מארזי דבש לראש השנה

להלן מגוון מארזי דבש לראש השנה 2018 - מתנות לחג לעובדים / ללקוחות. דבש טהור הוא אחד מסמליה של ארץ ישראל ושמו אף מוזכר בכינויה עוד מימי קדם - ארץ זבת חלב ודבש. הדבש משמש כמרכיב קולינרי חשוב בכל מטבח ומסמל במסורת היהודית מזה דורות רבים את התקווה לשנה טובה ומתוקה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים לכם מארזי דבש לחג בהתאם לתקציב הדרוש.

חבילות שי לראש השנה 
מארזי יין לראש השנה 
מארזי שוקולד לראש השנה

מתנות לראש השנהלוחות שנה לעסקים 
כרטיסי ברכה לראש השנה 

מתוקים לשנה מתוקהלשנת מזל וברכהלשנת צמיחה ופריחה

התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם
המחירים מתייחסים להזמנה של מינימום 50 מארזי דבש

מארזי דבש לחג

בתקופת הראשונים (רבנים שפעלו במאה ה 11 ועד המאה ה 15) הוזכר המנהג של אכילת רימון, תפוח ודגים בראש השנה. זהו המקור למנהג של אכילת תפוח בדבש, מנהג שהחל ביהדות אשכנז והפך למנהג מקובל בקרב כל קהילות ישראל. אכילת תפוח בדבש, כמו גם עוגת דבש הפכו לאחד המנהגים המפורסמים של ראש השנה ואיתם השאיפה לשנה טובה ומתוקה כדבש. מנהג יפה זה נשמר כבר מאות שנים ומקובל מאוד להעניק מארזי דבש לחג בראש השנה.

מתנות לחג לעובדים ולקוחות

מארזי דבש לחג יכולים להיות מתנה מעולה עבור העובדים. הדבש הטעים יכול לשמש אותם לצורך קיום מנהג אכילת תפוח בדבש, אפיית עוגת דבש או סתם למרוח אותו על פרוסת לחם כי זה פשוט טעים. ישראל בורכה כארץ זבת חלב ודבש ומארזי הדבש המיוצרים בארץ הם באיכות גבוהה מאוד. אך לא רק לעובדים שלכם אתם רוצים לאחל שנה מתוקה כדבש, גם ללקוחות – מארזי דבש קטנים וממותגים יכולים להיות מתנה קטנה ונחמדה ללקוחות; מתנה שיש בה הרבה משמעות ויכולה לשמש גם למטרות פרסומיות ולחיזוק המותג.

אצלנו בגימיקים תוכלו למצוא מבחר של צנצנות דבש ממיטב יצרני הדבש בארץ. לכל מכוורת יש את הטעם המיוחד שלה, טעם ייחודי המושפע מהפרחים באזור ועונות השנה. מארזי דבש לראש השנה יכולים לכלול צנצנות דבש מסוגים שונים ובגדלים שונים וניתן להכניס אותם לתוך אריזות מהודרות וממותגות.

כאמור, מארזי דבש לראש השנה מגיעים בגדלים שונים וחלקם כוללים מספר צנצנות עם סוגי דבש שונים. לכם יש את החופש לבחור את המארז המתאים ביותר עבורכם. ניתן להסתפק במארזים קטנים עם צנצנות דבש קטנות בשביל לתת מתנה קטנה לעובדים במשרד או ללקוחות על מנת שירגישו את אווירת החג. לחלופין ניתן לשלב את מארזי הדבש כתוספת משלימה למתנת החג, דבר מומלץ מאוד!

זכרו, בלי דבש בראש השנה זה פשוט לא אותו דבר!