מתנות ללקוחות

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מבחר מתנות מקוריות ללקוחות, מתנות ממותגות ללקוחות עם הדפסה או חריטה של לוגו העסק שלכם בתקציב נמוך, כך שתוכלו לחלק אותם בחופשיות בכנסים ותערוכות והמותג שלכם ישאר בתודעה שלהם, מתנות ללקוחות עסקיים שיעזרו לכם לשמור איתם על קשר ועוד. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים לכם מתנות ללקוחות בהתאם לתקציב הדרוש.

התקשרו עכשיו: 03-6833633
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם

מתנות ללקוחות

כל עסק צריך לדאוג לתדמית, מיתוג, לקשרי הלקוחות שלו ולקידום המכירות ויחסי הציבור. לצורך כך עסקים נוקטים במגוון אמצעים; מתנות ללקוחות הם אחד מהם ויש להן שימושים רבים.

שי ללקוחות יכול להיות מתנה קטנה המשמשת לקידום מכירות. למשל העסק יכול להזמין מתנות ממותגות ללקוחות ולחלק אותן בנקודות המכירה לכל מי שרוכש מוצר מסוים אותו מנסים לקדם, או ברכישה מעל סכום מסוים, הכל בהתאם לאסטרטגיה השיווקית. אלו יכולים להיות מוצרים קטנים וזולים המשמשים כמתנות ממותגות ללקוחות.

כמו כן, מתנות ממותגות ללקוחות יכולות לסייע ביחסי הציבור וקידום מכירות בירידים, תערוכות ואפילו כנסים. כאשר מחלקים מתנות מקוריות ושימושיות ללקוחות, הכוללות מיתוג אישי, הלקוחות תמיד שמחים לקבל. אתם מרוויחים מכך שהעסק שלכם תמיד נשאר במודעות.

אך ישנם גם לקוחות נבחרים עבורם נרצה להעניק מתנות מסוג אחר. למשל אם לעסק יש לקוחות כבדים העובדים יחדיו בשיתוף פעולה; ניתן להעניק שי ללקוחות אלו, משהו מכובד לבית או למשרד עם הקדשה אישית. כמו למשל שעון שולחני, מעמד לכרטיסי ביקור או דברים בסגנון.

מתנות לשותפים עסקיים

מתנות מקוריות ללקוחות יכולות להתאים גם עבור בעלי עניין איתם אתם מנהלים יחסי עבודה קרובים, כמו למשל רואה החשבון, מנהל הבנק, עמיל המכס, עורך הדין ששכרתם.... גם להם מגיעות מתנות על מנת להוקיר להם תודה ולחמם את הקשרים האישיים. העורך דין הציל אתכם מתביעת ענק, למה שלא תעניקו לו מתנה יפה למשרד, כמו גלובוס בר או אולי מאזניים המסמלות צדק עם הקדשה אישית?

מתנות ללקוחות יכולות לשרת את העסק בצורות שונות. אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של מתנות המתאימות לכל עסק, לכל תקציב ולכל מטרה.

מתנות ללקוחות | מתנות ממותגות ללקוחות | מתנות ללקוחות נבחרים | שי ללקוחות