותם לפריטים אטרקטיביים למטרות פרסום וקידום מכירות. כל עסק המחפש מתנות במיתוג אישי על מנת לקדם את ענייניו ומטרותיו העסקיות ישמח להשקיע את תקציבו באביזרים וגאדג'טים לסמארטפון. בעלי עסקים רבים, מכל תחומי המשק, עושים שימוש באביזרים אלו תוך כדי שהם נהנים מפריט שימושי הנושא את שם בית העסק.

מתנות לסמארטפון במיתוג אישי

אביזרים לסמארטפון יכולים להיות שימושים עבור כל סוגי העסקים. אלו אשר עוסקים בתחום, כמו למשל מעבדות סלולר יכולות להזמין אביזרים ממותגים לצורך מכירה לקהל או בתור פריט שי הנושא אופי פרסומי. אך לא חייבים להיות בנישה של הסלולר על מנת להשתמש באביזרים אלו למטרות פרסום, כל עסק יכול להפיק מהם תועלות, אלו הם האביזרים עצמם – מטען נייד פאוורבנק שיאפשר לכם להטעין את הסלולר גם כאשר אין חיבור לחשמל בסביבה; סט עדשות לתמונות משודרגות בסמארטפון; מאוורר נייד לסמארטפון שיתן לכם משב רוח מרענן בימי הקיץ החמים, מעמד מגנטי עבור הרכב; אוזניות לסמארטפון, מטעני USB  לרכב; מוט סלפי שיאפשר לכולם להיכנס לפריים ועוד מגוון להיטים.