מחברות ממותגות

מחברת ממותגת היא מחברת עליה מודפס הלוגו שלכם או כל דבר שתרצו להדפיס על המחברת. זהו פריט שיווקי ומיתוגי מהמעלה הראשונה. ניתן להזמין סוגים שונים של מחברות, כמו למשל מחברת ספירלה או מחברת כריכה קשה, מחברת עסקים, מחברות למנהלים ועוד... המחברות מגיעות בגדלים שונים בהתאם לצרכים שלכם. כמו כן ניתן להזמין מחברות קטנות בגודל A6 או פנקסים ממותגים, אפילו כאלו המשלבים כלי כתיבה. אלו הם תמיד פריטים שיש להם שימוש וערך מוסף אצל מי שמקבל את הפריטים; מחברות ממותגות הן מתנות שימושיות שכולם אוהבים.

הדפסה על מחברות למטרות פרסום

מחברות ממותגות עם לוגו הן אחד מאביזרי הפרסום הטובים ביותר. מחברת ממותגת נותנת הרבה מאוד ערך מוסף ומגוון אפשרויות השימוש בה הוא אינסופי. ניתן להשתמש במחברת ממותגת או פנקס ממותג באירועים של יחסי ציבור ותערוכות. אתם יכולים להעניק פנקס כתיבה ממותג ביחד עם כלי כתיבה לכל מי שמבקר בביתן שלכם; פנקס ממותג ישמש את האורחים שלכם לצורך רישום הערות ותזכורות במהלך ביקורו בתערוכה; לא חשוב באיזה ביתן יבקר, בסופו של היום הוא יחזור הביתה עם מחברת ממותגת עם הלוגו שלכם, כך המותג שלכם תמיד יישאר אצלו במודעות. ניתן גם להעניק מחברות ממותגות עם לוגו גם לעובדים שלכם; אין כמו לשלוח את סוכני המכירות שלכם לשטח עם מחברות ממותגות המייצגות בגאווה את העסק ומשדרות מסר של מקצועיות. אפשרויות השימוש במחברות ופנקסים ממותגים הן בלתי מוגבלות; ניתן להשתמש בהן גם בתור מתנות לסטודנטים מטעם מוסדות לימוד ועוד שימושים שונים ויצירתיים.

עיצוב מחברות ממותגות עם לוגו

ישנן אפשרויות רבות להדפסה על מחברות וסוגי עיצוב שונים המגיעים בגדלים שונים. אתם יכולים לבחור מחברת ממותגת לפי איזה סגנון שאתם אוהבים; זוהי יכולה להיות מחברת כריכה קשה או מחברת ספירלה. אתם יכולים לבחור את הצבעים ואפילו להזמין מחברות בצבעים זוהרים או עטיפה דמוית עור. גם אפשרויות ההדפסה על מחברות הן מגוונות וניתן אפילו להזמין הטבעה יוקרתית.

מאפיינים עיקריים

  • מחברות ממותגות עם לוגו
  • מבחר צבעים ודגמים
  • מבחר גדלים
  • פנקסים ממותגים עם כלי כתיבה
  • מתאים לכנסים, תערוכות, ימי עיון, ירידי תעסוקה, מוסדות חינוך ועוד