מתנות לכנסים

עסקים רבים מקיימים כנסים או משתתפים בכנסים מקצועיים, כמו למשל כנס הדרכה על מוצר או שירות, כנס מנהלים וכדומה. מתנות לכנסים מאפשרות לכם מתנות להפיק יותר תועלת מקיום הכנס בזכות התועלת הפרסומית שלהם. מומלץ מאוד להשתמש במתנות המתאימות לאופי הכנס ו/או מתנות אשר יכולות להיות שימושיות לאורחים בכנס כבר במהלך האירוע. למשל מחברת עסקים ממותגת עם מקום לעט יכולה לסייע לאורחי הכנס לרשום דברים חשובים והיא תישאר איתם לעוד זמן רב אחרי תום הכנס ותמיד תשאיר את המותג במודעות שלהם.

מתנות לכנסים ותערוכות

חברות וארגונים רבים נוהגים לערוך כנסים, אלו יכולים להיות כנסים בנושאים חברתיים, פוליטיים, כנסים לקידום אג‘נדות וכמובן כנסים המתקיימים על רקע פעילות עסקית ושיווקית. כנסים הם זירה מעולה ליחסי ציבור ויצירת קשרים עסקיים, הם מקבצים יחדיו אנשים רבים על סמך עניין משותף. מי שרוצה לנצל את הכנס ליחסי ציבור ו/או קידום מכירות אינו יכול להסתפק אך ורק בחומר עיוני, נאומים ומצגות. יש צורך להכין מתנות לכנסים, מתנות אשר ניתן לחלק אותן למשתתפי הכנס לצורך יחסי ציבור וקידום מכירות.


היתרונות של מתנות לכנסים ואירועים 

ניתן למיתוג אישי - את מבחר המתנות שלנו אתם יכולים להזמין במיתוג אישי, כלומר להדפיס את הלוגו של החברה שלכם על המוצר. כך אתם לוקחים סתם מוצר והופכים אותו למשהו המזוהה עם העסק. זהו דבר חשוב מאוד ביחסי ציבור, כך המתנות שאתם מעניקים בכנס הן לא רק מתנות שימושיות אלא מזוהות בתודעה יחדיו עם המותג שלכם.

מתנות לשימוש בכנס - על מנת להשיג אפקט מרבי תוכלו לבחור מתנות אשר יכולות להיות שימושיות כבר בכנס עצמו. למה הכוונה? בכנסים נהוג לרשום כל מיני דברים ולשם כך צריך כלי כתיבה ומחברות כתיבה. עטים ממותגים לכנסים ומחברות ממותגות יכולים להתאים מאוד למצבים אלו; כבר במהלך הכנס יהיה להם ביקוש רב.

אפקט פרסומי ארוך טווח - כאשר אתם משקיעים במוצרים פרסומיים ומתנות לכנסים בוודאי לא תרצו למצוא אותם בפח הקרוב. המיוחד במתנות שלנו הוא שהן שימושיות ובעלות ערך של ממש ועל זה אתם רוכבים. מקבלי המתנות ישמרו אותן ויעשו בהן שימוש ארוך טווח וכך תיהנו מאפקט פרסומי לטווח ארוך.

חיבור לקהל - שימוש במתנות ממותגות לכנסים מאפשר לכם להעניק יחס אישי לבאי הכנס. קשרים אישיים ולבביים הם דבר חשוב, הם פותחים דלתות בעולם העסקי ובעזרת המתנות תוכלו ליצור את הקשרים בקלות.

מסר שיווקי מתוחכם - כולנו כבר עייפים מפרסום שאותו רואים בכל מקום ובכל שעה. שימוש במתנות ממותגות לכנסים הוא דרך אלגנטית להעביר את המסר השיווקי בצורה נעימה. אך ניתן לעשות זאת גם בצורה מתוחכמת הקושרת בין המתנה לבין המותג באמצעות סלוגן. למשל בנק או בית השקעות יכול להזמין מטבעות שוקולד לכנסים ולהכין מתנות עם סלוגן מתוחכם הקושר בין המתנה לבין העסק.

אצלנו בגימיקים תוכלו למצוא שפע של מוצרי פרסום ממותגים לכנסים ואירועים, ומתנות לכנסים ותערוכות המתאימות לכל סוג של עסק הרוצה לקדם את עצמו.