סוכריות ממותגות

סוכריות ממותגות הם מוצרי פרסום וקידום מכירות מעולים. סוכריות משובחות במגוון טעמים נפלאים שניתן לשמור לאורך זמן וניתן להציב בדלפקי קבלה, במשרדי החברה, בחדרי ישיבות, לחלק בפגישות השונות עם לקוחות פוטנציאליים וכמובן, מתאים בתור מתנות לכנסים, מתנות לאירועים לחלק ללקוחות השונים. ההדפסה מתבצעת בצבע מלא באיכות גבוהה במיוחד. תוכלו לשלוח לנו לוגו, סלוגן או כל עיצוב/תמונה/גרפיקה שתרצו שנדפיס. ניתן להזמין סוכריות עם לוגו בתפזורת, באריזות מיוחדות ואפילו להזמין דרכנו קערות זכוכית דקורטיביות להגשה.

סוכריות ממותגות - עבודות לדוגמא

סוכריות ממותגות

תארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: לקוח נכנס אליכם למשרד, אתם רוצים למכור לו מוצר או שירות, אתם מצפים לחתום על חוזה. אבל מה לעשות שהלקוח הגיע זעוף וחסר סבלנות וסיכויי המכירה שלכם יורדים. למה שלא תשברו את הקרח, תחממו את האווירה ותגרמו ללקוח להרגיש נינוח. איך עושים זאת? שימו על השולחן קערת הגשה יפה מלאה סוכריות ממותגות וכבדו את הלקוח. קשה לסרב לסוכריות טעימות והלקוח צפוי להרגיש יותר רגוע ויותר נינוח כאשר מציעים לו דברים טעימים. סוכריות ממותגות עם לוגו מאפשרות ללקוח לחבר בתת המודע בין המתיקות לבין השירות של העסק וזהו דבר חשוב מאוד למי שרוצה למכור – אלו הם חוקי המשחק היום.

מארזי סוכריות לקידום מכירות

כל עסק יכול ליהנות מסוכריות עם לוגו של העסק. מארזי סוכריות ממותגות יכולים לסייע לעסק לקדם את עצמו ולחזק את המותג באמצעי זול ופשוט אשר כולם ישמחו לקבל. ניתן להדפיס עבור כל עסק סוכריות עם לוגו/סלוגן ולהכניס אותן גם לתוך מארזים ממותגים, הכל בהתאם לצרכים שלכם – ניתן להשתמש במארזי קרטון מהודרים, מארזי PVC שקופים, מארזי פח יוקרתיים ואפילו מארזי מתנה מעץ. מארזי סוכריות ממותגות יכולים לשמש בתור מתנות לכנסים ותערוכות, מתנות מתוקות לעובדים, ללקוחות להנהלה בכירה ושותפים עסקיים. אבל אם אינכם מעוניינים במארזים, תמיד ניתן להזמין סוכריות ממותגות בתפזורת. הן יכולות להיות תוספת מעולה ליד הקופה, בכלי זכוכית אלגנטי על השולחן כדי למשוך את מבקרי הכנס להגיע לדוכן שלכם, על דלפקי קבלה, בחדרי ישיבות, על שולחנות המשרדים ועוד. בזכותן ניתן להשרות אווירה נעימה על כלל הלקוחות.

סוכריות עם לוגו

מי שרוצה יכול להזמין גם סוכריות מודפסות, כלומר סוכריות עם לוגו המודפס על הסוכריה עצמה ולא על עטיפת הסוכריה. סוכריות מסוג זה יכולות לשמש לקידום מכירות, כמו גם לציון אירועים מיוחדים, לאו דווקא מהתחום העסקי; למשל ניתן להשתמש בסוכריות מודפסות על מנת להכין מזכרת טעימה לאורחי החתונה או בר המצווה. ניתן להדפיס על סוכריה על מקל הדפסים צבעוניים באיכות גבוהה מאוד. סוכריות על מקל מגיעות בעיצוב עיגול, פרח או לב וההדפס נעשה במרכז. זוהי בהחלט מתנה יפה, מפתיעה ומקורית.

סוכריות ממותגות הם מוצר מבוקש מאוד בקרב לקוחות וקהלים מסוגים שונים. בין הלקוחות אשר נהנים ממוצר זה תוכלו למצוא סוכנויות רכב, רשתות בתי מלון, בנקים, חברות הייטק, חברות סלולר, מסעדות ובתי קפה ואפילו לקוחות פרטיים המזמינים אותן על מנת לציין אירועים מיוחדים ולהשתמש בהן כסוג של ברכה מתוקה או הוקרת תודה לאורחים שהגיעו לאירוע.

גימיקים - מוצרי פרסום ומתנות

אנו מתמחים בהדפסות איכותיות במגוון רחב של טכנולוגיות. ניתן להדפיס, להטביע, לחרוט ואפילו לרקום את לוגו החברה שלכם והסלוגן על גבי המוצר. שלחו לנו קובץ גרפי ונשמח להכין לכם הדמיה ולהמליץ לכם על סוג ההדפסה המתאימה למוצר.